• SAS1987
    13k
    izgleda da nisam dobro pogledao :grin:
  • deda
    26.3k
    Derby County nije isplatio plaće od studenog.
  • r1oma
    1.5k
    OGS je jučer prodao Fosu-Mensaha Bayeru za dva milijuna eura, a u sljedećim danima se očekuje da Old Trafford napuste Odion Ighalo, Marcos Rojo, Sergio Romero, Andreas Pereira, Diogo Dalot i Phil Jones.
  • NORTE
    8.4k
    Isti sistem igraju evo upravo ovih dana, ali u Andaluziji. Da nije bilo korone igrali bi opet u Arabiji. Mislim da su ugovor potpisaInfinity

    Taj "final 4 superkup" je skroz nepravedan i nesportski. Finale kupa ili superkup u Kini/Arabiji/Americi je razumljiv ako klubovima donosi velik novac, ali final 4 superkup je nogometna sramota. Nisam ni protiv Superlige, klubovi gledaju kako zaraditi još više, no da superkup igra klub nije osvojio ni prvenstvo ni kup, u finalu protiv kluba koji također nije osvojio trofej, e to je previše i žao mi je da Uefa i Fifa ne žele to zaustavit.
  • Infinity
    14.9k
    Nemaju UEFA i FIFA s tim nista, pogotovo jer osvajac tog natjecanja ne ostvaruje nikakav plasman u Europu kroz to takmicenje.

    Superkup je UEFA-i i FIFA-i toliko bitan da dozvoljavaju da ga neki i ne igraju. Superkup je vise igra za prestiz, mada je i meni bezveze to da se igra final 4.

    Sad si me potaknuo na razmisljanje kako bi mogao izgledati SK Europe sad kad imadnemo tri natjecanja. Vjerujem da ce to igrati osvajaci LP i EL, al mozda nekome padne napamet nekako ubaciti i osvajaca KL.
  • deda
    26.3k
    Stvarno bi bio show vidjeti Ibru i Mandžu u istoj momčadi. Iako mi nije drago da bi to moglo biti u Milanu
  • Papastrumf
    9.1k
    Nece valjda u Junajtedu!?
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Milanudeda

    Bit će uzor mladima, ekipa koja ima dobru budućnost.

    A i bolje i tamo nego u Interu sa Conteom..
  • deda
    26.3k
    Kao Interistu ubo si me u srce :groan:
  • NORTE
    8.4k
    Sad si me potaknuo na razmisljanje kako bi mogao izgledati SK Europe sad kad imadnemo tri natjecanja. Vjerujem da ce to igrati osvajaci LP i EL, al mozda nekome padne napamet nekako ubaciti i osvajaca KL.Infinity

    Možda s finalistom LP napravit final 4... Pa bude ili ždrijeb polufinala što je zanimljivo, ili da automatski finalist LP mora na osvajača EL u polufinalu. No, to natjecanje će dovesti do toga da se taj nepravedni španjolski sustav prelije na velik dio europskih liga, sve u cilju bolje zarade naravno. Pa imaš situaciju da superkup osvoji klub koji je bio 3. na tablici i nije osvojio ni kup (R.Madrid). To dovodi i do zanimljivosti u nogometu, ali i nepravde u kojoj osvajač kupa nema pravu šansu izborit se za novi trofej nego razigrava i s 3. na tablici koji tu nije trebao ni biti.
  • Infinity
    14.9k
    Ili bi osvajac EL i osvajac KL igrali polufinale dok je osvajac LP direktno u finalu.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Kao Interistu ubo si me u srce :groan:deda

    Haha, ali nije to nista protiv Intera ili nekog..

    Nego iskljucivo protiv Contea. Uvjerljivo najplaćeniji trener sa 12M€ po sezoni, osim Chiese, doveli su mu svakog igrača kojeg je htio, čak se i u najnovijim vijestima spominje i Wijnaldum iz Liverpoola.

    Sa takvom ekipom kakvu on ima, nabac roster, trebao je osvojit scudetto prošle sezone, ili makar kup, ne bi se trebao patit u LP, kako prošle tako i ove sezone, sa Pragom, Shaktarom(koji je nažalost i po nas bio koban, ali razlika u Interu i Dinamu je nebo i zemlja). Prjje par dana su se mucili sa Fiorentinom, izgubili od Seville realno od koje su bolji. Sad će se vidjeti Inter u derbiju u nedjelju, ako tu dobije, ima od mene, koji sam veliki Dinamovac, ujedno i Milanista, poštovanje.

    I ne kažem da je on jedini da ne bude zabune, i Manchester City ima igrača za dvije prve postave malte ne, i na Guardioli je da osvoji LP bez da ae "oznoji".
  • Neki tip
    18.3k
    Manchester City ima igrača za dvije prve postave malte ne, i na Guardioli je da osvoji LP bez da ae "oznoji"Navijač Dinama

    E jbg sad.. Pored živa Bayerna, Juventusa, Reala, Liverpoola, Barce, Atletica, PSG-a, City bi "bez znojenja" trebao osvajati LP. :yikes:

    Znam da si karikirao, ali svejedno... pa ne mora se onda ni igrati, najbolje da dodijelimo trofej na početku sezone umjesto na kraju.

    Tko najviše potroši njemu klempo.

    I da se razumijemo, pa nisu gore pobrojani klubovi sirotinja.. i oni kupuju koga god žele i tko god im treba, s ciljem osvajanja iste te LP kao i City.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    da, sve stoji što si rekao, i nabrojao ekipe, ali sam se ja prvenstveno referirao na to kakav roster City ima, kao i Inter, a to da na svakoj poziciji imaju igrača, takvu istu zamjenu(po kvaliteti). Naravno nisu ni blizu Inter i Manchester City po kvaliteti igrača, ali što se Citya tiče to je poanta.

    Liverpool se ojačao, ali i dalje nemaju široku klupu i roster ko primjer Manchester City. Jer nije isto vjeruj mi ubacit Bernarda Silvu i umjesto njega, prijemjer Sterlinga, ili da sad u Liverpoolu umjesto Salaha, ubaciš Oxlade Chamberlaina ili Shaqiria, razlika je, i ti se bogme osjeti kod takvih.
  • Neki tip
    18.3k
    ma ok, ima City najširu klupu, složio bih se s tim, ali to više koristi za igru "na više frontova" i u slučaju ozljeda, nego što je neka velika prednost, pogotovo "pod muss", za osvojiti LP..

    Može imati i 50 vrhunskih, ali igra ih 11, ajd 14-15 po tekmi i želim reći da se ni za nijednu od pobrojanih ekipa ne može i ne treba podrazumijevati osvajanje natjecanja kao što je LP. Pogotovo ne bez po' muke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.