• deda
    27.5k
    Kazuyoshi Miura, bivši nogometaš Dinama, danas je potpisao novi jednogodišnji ugovor s FC Yokohamom. Tek mu je 53. Što reći? :strong:

    ErcQ1MYXUAEVadk?format=jpg&name=medium
  • SAS1987
    13.2k
    Atletico Mineiro sanja naslov :cool:

    Sao Paulo je izgubio od Santosa i ju jakoj je lošoj formi (3 poraza u 5 utakmica) i ima 3 bodova prednosti ispred Intera i 7 ispred Atletico Mineira koji ima dvije utakmice manje. Inter ima fenomenalnu formu, 5 utakmica i 5 pobjeda ali se nadam da bi Atletico Mineiro nekako mogao do naslova. Do kraja je još 9 utakmica tako da će biti zanimljivo do posljednjeg kola.

    Video stavljam tek toliko da tekst ne bude previše dosadan, stavljam i jedan stari video iz classica s Flamengom (nije da se hvalim ali bio sam na toj utakmici :smile: )


    Što reći?deda
    Prebrzo smo se ga odrekli :rofl:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bravo United!
    Jako dobra utakmica Pogbe, ne samo zbog gola. Ja ga dugo, ali baš dugo nisam vidio ovako dobrog.
  • xavier
    11.1k


    Lijepo izgleda tablica :cool:
  • r1oma
    1.5k
    Gojak s Torinom nakon penala ispao iz kupa protiv Milana
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ljepše ne može :love:
  • NORTE
    8.9k
    Lijepo izgleda tablicaxavier

    Uskoro će polovica prvenstva, nakon 17 odigranih kola 3 boda više od drugog Liverpoola. Pitam se je li Ogs kalibar za menadžera Man.Uniteda... Po procjenama vrijednosti ova momčad je, nakon dovođenja tri pojačanja u rujnu,
    4. po vrijednosti u ligi, u rangu Tottenhama, mogu se složit s time. Zašto ne sanjati naslov prvaka, sve ovisi kako će se odradit ovaj prijelazni rok. Dovest neko zaista vrhunsko krilo za prvih 11, bez toga neće ništa napravit u ovoj sezoni, a pustit VdBeeka bilo gdje.
  • xavier
    11.1k
    Uskoro će polovica prvenstva, nakon 17 odigranih kola 3 boda više od drugog Liverpoola. Pitam se je li Ogs kalibar za menadžera Man.UnitedaNORTE

    Znao sam da ćeš se javiti i u pravu si...iako ja i dalje mislim da je United trenutno na ovom mjestu više zbog ozljeda i nekonstantnosti Liverpoola te očajnog ulaska u sezonu Cityja nego zbog vlastite dobre igre. Chelsea nakon silnih pojačanja ovog ljeta izgleda lošije nego sezonu ranije.

    Dovest neko zaista vrhunsko krilo za prvih 11, bez toga neće ništa napravit u ovoj sezoni, a pustit VdBeeka bilo gdje.NORTE

    Pa krilo su već doveli, došao je Diallo iz Atalante koji je dogovoren još u ljetnom prijelaznom roku no nije mogao doći prije zime. No da, on je klinac i teško da može previše pomoći u ovom trenutku. United je neke utakmice igrao bez krila, s dva napadača i Fernandesom iz njih. Kad igraju s krilima, ne sviđa mi se guranje Rashforda na desnu stranu jer ako već igra na krilu, a ne u napadu, imam dojam da je opasniji na lijevoj strani.

    VDB je meni baš dobar igrač, ali nezgodno je što igra istu poziciju kao i Bruno. Stvarno ne razumijem zašto su ga uopće dovodili, posebno s obzirom da je i Pogba ostao. Pogba je jučer nakon dugo vremena bio stvarno dobar.
  • NORTE
    8.9k
    mislim da je United trenutno na ovom mjestu više zbog ozljeda i nekonstantnosti Liverpoola te očajnog ulaska u sezonu Cityja nego zbog vlastite dobre igrexavier

    Daleko od toga da je riječ o dobroj igri, da igra apsolutno ne postoji bilo je jasno protiv slabašnog Arsenala. Bez dobrog krila teško da će i bit bolja. Liverpoolu iz prve postave fali samo van Dijk i to je napomenuo i Mourinho pred tekmu s njima. City ima dvije neodigrane i ne kiksa ništa više nego prijašnjih sezona.
  • xavier
    11.1k


    Napisao sam da Liverpool nema konstantu, a za City da je imao jako loš ulazak u sezonu, najgori otkad je Pep tu i to sad pomalo nadoknađuju.

    Napisao sam da fali desno krilo, napokon to sam pisao u ljetnom prijelaznom roku. Tu je trenutno najveća "rupa", posebno otkako je McTominay ponovo proigrao kao radilica u vezi.
  • Crusades1986
    9.5k
    Liverpoolu iz prve postave fali samo van DijkNORTE

    Joe Gomez? Thiago se vratio prije 3 kola. TAA nije bilo mjesec dana. Jote neće bit sveukupno 2 mjeseca. Plus ove ostale ozljede su sprječavale da imaš potrebnu rotaciju.
    Samo Van Dijk?
  • NORTE
    8.9k
    Joe Gomez? Thiago se vratio prije 3 kola. TAA nije bilo mjesec dana. Jote neće bit sveukupno 2 mjeseca.
    Samo Van Dijk?
    Crusades1986

    Svakoj momčadi fale igrači, kako koju tekmu, ja pričam o prvih 11, najboljih 11 koji počinju tekmu i igraju većinu minuta. Liverpoolu od prvotimaca trajno fali samo van Dijk. Da je tome tako je napomenuo i Mourinho pred meč s njima. Joe Gomez je zamjena, Thiago je tek došao iz Bayerna, Jota također još jedan igrač s klupe. TAA je falio mjesec dana kako si i napisao. Naravno da je problem kad ti fali dosta igrača, ali kad na terenu imaš skoro sve šampionske prvotimce, Salaha, Manea, Firmina i sve ostale onda je glupo spominjat da ti fale igrači S KLUPE, na to je upozorio i Mourinho kad su ga pitali o izostancima Liverpoola.
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa nisam ni spominjao igrače s klupe koji su bili ozlijeđeni (ili još uvijek jesu). Keita, Matip, Oxlade, Milner, Shaqiri, Tsimikas... i tu ne pričamo o ozljedama za samo jednu, dvije utakmice nego o visetjednom izbivanju.

    Joe Gomez nije zamjena.
    Kakve veze ima kad je došao Thiago ako je nominalno u prvih 11? Isto kao i Jota?
  • NORTE
    8.9k
    Kakve veze ima kad je došao Thiago ako je nominalno u prvih 11? Isto kao i Jota?Crusades1986

    Naravno da ima veze, pričamo o momčadi koja je postala šampion prije par mjeseci. Od te ekipe fali van Dijk, a Liverpool se više od godinu dana krpa u obrani i stalno mijenja stopere pa je i Gomez bitan izostanak. Thiago i Jota su novi igrači, koji u pravilu ulaze s klupe, nisu nezamjenjivi dio momčadi kao van Dijk. Izjaviti da je Thiago igrač prvih 11 Liverpoola nije u redu, samo dvije tekme je počeo u prvih 11 Liverpoola, a tri je ušao s klupe.
  • Crusades1986
    9.5k
    Izjaviti da je Thiago igrač prvih 11 Liverpoola nije u redu, samo dvije tekme je počeo u prvih 11 Liverpoola, a tri je ušao s klupe.NORTE

    Ovo bi bila istina da čovjek nije bio 2 i pol mjeseca ozlijeđen. 3 ulaska sa klupe: debi protiv Chelseja, Newcastle povratak nakon ozljede i tekma protiv limača Aston Ville. 2 starta: Everton (2. utakmica od dolaska) i Southampton ( 2.utakmica nakon povratka od ozljede).

    Jota: 10 utakmica od prve minute od 17 ukupno odigranih. Česće ulazi s klupe?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.