• NitkoBitan
    13.5k
    Ako stoji Antolić ne stoji Mamić ak si na to ciljao.Mali Zeus

    Pa ne moze nitko sa 100% sigurnoscu ustvrdit da Antolic stoji iza Barica.

    Neki od ovih ljudi s Barićeve liste sigurno ne bi htjeli imati ikakve veze s Mamićem.Papastrumf

    Bilo je u povijesti i naivnijih.

    Taj Otto je na lokalnim izborima bio uz Bandicevu stranku, za Dinamo radio makete stadiona i propagirao rjesenja za gradnju istoga za vrijeme ZM vladavine... Gospon nije sv. Petar kakvim se predstavlja.
  • Papastrumf
    10.7k
    Gospon nije sv. Petar kakvim se predstavlja.NitkoBitan

    Niti to itko misli.

    Pa ne moze nitko sa 100% sigurnoscu ustvrdit da Antolic stoji iza Barica.NitkoBitan

    Ja ti tvrdim sa 100% sigurnošću.
  • Jurki
    9.7k
    Cuj ovog Barica "zelim staviti Dinamo uz bok RBS" odmah mi je bilo dosta citanja.
  • bbbruxelles
    83
    Barićeva lista izgleda dobro, ali treba vidjeti program.
  • Pulfer
    111
    Barića sam slušao kada god je imao neke javne nastupe na temu Dinama i stadiona. Osim kaj je arhitekt i stručan je po tom pitanju, on o Dinamu pojma nema uz dužno poštovanje prema Oteku senioru. Sin veze s Dinamom nema, ne razumije niti sportsku niti upravljačku tematiku pol posto
  • sport
    2.5k
    Ako pobjedi Barićeva lista Krešimir Antolić će se vratiti u Upravu Dinama i sve će biti demokratski,jel sad jasno.
  • Endeavour
    496
    Od kuda ste sad Antolića izvukli... Nego, zanimljivo ovo za Barića mlađeg. Mislio sam da će se kandidirati u 2. izbornoj jedinici. Vjerojatno će nakon izbora govoriti da mu trebaju još dva skupštinara.

    Kao što je netko rekao, što više lista to bolje. Tko god pobjedi u ovoj izbornoj jedinici donijet će promjene na bolje. Naravno, ukoliko se spodoba Zorić/bjegunac i njegovi pijuni ne kandidiraju.

    I volio bi da se do izbora zna kristalno jasno tko stoji iza koga. A ne ovo "Antolić stoji 100% iza Barića" jer je dao intervju dan prije i sl. Ne znam koliko je izvedivo, jer se radi o skupštinarima, ali bilo bi dobro da u programu imamo i imena za Upravu kluba. Ako netko ima u rukavu "Bobana" za predsjednika uprave to može napraviti veliku prevagu na izborima.
  • Mr Anderson
    6k
    Ako je 100% da je Antolić uz Barića, onda gotovo sigurno da će biti i treća lista. Nekako mi je malo vjerojatno da Zorićevci (Mamićevci) nebi pokušali se umiješati u priču. Osim ako neki ne uđu na listu 35.
  • Crusades1986
    10.3k
    Pa nije slučajno Antolić imao intervju prekjučer u SN, a Otto danas izašao sa listom.
  • Pop corn
    6k
    Iste stvari Antolić govori za RTL, a dan poslije Ottek za Jutarnji. Iste teze i statistički podaci
  • Draž
    1.2k
    Eto vidim da je fb stranica "Dinamo iznad svih" podrzala Barica. Znamo koga su oni nedavno podrzavali, a mozda jos i podrzavaju. Ovo mi je poprilicno indikativno.NitkoBitan

    Nije stala nego je on uvijek i bio oko nje. Ideju za tu udrugu su donijele dvije osobe koje su se potpuno slizale sa Antolićem. Te osobe su čak i onak ok...bezazlene, ali se tu kasnije pojavljuju mnoge sive zone pa su čak i sezonske ulaznice davale i kupovale za neke "istaknute" osobe koje su zdušno držale glavinu stranu i borile se u ožujku za njega. A udruga je i primala neke donacije koje su također u sivoj zoni. Ne mogu tvrditi sa stopostotnom sigurnošću jer nisam imao osoban uvid u to, ali ovo za sezonske ulaznice je istina.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Otto Barić NIJE SE POJAVIO pri glasanju o sklapanju Sporazuma o rekonstrukciji gradskog stadiona Maksimir.

    Moja olovka niti olovka bilo koga iz moje obitelji i kruga prijatelja NEĆE se pojaviti ispred liste na kojoj je taj prevarant.

    Zastupnici zagrebačke Gradske skupštine koji su bili suzdržani ili nisu bili prisutni pri glasanju o sklapanju Sporazuma o rekonstrukciji "Gradskog stadiona Maksimir" i izgradnji ili rekonstrukciji objekata Katoličke crkve na 10 lokacija u gradu Zagrebu:

    Renato Petek (SDP)
    Ana Lederer (Blok za Hrvatsku)
    Davorka Moslavac Forjan (SDP)
    Dejan Kljajić (MB365)
    Dina Vasić (nestranačka)
    Gordana Rusak (nestranačka)
    Igor Peternel (DP)
    Ivica Lovrić (nestranački)
    Lovro Marković (Most)
    Marko Sladoljev (Most)
    Mirjana Kujundžić Tiljak (HDZ)
    Miroslav Škoro (nestranački)
    Otto Barić (nestranački)
    Slaven Dobrović (DP)
    Stjepan Horvat (Zelena lista)
    Trpimir Goluža (Most)
    Višnja Fortuna (nestranačka)
    Vladimir Iviček (HDZ)
    Zorislav Antun-Petrović (Zelena alternativa)
  • Dinamosaur
    1.1k
    Već je objašnjeno da Zvone ne može biti na listi jer mu to Statut ne dopušta budući da nije bio član u prošloj godini. No to ne znači da možda ne može na neku drugu funkciju.Papastrumf

    Iz tvojih usta u Bozje usi :pray:

    Samo nek svi izademo na izbore, treba nam masovnost. Mozda i koja reklama na radiju pred izbore gdje bi netko od kandidata/nositelj pozvao ekipu na glasanje, pa da i ovi neodlucni izaberu 'navijacku" listu
  • Gelipter
    3.5k
    Neka su zanimljiva imena na "Barićevoj listi" i ja bih rekao da neki od tih sigurno ne bi išli u deal s Mamićem ili takvima, a ako bi, jako bih se razočarao. Kako god bilo, već ta imena pokazuju kakav je nakaradan sustav vladavine bio u Maksimiru prisutan svih ovih godina i kakvi su se ljigavci, klimavci i beskičmenjaci šetali maksimirskim hodnicima. Profesor Pokos je svakak poznato ime u navijačkim krugovima i jako ime, veliki Dinamovac i intelektualac. Ako su na "našoj" listi fakat zasad Globan i Omazić, to je stvarno sjajno. Sama pomisao da ti u skupštini kluba sjedi netko s kime se možeš ponositi je lijepa koliko je bila i irealna u minulom razdoblju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.