Nije bilo velike potražnje kod domaćih navijača pa su dinamovcima prodavali ulaznice izvan kaveza.na koji način su kupovane ulaznice izvan ovog kaveza? — Dalmatinec
Može malo detaljnije?U želji je trenutno potpuni kaos — Nino Bule
Evo ja stavljam ovako, a @Zigi ako ima neka stavi bez watermarka.Zigi može ona nova slika s derbija 13.5.2001. — NORTE

Slažem se. Ovih +6 na tablici nam je dobra zaliha i praktički smo već prvaci, a konkurencija nam je preslaba i raspadaju se.Ili Brekalo ili Hoxha, obojica nikako. Previše i nepotrebno. — LaznjakProsineckog
Smiješno je da "drugi klubovi nisu potpisali neka imena". Koga smo mi to doveli da se možemo bahatit na -7 i lošijim omjerom...Što je točno smiješno u citiranom tekstu kolege Sanjinlega? Ajde, prosvijetli me. — Mr Anderson
Pa ovo je smiješno šta se tu piše. Ako odgovoriš na ovo i spomeneš rivala za titulu dobiješ ban pa ajde preskočit ću.u igri smo za prvaka (dvije utakmice manje). Ja ne vidim da drugi klubovi osim nas potpisuju neka imena, jača? Drugo je što mediji i dnovinari predstavljaju dosta naopako mnoge stvari .. — sanjinlego
Po kojem to kriteriju?jer bi trebalo dosta novaca otići na Kačavendu — Nogo
Čovječe prije 4 mjeseca su prodali su tri reprezentativca za 40 milijuna eura, a doveli su koje pojačanje?!Ne zelim oftopicariti.. ali ljudi.. odakle te informacije da nemamo za biber i da smo u kurcu?
(osim iz novina).
Lose prijelazne rokove bi prije pripisao nesposobnosti uprave nego besparici.
Zakaj se gura takav narativ? — Jurki
10%... umjesto da ga dovedu odmah grobari miniraju transfer."modri" traže 10 posto od idućeg transfera i preuzimanje 50 posto njegove plaće, što su uvjeti s kojima se Talijani ne slažu.
No izvjesno je da će, ako uopće dođe, stići u veljači, nakon što Dinamo odigra nekoliko utakmica i vjerojatno prekasno za Europu. — Nogo
Mediji su mjerilo čega točno?!Jeste realni da pricate o Barisicu vec 3 stranice? Niti je itko napisao u medijima bilo sta plus smo doveli lijevog beka — plavac173
