• Jurki
    11.8k
    po pricama tovari su njemu isplatili 30 posto od transfera, nekaj je tu i manager pokupio..sve u svemu ak su ubrali 5-6 milja.. šutaj se nogom u dupe.
    Plus na to sve je islo u milijardu rata kak to obicno biva..
    Dodaj na to di se i gospar Luksa uglavio.. math do the rest.
    Facktoring i fucktoring.. cim nisu platili Žapera..sve je jasno.

    Edit: po svemu sudeci.. transferi Modrica, More i svih ostalih na kojima se obrnul rikverc su cisti ko suza spram ovoga. A svi znamo kolke je pare glavato smece okrenulo.
  • vjeko1701
    8.6k
    Sad je malo sve utihnulo radi solidnih rezultata u derbijima al baš me zanima kolko će trebati da opet krenu priče, posebno o financijama. Ako je i pola toga istina, u ozbiljnim su problemima i zimski rok bi moglo biti paničnog prodavanja. Srećom, sad su im igrom slučaja isplivala dva tinejdžera pa bi mogli nešto ubrati.
  • Jurki
    11.8k
    Srećom, sad su im igrom slučaja isplivala dva tinejdžera pa bi mogli nešto ubrativjeko1701

    Eh kad bi to tak islo.. onda bi i Pukstas i Sigur bili prodani..
    mislis da samo mi u Hrvatskoj znamo da su oni proizveli 2 igraca za repku zadnjih 20 i kusur godina..ekvivalent je isti ko da mi za 500 tisuca eura kupujemo nekog klinca iz Dukle Prag..
  • vjeko1701
    8.6k
    Ipak su ovi dosta mlađi. Još uvijek u godinama kad neki od top klubova bez problema iskrca 4-5M APP. Mislim da bi na njima mogli uzeti kojih 7M zajedno. To i 5M za Puktaša i kupit će si prostora barem do ljeta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.