• Paggini
    11k
    Ne shvaćam vas uopće, kao da ste navijači TNS-a, osvoji prvenstvo i kup i vi ste u euforiji.Meritokrat

    Lik daj nakon 10 banova da nisi nista naucio. Sta bi mi sad kolektivno svi trebali, nakon ovakve sezone smo s 10 bodova viska smo digli prvenstvo i vjerojatno kup, sve nam se otvorilo za LP a ti ovdje vec par dana smaras ljude sa svojom jebenom negativom?

    Sta si, bolji navijac dinama jer ti zapravo kuzis kako stvari stoje a mi smo ovce jer se eto, veselimo uspjesima kluba? Lik veselit cu se, jebote jer sam sretan, oprosti sto tebe osvajanje prvenstva i kupa ne veseli i sto te vrijedjamo svojom srecom.
  • Mihaljević
    8.7k
    Mene zanima zašto je on odjenom odabrao Hr, što ne igra za BiH?Meritokrat

    A eto ti ćeš Bugojancu reć da igra za neke paratvorevine...
  • Meritokrat
    57

    Ne samo te utakmice, nego čak sve utakmice ove sezone, uključujući prijateljske.
  • Praskaton
    2k

    Koje vi borbe vodite,kome sta dokazujete ne kuzim.
    Ja navijam za dinamo,slavio sam pobjede isao na utakmice dok su braća vedrila i oblačila najbolje da cu sad htjeti poraz.

    Čemu takvi izrazi "piša"?
    Ispada da ratujemo u dva tabora pa mi cekamo poraz.Lik nema igru al ga ide rezultat.I Bogu hvala,dabogda digli kantu LP pod Jakirom.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Nije pero nije duro on je.Olmic

    A prije petkovićeva majstorija nego on
  • Meritokrat
    57

    Kako nisam? Da li sam rekao da uzimamo kup?
    Da li sam napisao da se Rijeka raspala i da trebamo uvaliti još jedan gol?
    Imaš gore pa čitaj.
  • dinon7
    560
    Jel postoji opcija blokiranja ili sakrivanja komentara određenih kolega?
  • Bernard
    397
    Daj dosadan si, gledaj tekmu i ne svađaj se sa svima.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ajmo Rog :strong:
  • rioda
    3.5k
    Da bar postoji opcija hajdanja komentara određenih forumaša
  • veselko tenžera
    1.5k
    Sučić je imao valjda 5-6 ovakvih situacija od kupa na Poljudu do danas i nijednu nije zabio. Danas mala mrežica.

    Hoxha je do Rujevice u prvenstvu imao 15 pokušaja driblinga ulijevo i šuta, 15 puta je prebacio tribinu.

    Ima nešto u ovom golu ispod Armade.
  • Ali
    2k
    Netreba poletjeti, jer nismo mi tako dobri danas koliko su protivnici losi, i to ne samo danas. Zadnjih desetak utalmica na prste mozes nabrojati koji protivnik je bio donekle kvalitetan.
    Danas Ademi nevidljiv, Hoxha standardno zuji, ali barem danas gura suigraca u sansu za razliku od prvenstvene tekme, Petko preopusten osjeca da ih ima pa povuce rucnu...
    Nevisitić , Baturina i Sučić izvrsni
  • don
    2.6k
    Jel postoji opcija blokiranja ili sakrivanja komenatara određenih kolega?dinon7

    ako se može platiti adminima da naprave ovu opciju recite... pa ovdje da vodimo u finalu lige prvaka 3-0 neki bi udarali po negativi..
  • Meritokrat
    57

    Neee, naravno da ćeš se vesliti, ja to respektiram i cijenim, ne samo tebe, nekog svakoga ovdje tko se veseli.

    Za tebe je ovo veliki uspjeh koji treba proslaviti, za mene je jedan u nizu domaćih trofeja i zabrinutost jer smo momčadski dosta pali u odnosu na prije par godina.

    Mislim da je u redu obostrano poštivanje. Kao što ti pišeš hvalospjeve i imaš pravo, tako i ja imam pravo pisati kritičko analitički.
  • Paggini
    11k
    pa ovdje da vodimo u finalu lige prvaka 3-0 neki bi udarali po negativi..don

    "Ja vas ne razumijem, slavite osvajanje LP, a vi stvarno mislite da cemo mi s ovim.kadrom.oduce godine obraniti to LP???"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.