• marcio amoroso
    36.4k
    Ja nebi imao ništa protiv toga da opet igramo LE a ne LP. Liga prvaka je jednostavno jedna dimenzija od koje smo ne samo mi udaljeni miljama. Ovamo smo konkurentni i draže mi je gledati Dinamo gdje je konkurentan nego gdje brojimo primljene golove i negativne rekorde, naravno da je ovaj Dinamo pod Bjelicom konkurentniji i ozbiljniji od onih prethodnih ali ipak je Liga prvaka jedan drugi sport.
  • xavier
    12.1k


    Već sam jednom napisao, zaigrati ozbiljno do zadnjeg pretkola, a kad je LE osigurana, izvesti drugu momčad u zadnjem pretkolu LP kako ne bi "slučajno" prošli.

    Šalim se naravno iako bi zapravo logički itekako imalo smisla :smile:
  • marcio amoroso
    36.4k

    Za mene je ovo sa Young Boysima bilo idealno da smo još samo zabili za 2-2. Znaci lijepo bez poraza ali u LE i ćao.
  • deda
    32.6k
    Realno, ovogodišnja je momčad kvalitativno minimum nekakvog pokušaja igranja LP.
  • 000
    946
    Ekipa koja je razbucala klub koji je stigao iz LP u EL kao trećeplasirani u skupini nebi mogao participirati u LP?
    Ovaj Dinamo bi svakako imao što reći u grupnoj fazi LP.
  • dinamo vitez
    300
    Ja mislim da ova momčad ne bi imala problema tući se u Ligi prvaka. Bjelica je i sa lošijima uzimao tamo 5-6 bodova, Plzen je ove godine imao 7 u skupini sa Realom, CSKA-om i Romom... kad bi ostali na okupu ne sumnjam da bi tamo imali što za reći. Vjerujem da bi se moglo dohvatiti 3. mjesto, a u ovisnosti od ždrijeba možda čak i drugo.
  • xavier
    12.1k
    Ekipa koja je razbucala klub koji je stigao iz LP u EL kao trećeplasirani u skupini nebi mogao participirati u LP?Cavalera

    Znaš i sam da to ne funkcionira na takav način.

    Iako se slažem da je Bjeličin Dinamo prvi nakon dugo vremena koji ima glavu i rep i to konstantno bez velik uspona i padova.
  • 000
    946
    LP je cilj kojemu moramo težiti. EL je rezervna opcija. Tako ja to gledam.
    Najgore bi bilo zadovoljiti se sa ovim i kresati ambicije.
  • xavier
    12.1k
    A ne znam, meni bi iskreno bio draži korak više u EL nego godine čekanja eventualnog prezimljavanja u LP. Naravno da ćeš u svakoj utakmici ići na pobjedu, ali da eventualno uđemo u LP, mislim da bi mi draže bilo treće mjesto i da onda nešto napravimo u EL nego drugo mjesto i ekspresno ispadanje na proljeće.
  • deda
    32.6k
    Ja čak ni ne razmišljam o tome jesmo li za EL ili LP, meni je više stalo da momčad ima fizionomiju i karakter, a ne kao prošlih godina da se raspada ko kruh star 5 dana pri prvom jačem protivničkom napadu. Hoću borbu, hoću rat, hoću krvave poglede, hoću uklizavanje, hoću laktove, hoću ne gubljenje nade, a ne letargiju, kurcobolju, i izgubljene poglede nakon 20 minute. Pa za koju razinu dovoljno bilo, nek bude, makar bila borba za opstanak u HNLu.
  • 000
    946
    Apsolutno. Čak me ni Stojanovičev crveni nije zasmetao, koliko god glup bio. Hoću da vidim i tu emociju na kraju krajeva.
  • Infinity
    16.4k
    Dinamo je jak, al Dinamo je jos uvijek na razini da sve ovisi od zdrijeba. Jos uvijek ima previse boljih timova koje treba izbjeci. Ove godine je bilo malo srece sa zdrijebim, losi Fener i Anderlecht, Plzen razina s kojom se moze igrati i onda Benfica koja prodje onako kako velike momcadi prolaze cak i kad lose igraju. Prije par sezona Dinamo ne bi ni ovakvu grupu prosao, napredak je vidljiv, ali smo jos uvijek pozeljan protivnik za mnoge.

    Ako Dinamo bude u mogucnosti da upada u treci sesir u LP onda svim srcem trebamo zeljeti da udje u LP. I opet se moze dogoditi da izvuces nekog jakog kao Gladbach ili RBL. Al moze se dogoditi Genk, Getafe, Basaksehir, ekipe s kojima se moze igrati. Za one koji nisu upratili, Dinamo ima lijepe sanse da bude u trecem sesiru LP. Imate post o tome na temi Europski koeficijent. U EL bi sigurno bili u drugom sesiru i tu se opet mora proci dalje. Tu te opet moze posrati neka grupa United, Dinamo, Galata, Frankfurt i da se mucis, ali je neki prosjek tipa Leverkusen, Dinamo, Legia, MTA. To moras proci. Moze se i posrecit Anderlecht, Dinamo, Garabag, Sheriff, grupa kroz koju se moras prosetati. I uzmite u obzir da bi se u LP borili za trece mjesto, tesko je proci grupu. Neka realnost tri do cetiri utakmice bez poraza, tj. 5 do 8 bodova. I to opet ovisi od zdrijeba.
  • Guinness
    2.2k
    Samo kratka opaska na infinityja; prije par godina ne bi prošli ni Hapoel , a kamoli ostale.
  • Infinity
    16.4k
    E tako nekako, mada mi je taj Hapoel ostavio dojam da bi ga i Belupo izbacio.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Da je klub normalan pa da sav novac ide klubu onda bi ta LP imala i neki smisao po cijenu neke blamaže. Ovako klub taj novac ionako ne vidi i taj novac se ne ulozi ni u momčad ni u infrastrukturu. Osim jednog dijela naravno. Onda mi je draža ovakva naša sezona nego sezona Zvezde koja je uzela 4 boda u LP ali i dobila par puta po tamburi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.