• NORTE
    11.6k
    prvi gol će se sigurno ispraviti na auto gol Jelenića.hardek

    Nadam se da hoće jer i to je očigledno bio njegov autogol.

    Ali nikad ne znaš, Uefa Pivariću piše gol protiv Arsenala u Ligi prvaka iako ga lopta nije dodirnula i to je bio autogol.
  • DrawTube
    5k
    Danas sigurno više Demona nego što je Kohorte na Pampasu
  • Mr Anderson
    8.4k
    Lako Istri kad imaju Vuka, Lava i Lisicu.
  • hardek
    2.9k
    Osijek baš stravičan u ovih 45 min
  • Kepec
    5.8k
    S obzirom kakve su komentare pisali uoči i tokom naše utakmice s Monakom, nadam se da će im Istra uvaljat još bar 3 komada.
  • Zagi
    7.9k
    Nadam se da će završiti peti.
    Vrijeme je za Istru/VŽ/Kc da malo vide europu. Lošiji nemogu biti.
  • NORTE
    11.6k
    S obzirom kakve su komentare pisali uoči i tokom naše utakmice s Monakom, nadam se da će im Istra uvaljat još bar 3 komada.Kepec

    Ne pratim ih na tvu ni forumima, ali mislim da će gadno nastradat u Maksimiru.
    Sve ispod 6 komada će me razočarat.
  • hardek
    2.9k
    Kad se sjetim one utakmice na Opus areni prošle godine kada je Bukvić izgledao kao vanzemaljac protiv nas, od te utakmice do danas on nije spojio dobrih 90 minuta nogometa.
  • Kruno
    344
    Prekinut niz Osijeka.Samo nek gube.
  • Mr Anderson
    8.4k
    U tom Osijeku je Jurišić najbolji igrač.
  • vjeko1701
    8.6k
    Kad se ja sjetim svih postova da si mi ne možemo ne dopustiti kupiti tako nekog pa neka košta 3-4M.
  • Maxova dijagonala
    613
    Ma Bukvić je dobar potencijal sigurno samo u ovoj Osijekovoj "igri" svi osciliraju nije on jedini tu su i Matković,Soldo,Mikolčić itd...
  • vjeko1701
    8.6k
    Potencijal je jedno, igrač koje se ne smije propustiti je drugo.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Mali Vušković sad zabio dva gola za Westerlo, je li istina da se Hajduk odrekao njegovog postotka da dovede Perišića?
  • hardek
    2.9k
    Meni nikad nije bio jasan hate usmjeren prema njemu. Stvarno kad god sam ga gledao djelovao mi je dobro, čak sam ga pogledao malo i u Belgiji ove godine i stvarno za svoju dob izgleda odlično. Najbolji produkt tovaraske škole unazad ohoho
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.