• Dudu24
    146

    Tovari ako imaju gram mozga, neće igrat prljavo. Inače će završit utakmicu do poluvremena s premalo igrača.
    Strani sudac neće puštat njihova udaranja, ko naši koji bi htjeli na more nakon derbija.
    Obit će im se strani suci ko bumerang
  • Sportskifanatik
    360
    mogo bi ako imaš osobnu od te osobe,ne gledaju sliku (uglavnom nece)
  • don
    1.7k
    @Zuti ja sam zadnji derbi bio na istoku te pitali imam li osobnu i ja rekao da nemam i pustili me.
  • Derby
    147
    Prosli derbi usli sa tudim ulaznicama na zapad. Nisu trazili osobne. Neke ulaznice glasile i na zenska imena.

    Kad se bolje sjetim… Pao im je sustav pa se u teoriji moglo sa istom ulaznicom uci vise puta jer nisu skenirali nego samo trgali isprintane papire. :-)
  • Rakovica1986
    537
    ma kakvi, oni drukčije nogomet igrat ne znaju, budeš vidio.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Iako pričaju kako su oni oduvijek bili za strane suce, oni dolaze za njih u najgorem trenutku. Koji god domaći sudac da sudi, podlegao bi pritisku i nebi se usudio samo tako dijeliti kartone od početka i smiriti agresiju. Ovo što je Pajač dao žuti u trećoj minuti je samo zato što mu retardirani Mikanović stvarno nije dao izbora.
  • IceMan
    1.5k
    Nas (a njih još više) poraz praktički isključuje iz borbe za naslov.

    Nekako si mislim da će opet igrat na X kao što je nebrojeno puta igrao ove sezone, s minimalno rizika odnosno igrača prema završnici. Tolko puta već viđeno ove sezone da će mi biti svojevrstan šok ako izađemo dolje napadački i pobjedničkog garda.
  • Captain America
    13.7k
    https://germanijak.hr/nogomet/vijesti/jakirovicu-sve-ide-na-ruku-baturina-ce-biti-spreman-za-poljud/127305

    Baturininin oporavak teče odlično, on i Bulat će biti spremni, Rog bi trebao dobiti priliku s klupe, a Stojko je upitan.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Sad kad profa doda gas i krećemo sa veznom linijom Mišić, Bulat, Ademi.
  • austrijanac
    2.7k
    Nahuškao bi kuharicu/nutricionisticu na njega iste sekunde.
  • Zuti
    0
    a to sam i mislio al ne zelim doc tamo ispred juga a da me ne puste
  • Zuti
    0
    ma sve mi je jasno al na jugu je ipak kontrola malo veca
  • don
    1.7k
    na koji tocno jug mislis? poljud nema jug vec njihova djecija tribina i ne vidim zasto bi tu bila veca kontrola. Opet kazem, bio sam na istoku i redar me pitao imam li osobnu i rekao sam da nemam i pustio me, tako da je sve do samog redara ali mislim da bi trebao uci.
  • Riot
    1.7k
    Zuti misli na gostujuci sektor. Vrlo velike su sanse da ce karata ostati nakon prvokupa za godisnjake pa ces imat priliku doc do karte koja je na tvoje ime
  • NitkoBitan
    12.1k
    Vrlo velike su sanse da ce karata ostati nakon prvokupa za godisnjakeRiot

    Ostat ce sigurno, mozda i vise od pola dostupnih. Tesko je procijenit interes jer se igra na Veliku subotu i mnogi su sa svojim familijama ili putuju negdje. Sumnjam da ce izvisit oni koji dodu sat i pol/dva prije otvaranja karatane, naravno da u protivnom nemaju pravo kukat kaj su ostali bez karte.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.