• NORTE
    25.2k
    Dal je tko dobio e mail od INA loyalty team-a za deaktivacijom računa? Kao da ga ne koristim piše u mailu, a ja uredno tankam na INI i provlačim karticu barem 2 puta mjesečno.
    Pitam jer sumljam na novu prijevaru povezanu sa onim hakerskim napadom od prije koji tjedan/mjesec.
    Zoran

    Mojoj kolegici je došlo, a ona nema veze s dinamom tako da ne bi trebalo bit povezano s hakerskim napadom za dinamovu bazu.
  • Zoran
    658
    Isel bum onda sutra tankat pa bum pital, ali nema šanse. Jer namjerno skupljam bodove i stalno kod njih tocim gorivo.
  • Facke
    8.3k


    Bum te ja natankal , ali z gemistem.
  • Zoran
    658
    Može… samo da je hladan
  • NitkoBitan
    37.4k
    Tek sam sad skuzio, a koliko sam vidio nije se ovdje iskomentiralo, imamo Dinamo Radio :grin:

    Na web stranici klikom na ikonicu lijevo od profila se upali mjuza.
  • Droljo
    29k

    Ak deru slejeri i pantera ja sam za!
    \m/
  • Nolifer
    15.3k
    Ak od domaćih bu deral i MPT, ja sam isto za

    Bravo za radio! :up:
  • Gradina
    158
    Ja idalje živim za dan kad bi pokrenuli vlastiti radio na nacionalnoj frekvenciji
    Samo održavanje mislim da nas nebi puno došlo, sumnjam da bi iznos bio preko 2 milijuna eura
    Naš budžet bi bez većih problema to izdržao, pogotovo marketinškim i sponzorskim rastom koji nam slijedi na Kranjči i novom Maksimiru
    No tu je problem što su gotovo sve frekvencije zakupljene, te nisam siguran bi li je mogli dobiti, ali ako bi novac uložili u to višestruko bi nam se vratio

    Vjerojatno se pitate zašto radio, a ne televizija, a odgovor je i više nego jasan
    Kada bi imali vlastitu televiziju zatekla bi nas sudbina svakog drugog sportskog kanala, cijeli tjedan nebi imali kvalitetnog materijala za isporučiti gledateljstvu, a uz to, televiziji konstantno opada gledanost

    Radio je uvijek s nama, u našem autu, išli mi na utakmicu, putovanje ili na posao
    Puštaju nam glazbu većinu dana, ne samo Dinamovu, nego i stranu i domaću, imamo redovne vijesti u 12:00 i 19:00 i kratke ujutro i popodne (8:00 i 16:00 npr) i prijenose utakmica sa 100% subjektivnim komentatorima

    Uz navedeno tu bi bile najave utakmica, razgovori sa igračima, trenerima, djelatnicima kluba i povjerenicima
    Rasporedimo to tako, da primjerice dva dana u tjednu imamo gostovanje povjerenika, sportaša ili poduzetnika u kojem imamo prilog "Zašto volim Dinamo?", po uzoru na videe inicijative Zajedno za Dinamo, u kojem nam pričaju svoju životnu priču o srastanju s našim klubom

    A ponedjeljkom navečer na tom Dinamovom radiju slušamo Zona Dinamo podcast uz analizu proteklog kola

    Rupe koje bi imali na televiziji, zbog manjka sadržaja, na radiju jednostavno popunimo glazbom, to je ipak i njegova svrha uz naravno informiranje, koje je na nacionalnoj frekvenciji obvezno

    Zadnjih dana ovdje se povela rasprava o tome kako nemamo sponzore koji bi mogli parirati kladionici po financijama, ali zamislite kolike bi nam sponzore i reklame donijelo radio koje redovito sluša Dinamov puk, najbrojniji navijački kolektiv u zemlji

    Proširili bi sferu svog utjecaja u državi, uvećali prihode, a i time ojačali marketinški i novinarski tim, koji bi nas redovito informirali o vijestima iz svijeta, domovine, a naravno i iz kluba
    Mislim da svi čekamo dan kada ćemo mi dobiti Dinamovu novinarku poput Valentine Miletić ili Leonarde Pavić, koja bi radila na terenu sa igračima i stožerom, ali i vodila emisiju poput gore navedene
  • Zoran
    658
    Ovo s Dinamo radiom u punom formatu je super ideja. Istina bolja od televizije jer za tv uvijek moras imati sadrzaja, a za radio ne.
    Jednog dana prostorije na novom stadionu.
    Vidim i ja sad na stranici mi svira, a dobro je kaj nije ko you tube da ako izadjes van se ugasi , nego muzika svira dok po forumu npr. tipkam .
    Dinamo velik se.
  • Jaro
    12.2k
    nebi puno došlo, sumnjam da bi iznos bio preko 2 milijuna euraGradina

    Mi fakat zivimo u super zemlji, ekipi milja od sponzora nije nis, 2 milje za radio - isto nis...

    A koliko radio danas stvarno zivi?
  • rioda
    17.1k
    Mi fakat zivimo u super zemlji, ekipi milja od sponzora nije nis, 2 milje za radio - isto nis...Jaro

    Zazivalo se otkazivanje sponzorstva i radili izračuni koliko bi članovi trebali dodatno platiti da se nadoknadi taj iznos, a jučer pola foruma moli link za prijenos jer ne žele platiti 19 eura za Dinamo plus :zip:
  • FelceAzzurro
    1.7k


    Jbga. Čuvaju se penezi za ljeto i vino s dna police u Tommy-u.
  • Gradina
    158
    jer ne žele platiti 19 eura za Dinamo plus :zip:rioda

    Potpuno opravdano

    Mi fakat zivimo u super zemlji, ekipi milja od sponzora nije nis, 2 milje za radioJaro

    To je u grubo, nisam stručan u području, pa da se ne zalijećem u procjenama

    A koliko radio danas stvarno zivi?Jaro

    Kao što sam napisao, radio će zauvijek živjeti, puno više od televizije kojoj gledanost konstantno pada
    Koliko nam gori televizija u kući, trenutno možda malo više zbog Svjetskog, ali inače, sve aktualnosti saznamo na mobitelu, a filmove gledamo na Netflixu, HBO ili nečemu trećem
    Svi novi auti idalje dolaze s ugrađenom multimedijom na kojoj se, osim alternativnim metodama, ne mogu gledati filmovi i serije zbog sigurnosti u vožnji, imamo samo navigaciju i to radio koje itekako živi
  • Dzoni
    6.4k
    Što će nam radio na nacionalnoj frekvenciji kad pod a) radio je skoro pa mrtav medij
    b) ispod Sv.Roka je potpuno besmisleno imati Dinamov radio
    I još k tome 2 mil ulagat godišnje?
    Pa vi kao da ste s Marsa pali
  • Fan
    2.4k
    Što će nam radio na nacionalnoj frekvenciji kad pod a) radio je skoro pa mrtav medij
    b) ispod Sv.Roka je potpuno besmisleno imati Dinamov radio
    I još k tome 2 mil ulagat godišnje?
    Dzoni

    Pa dobro, ljudi zaduženi za to bi valjda (ili već jesu) proveli istraživanje tržišta i isplativosti istog, najviše zbog sponzora koji bi bili voljni to sve platiti.
    Uložit 2m eura bez povrata naravno nema nikakvog smisla i ne vjerujem da bi se tada u to upuštali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.