Mislim da će to biti samo zamjena asfalta. Dakle još veće gužve dok to ne srede.Iskreno se nadam toj rekonstrukciji u Sesvetama jer je gužva na tom dijelu postala bolesna. — Stihl
Zvučnici su bili iza onih plavih panela ispod donje sjeverne tribine.Tak i treba bit. Ne znam u kojem momentu se to promjenilo ali se sjecam prije korone da nisi mogao cut vođu od tih zvucnika. Ne znam jesu zvucnici bili na sjeveru ili samo usmjereni prema njemu ali su probijali bubnjice. — NitkoBitan
Zašto se javnosti ne pokažu video snimke brutalnog napada bande iz grada bezakonja na uzorne učenike koji idu na palačinke?
Kako je moguće da prosvjed protiv nasilja organizira osoba koja je prije medijske, pažnju privlačila dok je tukla palicom po Vukovarskoj adi i zar moralne vertikale ne vide problem u tome što dotični istodobno, javno, u televizijskom prostoru poziva na uzimanje zakona u svoje ruke prema dečkima koji mu po dobi također mogu biti unuci ili je to u ovom slučaju dopušteno?
Ukoliko se ovaj medijski teror i poziv na linč nastavi bit ćemo prisiljeni iskoristiti medijski publicitet usmjeren na nas te javno odgovoriti na ova, ali i mnoga druga pitanja kao i postaviti nova. — Krizy
Ako je tako onda je sve u redu.Podnar je rekao da su im prezentirani uzorci i da su zadovoljni kvalitetom i dizajnom nove opreme — Armagedon13
Nisam siguran da bi BBB uopće išli u tom smjeru, naprotiv.Postoji li neki klupski primjer u Europi gdje navijacka grupa ima shop in shop model. Znaci unutar Dinamovog Fanshopa postoji zona koja je recimo označena tamnijom plavom nijansom i gdje BBB prodaje svoje artikle.
Mislim da bi takav koncept u nekom većem shopu (nadam se da će ih biti u budućnosti) bio pun pogodak za sve. — Vučko53
To nije Vlatka, ako si ih zamijenio. Pitao sam na zoni valjda prije pola godine ili više zna li se tko predstavlja dinamo na ždrijebu, nitko nije napisao.valjda jedina priželjkivala jer je tamo dobar plastični kirurg ? — Gražvydas Mikulėnas
Komentar lika koji je i objavio sliku:Marakana 1982-83 — Zigi
Prozoveš vlast da su namjestili natječaj, a oni odgovore da je odron smeća bio na drugi datum.Iz Grada Zagreba su se kratko osvrnuli na Bernardićeve navode te su samo rekli da je Bernardić krivo naveo da se odron dogodio 4. prosinca a zapravo se dogodio 10. prosinca. — Maksim Maksimirski
Dečko nema doslovno nikakav značaj za ovaj dinamo.Ako zbog Brekala i Hoxhe izgubimo Rukavinu popišam se na cijelu upravu zajedno sa Barom i Jakirom. — Ban
Da je odabrano bez reklama koštao bi manje. :wink:naručio domaći dres Petkovića sa svim reklamama — marcio amoroso
