• Dragon1Warrior123
    3.2k
    ljudi pitanje, šta bi se trebalo poklopit da Dinamo bude u trećem potu u Ligi prvaka, nešto sam vidio da se priča o tome pa ako neko zna bolje od mene bio bih zahvalan :)
  • deda
    32.6k
    Infinity je doktor za pitanje koeficijenta, ali vjerujem da je još prerano za nagađati s obzirom na veliki broj kombinacija. Kad situacija bude izvjesnija u ostalim ligama moći će se to lakše približiti publici.
  • LovroZG
    1.3k
    ljudi pitanje, šta bi se trebalo poklopit da Dinamo bude u trećem potu u Ligi prvaka, nešto sam vidio da se priča o tome pa ako neko zna bolje od mene bio bih zahvalan :)Dragon1Warrior123

    Ima dost kombinacija ko šta deda kaže, al ukratko, da ostanemo prvi ispod crte u četvrtom bubnju:
    - u Belgiji Genk mora osvojit naslov ispred Bruggea
    - u Turskoj Bašakšehir mora osvojit naslov ispred Galate
    - u Španjolskoj četvrti klub ne smiju bit Sevilla il Valencia
    - u Njemačkoj se Bayer ne smije ušuljat u LP, Leipzig i Mönchengladbach su ok, eventualno ih može i Eintracht zamijenit pod uvjetom da ne osvoje EL
    - u Francuskoj Lille mora ostat ispred Lyona na drugom mjestu
    - u Italiji Milan mora ostat u top4
    A sad, da upadnemo u taj treći bubanj još bi bilo super da se dogodi nešto od sljedećeg
    - da u Danskoj Midtjylland osvoji naslov ispred Kopenhagena
    - da u Rusiji drugi klub bude Lokomotiv ili Spartak
    - da nagodinu u kvalama usputno ispadne neki od klubova koji su ispred nas trenutno(PSV/Ajax, Celtic, Kopenhagen)

    Naravno, treba se uzet u obzir da mi prvo moramo izborit nositeljstvo u PO, o tome je Infinity već piso, i da bi tu moglo bit još dosta promjena, pogotovo negativnih jer se sad puno tog poklapa za nas.

    Btw - ne bi bilo loše da moderatura ove postove prebaci u temu koeficijenta :smile:
  • Infinity
    16.4k
    Ovaj slabo azurira, mozda jednom ili dvaput u mjesecu. I ja kad sam neki dan pravio tablicu za potove LP kod njega nije bilo azirirano, nadao sam se da cu prepisati, al nista od toga. Prije je bio neki Rus, imao je dokument na cirilici, pa je poslije ubacio i na engleskom i taj je bio bas azuran, poslije svakog kola je uredjivao. Da ga je sad naci valjalo bi, al bojim se da se vise ne bavi ovim. Mislim da ga nije bilo ni prosle sezone, a prije mi je bas valjao.


    Sto se tice treceg sesira. Sacekajte barem jos 4-5 kola. Nema smisla pratiti toliko mogucih opcija. Dovoljno je znati da su sanse dobre.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovo je drugi dokument. Nedavno je jedan drugi lik preuzeo podatke od prvog i počeo iz redovno ažurirat. Sve je zasad točno kod njega, kod tog prvog Celtic i dalje ima 29 bodova. Iako da, šteta šta više to ne radi onaj Rus. Bio je besprijekoran.
  • Infinity
    16.4k
    E dobro je ako opet imamo nekog azurnog. Bit ce lakse za pratiti ove u EL. Za LP nije tesko sloziti tablicu, pogotovo sad kad Dinamo ima ogroman koeficijent pa hvatas tek par liga.
  • deda
    32.6k
    Jel zna itko koliko je ozbiljna ova Morina ozljeda?
  • Infinity
    16.4k
    Ademi je zbog iste ozljede zavrsio na operacijskom stolu. Sad samo sto ne znamo da li je ozljeda laksa nego Ademijeva, teza ili ista. Nadam se da je laksa, jer se decko tek oporavio i krenuo igrati.
  • deda
    32.6k
    Zato i pitam jer nitko ne spominje koliko je ozbiljno. Da li je dostatno samo mirovanje ili ...
  • dinamo vitez
    299
    HNS je na twitteru napisao 'minor injury'. Ne očekujem da je išta ozbiljno.
  • vjeko1701
    8k
    top prijedlog :heart: slobodno baci link kanala ovdje.Eduardo

    Zaboravio staviti, jedina stvar na kanalu u neku ruku povezana s Dinamom

    https://www.youtube.com/watch?v=o_xe2W-f4pQ
  • Eduardo
    20.1k
    To sam pogledao :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.