• Efes Pilsen
    6.9k
    online, iskreno ne znam koliko im je sustav provjere bitan.
    Bio sam s frendom iz Nizozemske na Shakhtar - Feyenoord u Varsavi. Feyenoordovi su imali zabranu i ja sam kupio karte nama obojici, normalno sam upisao i svoju osobnu i njegovu i Shakhtar je poslao kartu i na njegov email iako ga ja nikad nisam upisao pri kupnji karte.
    Tu smo se malo zabezeknuli, pregledavali su sve osobne na ulazu, njega malo zesce, al su ga svejedno pustili.
    Tako da, kazem, pojma nemam sta ocekivat od Spanjolaca. Na Sanchez Pizjuanu je sranje nastalo zbog nervoze u njihovim redovima pa je dobro pitanje kako ce se oni na sve ovo postavit.
  • petkove škarice
    47
    pa gle stadion je kapaciteta 60 000, a ove sezone su u europi imali 45, 41 i 48 000 posjetu tak da karata ce bit samo eto ko zna oce blokirat kao sto je efes napisao
  • blue heart 72
    1.4k
    da, baš sam i ja malo prije gledao kolika im je popunjenost ove sezone. Unatoč odličnom prosjeku, nisu rasprodali nijednu tekmu tako da će karata biti, sada sve ovisi o ostalim faktorima
  • jedan u nizu
    6.2k
    s obzirom da imamo zabranu, i da nije obicna utakmica, vjerovatno ce blokirati sve kupovine sa hrv ID dokumentom.

    Kakva biu to zabrana bila kada bi dopustili online kupnju, pogotovo kada moras upisivati svoje podatke
  • Efes Pilsen
    6.9k
    ja ti kazem da je proslo Nizozemcu u Varsavi s tim da su oni nekako od lika imali i podatke koje ja nisam unjeo :grin:
    Organizirano je zabranjeno, nas sektor zatvoren, na organizatoru je da sam odluci zeli li primit pojedinacne kupnje s HRV dokumentima ili ne.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Vidim Betis danas odigrao kući neriješeno protiv nekakve Girone. Prolazimo ovo lagano.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ma Girona neka bzvz momcad :rofl:
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Cak i sa minimalnim porazom tamo imamo jako velike sanse napraviti malu senzaciju u uzvratu na maksimiru, ne sumnjam da ce stadion biti pun u tom slucaju. Sad "samo" treba pojacat ekipu i odradit pripreme kak spada.
  • Krizy
    36.9k
    Joaquin se vratio iz mirovine.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    I mi smo Ademija izvukli iz frizidera, bit ce to dvoboj titana.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    I mi smo Ademija izvukli iz frizidera, bit ce to dvobojEfes Pilsen


    Ademi sad kad prođe pripreme, bit će (nadam se) zvijer, sa njim naša ekipa igra barem srčanije, borbenije i življe.
  • Jaro
    5.7k
    spanjolski "1.april"
  • Krizy
    36.9k
    Betis u zadnjih deset utakmica ima omjer 1-5-4.
    Nisam računao utakmicu protiv niželigaša u Kupu.
    Bez pobjede u zadnjih šest utakmica.
  • Bosskovitz
    7.7k


    I to jako zanimljiva raspodjela rezultata: izgubili su od Sparte, Rangersa, Alavesa koji je petnaesti u Primeri i Celte koja je sedamnaesta, ali su recimo odigrali izjednačeno s Realom (1.), Gironom (2.), Sociedadom (6.) i gradskim rivalom Sevillom, kaj bi dalo naslutiti da im je motivacija ključ jer protiv nominalno boljih igraju bolje, a kiksaju tamo gdje su favoriti. To mi se čini dobrim za nas.

    Također, statistika golova im je koma: u tih zadnjih 10 utakmica zabili su ukupno 7 golova, samo u jednoj utakmici više od jednog gola i tu su izgubili od Rangersa 3:2.
  • NORTE
    9.4k
    I kao takvi za ovaj dinamo su sigurno avion što će se sigurno i vidjeti u utakmici u Sevilli.
    Naravno, volio bih dinamovu pobjedu tamo, ali bitna mi je samo Hnl titula.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.