• Efes Pilsen
    16.1k
    Pa igrat ce za B ekipu prvenstveno
  • Navijač Dinama
    12.6k
    Kačavenda po potrebi može više pozicija i funkcija odigrat, to je pokazao i u Lokomotivi i reprezentaciji pod Bišćanom.

    Borben je, zalaganje uvijek na nivou, ono što je pod Bjelicom u drugom mandatu igrao, te kasnije pod Fabiom i Perkovićem meni je bilo iskreno zadovoljavajuće, pogotovo za veznog koji ti sa klupe ulazi.
    A treba napomenut da je igrao i bio relativno solidan-dobar i u Ligi Prvaka(Monaco kad je po meni i izborio penal, al ga nije svirao, te Dortmund, Arsenal i Celtic) odnosno pokazao da može se i "tuć" i borit protiv neki renomiranih protivnika i imena.

    Soldo je nažalost igrač manje. Svaka njemu čast na tome što je Dinamovac od glave do pete, al njegove utakmice ili ona alibi dodavanja(recimo ona zadnja protiv Varaždina) je meni baš užasno za gledat. Protiv Genka ušao u produžetku da unese svježine, pa imao sam osjećaj da smo još jedan crveni dobili.
  • Zoran
    647
    Pa kaj nije netko ponudio 2 milijona za Soldu ?
    Meni Kača isto bolji od Solde.
  • emilperska
    16.9k
    Prošle godine smo iz unutarnjih rezervi iskopali Topića, Soldu i Filipovića koji su odradili svoju rolu tijekom sezone.

    Trenutno od takvih imamo Kulušića, Mudražiju, Kačavendu, Tabinasa i Cordobu + Šunta i Zebić (od njeg jedinog imam visoka očekivanja). Od ovih pobrojanih ako 1-2 iskoče i odrade solidnu rotacijsku rolu, mislim da možemo biti zadovoljni.
  • Dinamosaur
    3.4k
    + Šunta i Zebićemilperska
    i Horvat rekao bih. Ova sezona bi trebala pokazati tko ostaje a tko ce trazit put negdje drugdje (Zebić isto favorit)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.