• rioda
    3.1k
    Nije li se spominjalo da je i Antolić na Barićevoj listi? Ili je njega namjerno izostavio u ovom predstavljanju
  • ksapi
    2.2k


    Pisao sam prije nekoliko tjedana.. izabrao je Cedevitu ispred KK Dinama unatoč obećanju, popišao se po glavi projektu navijača i osobno mislim da ga nitko nije ni zvao. A i po čemu je on to kompetentan biti u upravi Dinama?
  • Mali Zeus
    10.3k
    On ja kandidat za skupštinu.
  • dumitrumitu
    717
    Za skupštinu kao uspještan sportaš i dinamovac je kompetentan. Nisam upoznat sa pričom oko KK Dinama i ako se zamjerio BBBima onda je jasno da neće na njihovu listu.
  • Papastrumf
    10.2k

    Nije Antolić na Barićevoj listi nego Antolić stoji iza Barićeve liste.
  • pencilneck
    652
    Barićeva lista je Antolićev način za povratak u klub.
  • sport
    2.4k
    Bobana sigurno ne očekuj
  • Neron53
    353
    Ljudi moji, htjela se demokratizacija Dinama i sad ne valja sto ima drugih lista i jakih imena na njima.
    Na navijacima je da sastave sto bolju i jacu listu i animiraju sto vise clanova da za nju glasaju.
    I naravno, da postuju rezultate izbora osim ako se ima dokaza za varanjem.
  • Papastrumf
    10.2k

    Tko je rekao da ne valja? Što više, to bolje!
  • Captain America
    14.6k
    Hoće li biti sučeljavanja nositelja lista?
  • Nino Bule
    11.7k
    Ja isto nisam vidio da je netko kritizirao broj lista, vidim da se kritiziraju ljudi na njima a to je legitimno
  • Mlađi referent
    11.1k
    Barićeva lista je puno bolja nego kaj sam očekivao, ovako na prvu. :clap:

    Ne mislim ni da je ovo razdvajanje istoka / zapada od sjevera ništa loše, sigurno su drukčiji pogledi na neke aspekte.
  • Pulfer
    111
    Super je da ima što više lista, ja mislim da nitko u tome ne vidi problem, dapače. Bilo bi super kad bi bile i dvije liste u drugoj izbornoj, da se i tu dogodi natjecanje. Na kraju krajeva na taj način bi se natjeralo da skupštinari iz druge izborne surađuju i sa 'navijačkim' skupštinarima, pa bi možda došlo i do toga da predsjednik nije nužno kandidat iz 2. izborne.

    Možda previše tražim za prve izbore, ali ovo su sve super koraci u smjeru demokratizacije, i nek bude što više lista. Svaka ljutnja prema pojavama lista koje nisu one koje osobno podržavamo je kretenizam i ne shvaćanje poante borbe za demokratski Dinamo.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Ja isto nisam vidio da je netko kritizirao broj lista, vidim da se kritiziraju ljudi na njima a to je legitimnoNino Bule

    Jesam ja nešto propustio? Su objavljene negdje liste?
  • Olmic
    2.8k
    ma znam da, ali kazes secer na kraju. Po meni nositelj liste mora biti istaknuti Dinamovac, poznat javnosti, a trenutno mi nitko ne zvoni osim Zvone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.