• Nemrem igra Dinamo
    624
    Ja sam ljut i razočaran, ovo je epska sramota, ali mislim da se malo moraju pojedinci iskontrolirati s izjavama i vređanjem.
    Podrška dečkima i klubu, sada više nego ikada.
    A neznalici lagani miki maus ne u avionu nego već u svlačionici...
    Siguran sam da ova ekipa može i zna što su kroz bljeskove pokazivali, ali jednostavno nema frajera i fajtera na klupi da ih mentalno pripremi
  • Purgeri
    423
    Evo ga trenercina dao izjavu. Neshvatljivo mu je kako nam je paok zabio četvrti gol. I opet “ne mozemo iz svoje koze”. Daj idi vise
  • NitkoBitan
    12.2k
    Bilo se vec 2 puta na treningu pa su oba puta popusili.
  • obelix
    85
    Aek proslo ljeto, ludogorec 3:2 i Vida 2012. I ovo danas su mi 3 najgora poraza Dinama u europi...teska gorcina nakon svakog, gotovo da ti je zao kaj uopce imas u svom DNK da pratis i volis ovaj klub i nogomet
  • San Lorenzo
    11.6k

    Onaj izlazak pred Čavlinu na 0-2 mu je ipak najlegendarniji.
  • NitkoBitan
    12.2k
    gotovo da ti je zao kaj uopce imas u svom DNK da pratis i volis ovaj klub i nogometobelix

    Ma nikad. Ne bumo preuzeli takav luzerski stav.
  • DiddyGuela
    944


    Ne mislim na podrsku... podrska ocito ne funkcionira. Ni protiv AEKa ni protiv Sparte. Mozda treba poceti pricat drugim jezikom.
  • obelix
    85


    Ma znam, pisem u afektu i svjestan sam toga. Ali niti Lyon 1:7 niti sahtjar 3:3 niti sheriff niti benfica mi nisu ni blizu ova 3
  • M94
    505
    Inace su ove zadnje utakmice mogle vec pokazati da svasta moze bit. I Slaven i Osijek je stvorio najmanje 10 dobrih sansi za gol, samo si izvukao pozitivan rezultat.
    Sad to ipak nije bilo slucaj, 5 komada jbt, a moglo je i vise bit.
    Prekide brane ko na skolskom.
    Lose mi je. Fuj.
  • Endeavour
    414
    Ne mislim na podrsku... podrska ocito ne funkcionira. Ni protiv AEKa ni protiv Sparte. Mozda treba poceti pricat drugim jezikom.DiddyGuela

    Da, idealno nakon što smo izabrali novog predsjednika, idemo prijetiti igračima na treningu. Švašta.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ja ne pisem u afektu jer me ovaj poraz ne dira kao neki drugi. Ako si u afektu ne pisi nista i prespavaj ovu noc.
  • DiddyGuela
    944


    Bolje sada nego nakon jos jedne pederske predstave na poljudu. I tamo vec predugo izgledamo ko glineni golubovi.
  • dinon7
    456
    Prije par dana se pisalo tipa boli me ona stvar za rezultat sad imamo predsjednika imamo demokraciju Itd.
    Čemu sad muka kad smo popušili 5 komada i osramotili se u ocima cijele Europe?
    Ovo je sramota nad sramotama. Jebeni PAOK nas nabio
  • M94
    505
    Ja sam ljut i razočaran, ovo je epska sramota, ali mislim da se malo moraju pojedinci iskontrolirati s izjavama i vređanjem.
    Podrška dečkima i klubu, sada više nego ikada.
    A neznalici lagani miki maus ne u avionu nego već u svlačionici...
    Siguran sam da ova ekipa može i zna što su kroz bljeskove pokazivali, ali jednostavno nema frajera i fajtera na klupi da ih mentalno pripremi
    Nemrem igra Dinamo

    Joj, koliko god nekad ne treba pretjerivati sa ruganjem i blacenjem treba stat i sa ovim luzerskim mentalitetom podrske deckima.
    Pa kakve volje da budemo nakon ovoga? Naravno da si u qurcu i da ti izleti nesto.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Izađite van, prošećite, ohladite se i onda popit pivu. Pustite forum sad. Znam da ću ja tak.
    A u nedjelju u Kranjču, karte su već u žepu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.