• Papastrumf
    10.7k

    Već je objašnjeno da Zvone ne može biti na listi jer mu to Statut ne dopušta budući da nije bio član u prošloj godini. No to ne znači da možda ne može na neku drugu funkciju.
  • Nino Bule
    12.1k
    Najbolja pozicija bi bila predsjednik uprave, sad koliko je on zainteresiran ne znamo
  • Laugreano
    1.7k
    IO bira tajnim glasovanjem 35 ljudi i onda oni s najvise glasova su izabrani u skupstinu.
    Znaci li to da onda nasa dvojica u IO mogu glasovati za neke 'nase' ljude tj ljude koji nisu toliko odani mumiji. Pa na kraju ispadne da on nema cvrsto svojih 35 ljudi nego se moze desiti neki 'padobranac' koji nije iz njegovog tabora
    jedan u nizu

    Osim nase dvojice, nekako mi Kamenski i Gašparović vuču na našu stranu.
  • Olmic
    3.1k
    A tko predlaze tih 35?
  • Laugreano
    1.7k
    Pa IO tajnim glasovanjem valjda.
  • Jaro
    6.1k
    A tko predlaze tih 35?Olmic

    Svak se za sebe kandidira...
    Clanovi IO zaokruzuju svaki za sebe i onih 35 s najvise glasova ulazi...
  • NitkoBitan
    13.5k
    Znaci imamo nasu navijacku listu iza koje stoje BBB (najjednostavnije receno) te Baricevu iza koje mozda stoji Antolic (?). A kaj je sa ZM? Sumnjam da se tako lako odreci moci u Dinamu. Da ne stoji on iza Barica koji glumi neutralnost?
  • Mr Anderson
    6k
    Da ne stoji on iza Barica koji glumi neutralnost?NitkoBitan

    Ako je tu Antolić u pozadini, onda sumnjam da je i Zdravko. Možda Zorić sastavi listu?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ako je tu Antolić u pozadini, onda sumnjam da je i Zdravko.Mr Anderson

    Pa ne znam jel Antolic, stavio sam zato upitnik. Ne cini mi se on kao dovoljno mocna i utjecajna osoba da stane iza cijele jedne liste.
  • Laugreano
    1.7k
    Ako 13 iz IO ljudi bira 35 ljudi. I ako Kamenski i Gasparovic podrze nas, 6 nasih ljudi u toj listi nebi trebalo bit upitno. Mozda sam ja nesto krivo shvatio.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Eto vidim da je fb stranica "Dinamo iznad svih" podrzala Barica. Znamo koga su oni nedavno podrzavali, a mozda jos i podrzavaju. Ovo mi je poprilicno indikativno.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Eto vidim da je fb stranica "Dinamo iznad svih" podrzala Barica. Znamo koga su oni nedavno podrzavali, a mozda jos i podrzavaju. Ovo mi je poprilicno indikativno.NitkoBitan

    Ako ne bude neke treće liste, tipa Zorićeve, prilično je jasno da će se 'pričajmo samo o nogometu' ili 'neće ulica voditi klub' ekipa prikloniti Bariću.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ako ne bude neke treće liste, tipa Zorićeve, prilično je jasno da će se 'pričajmo samo o nogometu' ili 'neće ulica voditi klub' ekipa prikloniti Bariću.Mali Zeus

    Ako nece biti trece liste onda ce biti poprilicno jasno tko stoji iza Bariceve.
  • Papastrumf
    10.7k
    Iza Barićeve stoji Antolić. Nema nikakve veze s Mamićem. Neki od ovih ljudi s Barićeve liste sigurno ne bi htjeli imati ikakve veze s Mamićem.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ako nece biti trece liste onda ce biti poprilicno jasno tko stoji iza Bariceve.NitkoBitan

    Ako stoji Antolić ne stoji Mamić ak si na to ciljao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.