• Cosey
    501
    Moram priznati da me sve ovo čudi. Toliko godišnjaka nije produžilo godišnju, a opet toliko ekipe koji nisu imali godišnju do sada ju želi imati.
  • criticus
    2.2k
    Moram priznati da me sve ovo čudi. Toliko godišnjaka nije produžilo godišnju, a opet toliko ekipe koji nisu imali godišnju do sada ju želi imati.Cosey

    Situacija sada i situacija prije godinu dana je toliko različita da neznam di počet.
  • Paggini
    19.6k
    Moram priznati da me sve ovo čudi. Toliko godišnjaka nije produžilo godišnju, a opet toliko ekipe koji nisu imali godišnju do sada ju želi imati.Cosey

    Ista situacija je bila prošle godine, mislim da je i Deda ili netko spomenuo ovdje. Sjećam se kad sam prošle godine kupovao prvi put godišnju da sam se znojio hoće ostati ili neće, a ostalo je na kraju komotno karata i sve puklo na kraju.
  • Papastrumf
    12.2k
    Prošle godine je samo 45% ljudi produžilo godšnju. Ove godine nešto malo manje od 65%.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ja nisam produžio obnovio godišnju od prošle godine iz razloga jer nebi imao sačuvanu ulaznicu sa tekmi prije svega lige prvaka ili europske lige kada i ako budu dolazili jaki europski klubovi kao npr: Barcelona,Real,Bayern...

    Svjestan sam da ću morat platit puno više nego što bi dobio sa godišnjom ali to je tako i želim imat sačuvanu kartu sa svojim imenom da sam bio na takvim velikim utakmicama.

    A opet drago mi je vidjet da je interes veliki.

    Idemo po ligu prvaka i duplu krunu.
  • Papastrumf
    12.2k
    Ja nisam produžio obnovio godišnju od prošle godine iz razloga jer nebi imao sačuvanu ulaznicu sa tekmi prije svega lige prvaka ili europske lige kada i ako budu dolazili jaki europski klubovi kao npr: Barcelona,Real,Bayern...dinamo u srcu

    A tko ti garantira da ćeš doći do pojedinačnih ulaznica u slučaju LP? To će biti lutrija.
  • Paggini
    19.6k
    Ja nisam produžio obnovio godišnju od prošle godine iz razloga jer nebi imao sačuvanu ulaznicu sa tekmi prije svega lige prvaka ili europske lige kada i ako budu dolazili jaki europski klubovi kao npr: Barcelona,Real,Bayern...dinamo u srcu

    Postoji šansa da ćeš moći kupiti paket ulaznica na kraju sezone, da imaš za kolekciju, pričalo se već o tome na ovoj temi jer imam isti fetiš. Preporučio bih ti uzimanje godišnje ako ti je to jedini razlog zašto ju ne želiš uzimati
  • criticus
    2.2k
    Tehničko pitanjce: jel zne neko koji su međuredovi na zapadu? Odnosno oni di noge možeš lipo stavit jedino ako si patuljak.
  • Porculanka
    43
    Uspjela!!!! Hvala svima kaj ste me trpili i strpljivo odgovarali. Neka živi Dinamo i majka Hrvatska! :heart:
  • M94
    1.2k
    Uspio :strong:
    Lakse se dise
  • austrijanac
    4k
    Jedno off topic pitanje, zašto je Supersport na godišnjoj?

    Ok, sponzor lige, no nema loga lige, nego samo logo kladionice.
  • din
    442
    Sjever otišao online, svaka čast ljudi!! Kad igraš ti..
  • Crni86
    3.5k
    Godisnja v zepu! Sad s nestrpljenjem cekamo pocetak sezone
  • dinamo u srcu
    1.6k
    A tko ti garantira da ćeš doći do pojedinačnih ulaznica u slučaju LP? To će biti lutrijaPapastrumf

    Ma dolazim od 4 ujutro pa ako ne uspijem, svaka čast ovima koji budu ispred mene. Ali dobit ću ih jer ću dolazit cijelu noć čekat. Samo nek mi uđemo u ligu prvaka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.