• Blueshadow86
    1.2k
    Velika pobjeda, svaka čast dečkima! Euforija je razumljiva, treba je biti, ali polako... imamo još uzvrat, ništa još nije riješeno, daleko od toga. Idemo ih izbaciti za sve KLAUNOVE koji nisu uz nas!
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Petković se iskazao i izvan granica Hrvatske
  • plavac173
    2.6k
    Jel se moze ovdje video staviti i kako? Stavio bi skandiranje Dinamo Dinamo sa tribina i proslavu gola
  • obelix
    86
    Ma kakvi Betis u drugoj brzini...ljudima je Isco ozlijeden i Fornals nema pravo nastupa. Dva ponajbolja igraca....vidim i Rodriguez koji im je najskuplji igrac isto ozlijeden. S tim da im je i jedan standardni stoper dobio eliminirajuci zuti za Maksimir.

    Oni su po meni i dalje blagi favoriti za prolaz, ali ovo je jak rezultat pogotovo za moral.

    Cestitke deckima na prvoj povijesnoj pobjedi u Spanjolskoj
  • emilperska
    3.9k
    Prva pobjeda na španjolskom tlu..
    Ponosan sam!
    Od kad aktivno pratim Dinamo (od 4./5.):
    Atletico, Villareal 2x, Real, Sevilla 2x..
    Za anale jednog dana!
  • Bruh
    901
    Od nacionalnih neprijatelja u vaterpolu do francuskog nacionalizma kakav dan hahahahah
  • wolfgang14
    1.1k
    ja uopće nisam skeptičan da ćemo ih deklasirat tamo. Kad sam vidio kako su Petko i Jakir raspoloženi, kako su namrgođeni, odma sam znao da je to to. Mark my words, pobjeda danaswolfgang14

    hehehe, šteta samo kaj sam se malo stiso pa nisam više stavio ali nema veze :strong:

    Untitled.png
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Najvise nam ide u plus cinjenica da ce oni morat jurisat od prve minute i tu ce biti nasa prilika da ih preko kontre lovimo
  • Mr Anderson
    5.8k
    Dobro je, opet malo optimizma. Inače, nekako sam očekivao to, dobar rezultat. Ovo su utakmice za Jakira, gdje nisi favorit i braniš se i on tu zna kako se postaviti. Na žalost on ne zna postaviti igru kad si favorit i napadaš, a protivnik nam se zatvori. I zato patimo u HNL-u.
  • Medvedgrad
    129
    ako ispadnemo ispalo bi debilno. Takve gluposti na našim tribinama nisu potrebne I dobrodosleSixthway

    Ako ispadnemo ispali bismo klauni.
  • Boycie
    511
    Sevilla, Betis.
    Tott, Arsenal, WH, Chelsea.

    Sevilla & London done.
  • Mihaljević
    8.6k
    Bit će stadion pun do čepa protiv Betisa, ako to uspiju sjebat...
  • Orc123
    5.8k
    Hoxha prema naprijed i impresioniran totalno ali lavovski dio odradio u obrani, vidlo se i to ulaskom Vidovica koliko puta vidovic u 20 i nesto minuta nije ispratio svojeg igraca ...krila se zrtvovala za ekipu ali jbg damo tako se moze uspjeti! Baturina dobar isto dnas, Ktc ko vino, sto stariji to bolji, max se ocito razumije s njim heh, Misic isto jako dobar, dobar i Bulat, svi dobri a Petko da vise puca ne bi bio u Dinamu tako da neka ga, vrijedi zlata! Ogi usao i nije bio ni malo impresioniran! Kule naganjao po terenu....ufff bravo momci...
  • Boycie
    511
    to se moze dic u tajmingu kad i 'nedamo da potones'
  • Sixthway
    282
    svake sezone padne neki veliki favorit , nadam se ovo nije taj velikan već da ćemo I nekog većeg srušit u pohodu na završnicu ako prođemo Betis za tjedan dana
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.