• SAS1987
    13k
    Na čelu Olimpije je uz Milana Mandarića sada i riječanin Željko Mandarić. Uz to su opet natjerali trenera (ovaj put je to bio Dino Skender) te je sada novi trener Goran Stankovic koji je dosad trenirao Tabor Sežana :grin:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    @xavier @marcio amoroso

    I još sad pobjeda u nedjelju :ok:
  • Infinity
    14.9k
    Pazi sad ovo.

    Zoran Mamic, Dinamo
    Nenad Bjelica, Osijek
    Boro Primorac, Hajduk
    Fausto Budicin, Istra
    Jerko Leko, Lokomotiva
    Krunoslav Rendulic, Sibenik
    Zoran Kastel, Varazdin/Varteks

    Nekad igraci, danas treneri. Samo Stipic, Rozman i Orescanin nisu igrali za klubove koje treniraju.
  • Eduardo
    16.8k
    zanimljivo, svaka čast što si se sjetio jer meni uopće nije palo na pamet da bacim pogleda na HNL :up:
  • Infinity
    14.9k
    Mamic, Bjelica, Boro i Leko su mi pali napamet cim sam vidio ovo, pa sam onda odlucio da pogledam detaljno sve :grin:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Holstein Kiel je Bayerna doveo do penala u njemackom kupu.
  • Krizy
    33.6k
    Bravo za Kiel, dobiše na penale :clap:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Još da je Duvnjak igrao.. :razz:
  • NORTE
    8.4k
    Jota: 10 utakmica od prve minute od 17 ukupno odigranih. Česće ulazi s klupe?Crusades1986

    U Premier ligi je igrao 9 tekmi, od toga 4 puta ušao s klupe.
  • Crusades1986
    9.3k
    Apsolutno se slažem. Znači da je više puta startao nego što je ušao sa klupe. S tim da su ulasci sa klupe bili u početku, tek kad je došao u klub, kasnije je samo protiv Wolvesa počeo sa klupe. :wink:
  • NORTE
    8.4k
    Valencia je 2019. osvojila Kup kralja, dobivši Barcelonu u finalu. Trebala je igrati superkup protiv prvaka Barcelone. Umjesto toga Španjolci su uveli final 4 i trofej superkupa je osvojio Real Madrid u finalu protiv Atletica.

    Zašto su klubovi na to pristali, gotovo sigurno novac, ali taj novac Valenciji ne može vratit priliku da igra jednu tekmu "finala" superkupa s Barcelonom. Takav sustav nema nitko i nema nikakvog smisla, u rangu je onih belgijskih liga za prvaka kad se bodovi smanjuju.
  • Infinity
    14.9k
    Isti sistem igraju evo upravo ovih dana, ali u Andaluziji. Da nije bilo korone igrali bi opet u Arabiji. Mislim da su ugovor potpisali na tri ili cetiri godine, ali je ocito raskinut sad.
  • SAS1987
    13k
    Santos je pobijedio Bocu 3-0 a Palmeiras je prošao River Plate iako je izgubio 2-0 tako da će finale igrati skoro pa gradski rivali Santos i Palmeiras. U finalu se sada igra samo jedna utakmica a bit će održano na Maracani. Oba kluba su dosad po 4 cope Libertadores.
  • Infinity
    14.9k
    Oba kluba su dosad po 4 cope Libertadores.SAS1987

    Imaju po cetiri finala. Santos tri titule, Palmerias jednu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.