• dumitrumitu
    935
    Ja očekujem Kamenskog kao nositelja jedne od lista, pitanje je hoće li se to dogoditi.
  • Neron53
    358
    Pa nama bi trebalo biti bolje da se Antolic prijavi na listu pa nek ljudi vide tko je kakav i tko je s kim u kompi. Pa ako je ta lista prihvatljivija clanovima..... svatko na kraju ima vlast koju zasluzuje.
    Ako vise clanova izabere radije pandura ili udbasa nego ugledne profesore....... neka im je
  • rioda
    3.5k
    Nama bi i bilo bolje da je što više lista, bar ja tako gledam. Jer mi imamo određen broj glasova na koje se može računati, a što je više drugih lista, ostali glasovi će se razvodniti po njima
  • Klenx
    4.5k
    Bolje da su na listama, makar i različitima profesori, znanstvenici, biznismeni nego klupski zaposlenici, bliža i dalja rodbina izvršnog dopredsjednika ili bivši sportaši koji s Dinamom nemaju nikakve veze!
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne mislim ni da je ovo razdvajanje istoka / zapada od sjevera ništa loše, sigurno su drukčiji pogledi na neke aspekte.Mlađi referent

    To je obicni populizam. Na istok i zapad je dolazilo vise ljudi nego na sjever (logicno) i samim tim aludira da najvise ljudi dijeli njegov stav.

    To je pogresna percepcija jer se ljudi odlucuju na odlazak na pojedinu tribinu na temelju godina, socio-ekononskog statusa itd. a ne na temelju misljenja oko vodenja kluba.
  • Papastrumf
    10.7k
    Barićeva lista je puno bolja nego kaj sam očekivao, ovako na prvu. :clap:

    Ne mislim ni da je ovo razdvajanje istoka / zapada od sjevera ništa loše, sigurno su drukčiji pogledi na neke aspekte.
    Mlađi referent

    Ima nekoliko dobrih imena tu. Međutim, nije to realno ni blizu "navijačke" liste. Najbolje smo ostavili za kraj.

    Što se tiče ovog razdvajanja, na "navijačkoj" listi su velika većina ljudi sa zapada i bivšeg istoka. To što su na istoj valnoj duljini sa sjeverom je samo dodatan plus.
  • Olmic
    3.1k
    imas okviran dan/datum kada Vi izlazite?
  • Mali Zeus
    10.5k
    Sad kad navijačka lista doda gas i uvrsti @deda-u na listu.
  • Ludovic IX
    6.1k
    jel nije to već pod mus, s obzirom da je član i sadašnje.. a sumnjam da naginje nekoj drugoj listi
  • Jurki
    9.7k
    svi povjerenici koji su trenutacni skupstinari su na navijackoj listi. Pa tak i Deda. Ako sam ja tocno procital i zapamtil.
  • Bosna86
    11.6k
    Deda je na listi
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ima nekoliko dobrih imena tu. Međutim, nije to realno ni blizu "navijačke" liste. Najbolje smo ostavili za kraj.Papastrumf

    Tu se apsolutno slažem, i dalje mi je po ovom kaj vidim “navijačka” korak ispred, jedva čekam onda veliko finale.

    Ali ovako kad zasebno gledam njegovu, moram bit iskren pa reći da bih od Barića očekivao manje.

    Što se tiče ovog razdvajanja, na "navijačkoj" listi su velika većina ljudi sa zapada i bivšeg istoka. To što su na istoj valnoj duljini sa sjeverom je samo dodatan plus.Papastrumf

    Pošteno :up:
  • Papastrumf
    10.7k

    Svaki dan "iscuri" par imena, koliko vidimo. Što se tiče baš cjelovite liste, mislim da neće van prije same predaje Izbornom povjerenstvu.
  • kibic
    1.1k
    Napet sam ko puška. Ne znam kad sam izbore zadnji put ovolko pratil. Kolko visim na Zoni i dopamina dobivam osvježavajući stranicu ne dobim nit na treningu.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus svi povjerenici koji su trenutacni skupstinari su na navijackoj listi. Pa tak i Deda. Ako sam ja tocno procital i zapamtil.Jurki

    :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.