• Profesor Baltazar
    76
    Katić je dosta napredovao u odnosu na vrijeme kad je igrao HNL
  • Droljo
    28.9k

    Po tome što je katić riješio hrpu opasnih situacija a radeljak ne zna na kojem planetu je. Ovo zadnje izbijanje glavom prije kraja poluvremena je blagi užas. On ne kuži na koju stranu se izbija lopta. A to što zna dodat loptu na 30 metara po podu je valjda minimum minimuma što profesionalni nogometaš mora imati...
  • rioda
    17k
    Ovo zadnje izbijanje glavom prije kraja poluvremena je blagi užas. On ne kuži na koju stranu se izbija lopta.Droljo

    Prevario te Vela, to nije bio Radeljić
  • Droljo
    28.9k

    Predzadnje. Njegovo zadnje. Ono sam skužio da je kolašinac u pitanju bio. I dobro je izbio prema centru...
  • Crni86
    22.3k
    Kakva duga radelje sad, za prste polizat
  • Mr Anderson
    19.9k
    Radeljić će sjebat gol da se može čim prije priključiti dečkima u Sloveniji. Igra u Seattlu, a u mislima mu Brdo pri Kranju.
  • rokikaciga
    14.9k
    Opet Radelja. Kako ju je opalio desnom u kukuruz :lol:
  • Zagi
    17.9k
    A to što zna dodat loptu na 30 metara po podu je valjda minimum minimuma što profesionalni nogometaš mora imati...Droljo

    Imali smo mi nedavno jednog veznog koji to nije mogao ni na osam , a drugog veznog koji to nije niti pokušavao. Još su bila i braća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.