• Infinity
    16.4k
    mozda bi izbori kratkotrajno donijeli vecu posjecenost
    ali sumnjam
    isto kao i kod povratka imena

    ovo je vrlo kompleksan problem
    reziser

    Takodjer sam misljenja da izbori ne bi dovukli publiku. Cak mislim da bi recimo stadion to ucinio dugorocnije, mada opet kratkorocno. Mislim da bi izbori napravili ucinak na par kola i to je sve.

    Publika ima milijun isprika, samo sto bi se rjesavanjem svih problema opet nasla neka nova izlika. Kao da je Dinamo prije imao prosjek 10-15.000 pa eto opet ce imati. Moze se izgurati na nekih 7.000 ako se odradi dobar marketing i to mi se nazalost sad cini kao maksimum. Po meni je najbitnije imati vise gledatelja na malim utakmicama, ove velike sto dizu prosjek ce uvijek biti tu.
  • Bosna86
    11.6k
    Ajmo produbiti raspravu i postaviti stvari ovako:
    Dogodi se cudo, Mamica okrene, digne ruke od svega i proglasi izbore, sto mislite bi li mogli skupiti vise clanova od tovara, znaci mobilizacija totalna, u svakom selu uclanjenje ( tovarski prosjek je oko 35-40 hiljada )
  • 000
    946
    Tesko, bas tesko ovaj cas. Opca apatija je zavladala, i tek se sada ekipa po malo budi, no bojim se da je premalo za neke ozbiljnije brojke. Predugo se sve skupa trovalo.
    Puno ce vremena proteci dok opet ne budemo isli na stadion k'o u dnevni boravak.
  • BluePhone67
    4k
    Hm, mislim da ne, barem u ovom trenutku iz danasnje perspektive kako na to ljudi sve gledaju danas. Za neke stvari ljudi jos uopce nemaju spoznaju o tome i naviku, pa mi vec skoro 30 god zivimo u demokraciji pa se jos ne snalazimo po tome pitanju i ne znamo sto je to. Sto se njih tice oni imaju masineriju i medije koji pusu svi u isti rog za odredjeni cilj.Ono sto bi trebalo naglasiti kada vec spominjemo njih, oni takodjer nisu dosli do te cifre 35-40 000 samo sa clanstvom vec tek onda kada se ukljucila clanstvo=pozajmica, a taj film i takav nacin mi sigurno necemo gledat. Osobno i ne zelim takav nacin, po meni je lihvarski
  • 000
    946
    Ma kod njih to ide na sasvim drugaciji nacin, i to nikada ne bih pozelio Dinamu.
    Imaju opciju 1 uclanjenja u Hajduk, kojim se direktno uclanjuje u klub, i novci bi trebali sjesti u klub, ali trenutno uplata na taj nacin nije moguca, tj. nije bila moguca prije koji dan, i druga opcija uclanjenje preko udruge nas hajduk, koja zatim dio novca preusmjerava u Hajduk i to im iz kluba knjize kao pozajmicu koja ce se na kraju zamjeniti za dionice. Valjda.
  • BluePhone67
    4k
    Ja to gledam sada sa vise strana, ako inzistiras na clanstvu i izborima onda vec sada trebas biti clan jer tko zna sto sutra nosi, mozda clanovi koji ce imati vise od 5 god zaredom imat vecu vrijednost i njegov ce glas vrijedit npr.2-3 u odnosu na onog sto se tek uclanio, a oni koji ne zele izbore i vole ovaj nacin rukovodjenja bi opet trebali biti uclanjeni da podrze ovu upravu ili nacin vodjenja i trece ako se ide u privatizaciju prednost otkup dionica imaju clanovi pa i oni znaci trebali bi biti uclanjeni i tu dolazimo do podataka da danas klub navodno ima cca 10 000 clanova. Kako dogurat do 45 000 i vise ne znam jer i sada vec imamo elemente da svi ovi iz tri skupine budu uclanjeni, a NISU.
  • deda
    32.6k
    Na žalost generacije su izgubljene. Bojim se da će samo vrhunski rezultat održavati broj navijača. Mi smo nekad mogli za ovakvu utakmicu protiv Benfice prodat 100.000 ulaznica, prije 20 godina 80.000, prije 10 50.000, a sad 30.000. Mi smo realno u jednoj opadajućoj spirali koju se tek mora zaustaviti. Masu provincije smo izgubili, što je najgore u korist tovara jer klub ništa ne poduzima, a oni rade svaki dan.
  • BluePhone67
    4k
    Ovaj Gojun se pogubio i dobro se uklopio u vecu davno postavljenu dijagnozu kod Tovarluka, a to je selektivno pamcenje i mijenjanje misljenja kako vitar puse.


    Gojun Kresimir 11.02.2019

    Koliko je u ovom trenutku Hajdukova škola po radu blizu Dinamovoj za koju svi kažu da je najbolja, a i vi ste u njoj radili? U čemu je Dinamo danas u prednosti, a u čemu Hajduk?

    - Dinamo nije ni u kakvoj prednosti.
    Odgovorno tvrdim da smo mi u ovom trenutku najbolja razvojna škola u Hrvatskoj za mlade igrače.


    Gojun Kresimir jucer 18.03.2019

    Vjerujete da je Hajdukova akademija najbolja u Hrvatskoj. Kako je to moguće izmjeriti? Kroz broj igrača koji dođu do prve momčadi ili kroz rezultat mlađih uzrasnih kategorija?

    - Ne bih to tako složio. Ja nisam rekao da smo najbolja Akademija, ali slažem se da smo na dobrom putu da budemo najbolja Akademija.

    11.02.2019

    https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/588665/kresimir-gojun-odgovorno-tvrdim-hajduk-ima-najbolju-akademiju-za-mlade-u-hrvatskoj

    18.03.2019

    http://dalmatinskiportal.hr/sport/kresimir-gojun--ponosan-sam-sto-smo-izbacili-igrace-poput-palaverse--bradarica-i-nejasmica--a-bit-ce-ih-jos/42877?fbclid=IwAR1SAgX7wAdDTwofpGnzOWh-ngFkuItgrcZrs1qrwKdB4SnL-lUxseE-5rw


    Bonus plus kada smo se vec dotakli Gojuna.. Lesicki i odgovor na 11.02.2019

    U Dinamu tu rečenicu nisu željeli posebno komentirati, ali glasnogovornik Alen Lesički je ipak kazao:

    - Umjesto klasičnog odgovora evo nekoliko argumenata. Možda je naš bivši trener zaboravio kako je nogometna akademija GNK Dinamo svjetski rekorder po broju svojih igrača koji su nastupili u finalu SP-a? Možda bi ga trebalo podsjetiti na činjenicu kako je naša Akademija dala najboljeg nogometaša svijeta u ovoj godini? Ako to već nisu dovoljno dobri argumenti, a trebali bi biti, onda podsjećamo kako su juniori Dinama u ovom trenutku dva boda ispred vršnjaka iz Splita, dok su kadeti pet bodova bolji...

    Lesički će za kraj kazati i ovo...

    - GNK Dinamo je prepoznat i priznat kao apsolutni lider na ovim prostorima po pitanju rezultata mlađih kategorija, promociji igrača, transferima te stručnosti kadra i infrastrukture namijenjene mlađim kategorijama. Koliko smo otišli daleko, svjedoče i primjeri da naša Akademija ne odgaja samo vrhunske igrače, već i trenerski kadar koji je sve češće tražena roba u inozemstvu, ali i u Hrvatskoj, za što su upravo gospoda Gojun, Oreščanin i Despotović iz Hajduka možda i najbolji primjer.
  • LovroZG
    1.3k
    U SN-u zaboravili Kopenhagen, bolje da kopiraju s foruma kad su nesposobni...
  • 000
    946
    Ma to iz tiskovina i ne uzimam za ozbiljno, tek ovlaš preletim.
    Neka uzmu kolegu @Infinity za te i slične stvari, pa slože ozbiljan članak.
  • Hipo
    406
    Dinamo je nositelj u playoffu lige prvaka.

    Imamo vise bodova od youngboysa ludogorca batea astane legie apoela paoka fcsba...

    U 3.pretkolu nam prijeti paok.
  • LovroZG
    1.3k
    ima tema, sam trebaš potražit malo
  • deda
    32.6k
    Polako, treba prvo doći do PO.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.