• podravskimodrikibicPMK
    230
    Ako clanovi tako odluce, ja osobno nemam nikakvih problema s time.Papastrumf

    Moze li se pokrenuti ajmo reci referendum za ovako nesto?
    Ozbiljno pitam
  • Droljo
    28.9k
    Moze li se pokrenuti ajmo reci referendum za ovako nesto?podravskimodrikibicPMK

    Sudeći po rezultatima ankete nakon 112 glasova nema niti potrebe.
  • wolfgang14
    4.3k
    volim kladionice tako da podržavam. Ne znam zakaj su kladare postale takav Boogieman u zadnje vrijeme
  • jakov1
    1.6k
    Zelis reci da ne postoji fizioloska komponenta kod alkohola, droga itd.?
  • DerHerrKool
    1.2k

    Kaj tebe točno zanima? Imam osjećaj da nisi baš dobro razumio kaj sam ja napisao jer ja o tome kaj ti pitaš uopće nisam pisao.
  • prefontaine
    9.6k
    Genijalna ideja mi je pala na um!

    Prilikom prijave na Favbet račun, uneseš broj članske i automatski imaš povećanje koeficijenata za tipa 5%.
    I redovni koeficijent 1.85 postane 1.95. Divota!

    Time profitiram ja kao član, jer imam bolje koeficijente u odnosu na ostale kladionice, profitira Favbet jer se više ljudi navuklo na kocku, a dugoročno profitira i Dinamo jer mu sponzor uspješno posluje pa je samim time veća mogućnost obnavljanja sponzorstva uz bolje uvjete.
  • jakov1
    1.6k


    Rekao si da su alkohol i kocka identicni po biokemijskom djelovanju sto je cinjenicno netocno jer alkohol ima specifična farmakološka svojstva uz sve to sto si nabrojao.
  • mali M
    10k
    Meni je isto bilo jasno da će prevagnuti za kladionice... Dok god nam je para važan faktor tako če i ostati. Ja sam samo htio da mi se argumentira išta isim para, a to je Vjeko jedini radio i širio temu.
    Ja sam lik koji je odbio i odbija veću plaću zbog moralnog i duševnog mira, jer mislim da količina para nema dobar odnos prodaje ili dobiti vlastite vrijednosti, ali kužim da sam u manjini.. doslovo me nebi mogla kladionica ili kasino toliko platiti da pristanem u suradnju ili poslovni odnos s njima
  • ksapi
    8.2k
    Meni je sve jasno, ali nije ovaj dio da je sporno što Favbet kao sponzor Dinama ima Dinamove utakmice u ponudi. Što je tu točno sporno?

    A ako ste već toliko društveno odgovorni i idete u smjeru prevencije ovisnosti o kocki, što onda nebi maknuli alkoholne brendove iz nogometa (npr generalni sponzor LP je Heineken, na Dinamovim utakmicama je Žuja jako prisutna i da ne nabrajam dalje) ? Alkohol ne izaziva ovisnost?
  • Thor
    2.8k
    Osobno nisam pobornik kladjenja niti sam se ikad kladio (osim jednom i to u londonu iziritiran omjerom 8/1 u korist engleske nad hrvatskom, usao u kladaru i uplatio 20funti na nasu pobjedu i iduci dan podigo 160funti kad smo ih izbacili 3-2 :party: ) a inace prolazim pored kladara kao da su fun shopovi magareceg kluba s juga i ne primjecujem ih uopce a internet kladu u zivotu nisam otvorio. Dakle moj skor sa kladionicama je 100%dobitak,0 gubitak.
    Znam osobno pa cak i u sklopu svog posla jer se poslovno se susrecem sa ljudima koji su radi ovisnosti unistili sebi i svojim bliznjima zivote ili ih doveli u neizvjesnost.
    Medjutim isto tako znamo da puno ljudi to konzumira i da se tu vrte ozbiljni novci. Osim toga ovisnost stvaraju i alkohol i pljuge i slatko i svasta jos nesto koji su legalni proizvodi (o nelegalnim necu ni pricati) i ljudi ih i dalje konzumiraju i na tim proizvodima se takodjer vrti ogromna lova od koje se u tim industrijama placaju place,doprinosi,drzava ubire lovu od poreza...itd.
    Ok cuga i pljuge se ne smiju reklamirati (to pak ne utjece na njihovu prodaju toga smo svi svjesni) no i dalje vrte lovu. Kladionice po meni spadaju u istu kategoriju s time da ih je legalno reklamirati pod odredjenim uvijetima sada postojecim. Sto bu bilo u buducnosti,vidjet cemo.
    Kaj se mene tice,ja bi sponzorski uzeo lovu i od Badela i od BAT-a i od Jacka itd.jer svaka lova koja dodje u klub je dobrodosla.
    Ako zelimo ne biti licemjerni i ako se zeli iskorijeniti to sve u drustvu sto je lose neka se sve to zabrani i neka nestane sa trzista i cuga i pljuga i klada i ostalo.
    Ovak bi htjeli biti "veci katolici od Pape" i ne uzimati novce koji su ionako tu i uzet ce ih netko drugi. Ako isti ti koji "truju" ljude, zaposljavaju,placaju place,doprinose,poreze,zakaj ne bi i nama placali sponzorstvo na dresu kako got se oni zovu,nebitno.
    A tko ne zeli pusiti,piti ili ici u kladu uvijek ima izbora to ne ciniti. Dok ti legalno rade i posluju i uzimaju lovu neka i mi uzimamo lovu od njih. Meni ne smeta naziv na dresu.
    Da li bi mogli ovoog sponzora zamijeniti za nekog drugog,mozda bi i mogli,ja sam prvi za to da na prsima imamo Zagreb ili Audi ili Alianz ili Unicefi li kaj got drugo ali jbg trebaju takvi pokazati interes i iskesirati pristojnu svotu love. Do tad svaka lova je dobrodosla pa i od kladare,fucka mi se.
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.