• Krizy
    38.6k
    Mene zanima zašto je on odjenom odabrao Hr, što ne igra za BiH?Meritokrat

    Iz istog razloga iz kojeg trećina hrvatskih sportaša dolazi od Hrvata iz BiH.
  • Praskaton
    2k
    Kak mi je drago kaj se Jakir pisa po pola forumaOlmic

    Svašta forum trpi,pa i vas jakirovce...Čuj lik se pisa po pola foruma.
  • Paggini
    11k
    Prvih 20 minuta, orgijanje po Jakiru, zadnjih 25 minuta, orgijanje za Jakira. Neke stvari se ne mijenjaju!!!
  • mosad
    391
    ne slavi se pobjeda Dinama. Slavi se jakir veličanstveni i njegova pobjeda nad ,,hejterima’’
  • NitkoBitan
    13.6k
    Mene zanima zašto je on odjenom odabrao Hr, što ne igra za BiH?Meritokrat

    Zato sto je Hrvat? Najbolje da igra za drzavu koja sustavno marginalizira Hrvate.

    U mladim kategorijama je normalno da igras za drzavu u kojoj zivis jer em se skolujes tamo em su mjesta u drugim reprezentacijama popunjena.
  • Zagi
    5.9k
    Svaka akcija uzrokuje reakciju,
  • Peškaman
    3k

    Špekulira se da je iz redova SDA ,špijunira za OSA-u.
  • LaznjakProsineckog
    515
    Nista se nije drugacije dogodilo nego inace, Dinamo je poslozen, najposlozeniji klub u Hrvatakoj i moja baba bi osvojila s Dinamom prvenstvo, 19 od 20 naslova u zadnjih 20 godina, dajte najte, za nas je mjerilo EUROPA, kao sto je bila i Bišćanu, zato lakše sa hvaljenjem Jakirovića da ne bi opet ispao u konferencijsku ili popio petardu od ekipe kao PAOK. Hvala.
  • Meritokrat
    57
    Mi smo najjači, Rijeka nas rastavila zadnju prvenstvenu, mogli dobiti na Maksimiru u kupu.
    Jakir piški po Hnl, jedva ispred Hajduka i Rijeke ( ali mi smo na + 18 od Hajduka, koštati će nas ta lažna statistika ako se ne pojačamo ), pišemo 4:1 od Sparte, 2:0 Balkani, 2× 1:0 Viktoria i legendarnih 5:1 protiv PAOK-a.

    Nema što najjači smo. Ne dominiramo ni u otužnom hnl-u.
    Mene zanima Europa, to je naš ekvivalent. Hnl me ne zanima, zanimati će me kada netko od naših klubova bude bar pola Dinama u Europi.

    Ne shvaćam vas uopće, kao da ste navijači TNS-a, osvoji prvenstvo i kup i vi ste u euforiji.
    Ali ok, imate pravo veseliti se.
    Mene ovo niti malo ne veseli, pogotovo činjenica da bi nama bilo tko u Europi u prvih 20 minuta uvalio bar dva komada. Ne mogu se vesliti ovome.
  • Marley
    1.2k
    Dobro je, prvih 25 min samo Nevistic dosao od nasih, ostali valjda u hotelu... ajd sad su se i drugi pojavili.

    Ajmo ne mogu prezaliti sto ne mogu na taj docek veceras, a tako sam blizu :fear:
  • Olmic
    3.2k
    ti bi bio sretniji da popusimo danas sam da mozes srat po treneru kaj ti je doveo duplu krunu. Nije pero nije duro on je.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Prelagano...

    Igra većinu poluvremena nije bila bog zna što, al bila su dovoljna dva bljeska.

    Ne vidim da rijeka ovo može izvući...
  • Meritokrat
    57

    Napokon netko!
    Čini mi se da sanjam da ovo piše netko iz naših redova.
    Svaka čast!
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    pišemo 4:1 od Sparte, 2:0 Balkani, 2× 1:0 Viktoria i legendarnih 5:1 protiv PAOK-aMeritokrat

    Jesi ti gledao ista od tih utakmica ili pises samo rezultate?
  • plavi devet
    244
    od kako si se pojavio na forumu nisi pozitivan komentar napisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.