• MarK
    329
    istina, samo što je Bišćan imao Livija, Šutala i Ivanušeca koji uz podršku Petkovića, Baturine, Mišića i Ristovskog čine ovaj Dinamo puno jačim i on mrtav hladan zaziva mrtvi aek favoritom, marginalizira svoju ekipu koja ima 4 A reprezentativca i mladu zvijezdu i koja u tom trenutku vrijedi 30 mil eura više od grka. To je jedan mekušac koji je zasluženo dobio pedalu.
  • LaznjakProsineckog
    515
    Meni je Bišćan > Jakir, ali svatko ima svoje mišljenje i nemam problema s tim. I Bišćan bi osvojio i HNL i Kup, tu nema dileme. Ma i ti bi, možda i ja :)
  • Nogo
    1.7k
    Ako ovo nije žuti za Selahija onda ne znam.
    Sudac se totalno pogubio.
  • Meritokrat
    57

    Sve, apsolutni potpis.
    Dodao bi RPG koji je čudo od igrača.
    Da li bi netko mogao reći kakav je KTC? Nisam ga zapazio nešto ili da je kiksao.
  • Peškaman
    2.9k
    Ljudi uživajte u utakmici i u dizanju još jednog trofeja :grin:

    Screenshot-2024-05-22-19-09-10-270-com-google-android-youtube.jpg
  • dinon7
    554

    Beli je dobio pedalu gdje god je došao.
    Nažalost debelo ispod prosječni trener
  • rioda
    3.5k
    Kakav je ovo horor od komentiranja, nevjerojatno koliko me nervira skupa sa sukomentatorom

    Najjače je kad se ne sudi neki faul za Rijeku kako to uvijek naglasi s čuđenjem.
  • Time
    620
    Ovo je najgore komentiranje jedne utakmice koju sam ja gledao...
  • Zagreb1992
    1.4k
    Bez pol beda se ovo finale moglo igrati na 1 utakmicu ...Ja se nadam da sljedeće sezone se vraćamo tom formatu
  • Captain America
    15.2k
    Ovo je najgore komentiranje jedne utakmice koju sam ja gledao...Time

    Vidim da nisi gledao derbi u prošlogodišnjoj veljači uz Šapitov kmeč :lol:
  • Paggini
    10.7k
    Zlobnici bi pomislili da Kecman navija za Rijeku...
  • Meritokrat
    57
    Ja sam zbog ovog komentatora prestao gledati onu emisju koja je bila na HNLTV-u, sada je na Max sportu.
    Prije sam sve jednu emisju gledao, otkako je on preuzeo i Valentina, pokušao sam, ali nisam mogao izdržati.
  • Krulek
    252

    Netko je rekao da Kecman sigurno ne navija za Rijeku, možda i ne, ali još manje za Dinamo. Komentatori na razini Nove tv ili još gori.
  • Meritokrat
    57
    Da li je ovo Ristovski kiksao? RPG je skakao sam s dvojicom.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Kecman redovno briljira svojim komentiranjem kad igra Dinamo,nebitno o kojem je sportu riječ. Kad se sjetim kmečanja lani na finalu dinamo olmissum, svaki faul tovara kometiran uz čuđenje a svaki dinamov je okarakteriziran kao "očekivan". Dobro da su ove sezone stavili da i polufinale i finale komentira drugi komentator...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.