• Dudu
    2.6k
    Međutim, oni koji te prihode imaju, a sada nemaju, su oni koji kupuju igrače od Dinama..Neki tip sa Zapada

    Stoji, ali evo Gvardiol je prodan od ljeta što je taman ta jedna godina da ne mora se prodavati jer ostali moraju štediti. A od ljeta 2022. krenut će uspon i oporavak velikana.
  • nkdz
    829
    Pulski prvoligaš Istra 1961 uskoro bi trebao dobiti pojačanje s vrlo zanimljivim rezimeom. Sportske novosti pišu kako je Ajaxov 22-godišnji napadač Hassane Bande blizu posudbe u HNL.

    Igra kao krilni napadač ili klasična špica, a može po potrebi na polušpicu te bi trebao pojačati prvoligaške ambicije sastava iz Pule.

    Ajax ga je prije dva ljeta doveo iz belgijskog Mechelena za 9.500.000 eura, međutim poslije efikasne karijere u Jupiler ligi, u kojoj je u 27 utakmica zabio 13 komada, zadesilo ga je nekoliko problema.

    Već na premijernoj utakmici za Ajax slomio je potkoljenicu i teško ozlijedio gleđanj, a zbog složenosti tih ozljeda nije igrao gotovo godinu dana. 2019. godinu proveo je igrajući za drugu momčad Ajaxa, a na startu prošle godine matični klub posudio ga je u švicarski Thun. Švicarci su ispali iz prve lige, a mali se ljetos vratio u Ajax i sad u drugoj momčadi čeka sljedeću šansu.

    U Istru će doći preko Alavesa, koji bi ga u idućih nekoliko dana trebao otkupiti pa proslijediti na posudbu u Pulu. U trenucima najveće slave vrijedio je 7.500.000 eura po Transfermarktu, međutim na startu 2021. godine cijena mu je 1.500.000 eura.
  • Krizy
    35.1k

    Golman Bresta si skoro zabio na jako čudan način, nisam ništa slično vidio :rofl:
    Neće nešto učitati tweet tu.

    Hoce, samo obrises 'mobile'.
    Infinity
  • marcio amoroso
    31.9k
    Liverpool više sreće nego pameti. Ovo što su Bruno i Pogba promašili inače zatvorenih očiju zabijaju.
  • Crusades1986
    9.5k
    Sa dva vezna na stoperima i ovo šta su imali je premalo.
  • Crusades1986
    9.5k
    A i Fernandes je jako odvratan igrač. Više priča sa sucima i maše s rukama nego kaj igra nogomet. Za ono kod izmjene bi mi dobio dvije, tri odgojne iza uha.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Bruno osim gol šanse ništa, Salah se nije čuo, Thiago je top 3 veznjaka, i jedan od lošijih derbija što sam gledao.
    Lindelof institucija, igrao je ko Sigali. Bez greške. Rasford ne moze se sastat sa loptom.

    City uzima prvenstvo.
    Još što je tekma užaš, od nje je samo užasniji bio Željko Vela..rijetko loš i irintantan komentator.

    To je rezime.

    Ovo što @Crusades1986 veli za Brunu je upravu.
  • deda
    27.5k
    Ovo bu Šiti na kraju uzeo
  • Neki tip
    19k
    užasniji bio Željko Vela..rijetko loš i irintantan komentator.Navijač Dinama

    Vi'š, 100 ljudi 100 ćudi..

    Tekmu nisam gledao, ali Vela mi je inače jedan od boljih komentatora.

    Znam da je hajdukovac, ali tko za koga navija kod komentatora mi jednako bitno kao i tko za koga navija od poreznika i liječnika, dakle nimalo.

    Jedino mi Balog baš pokvari svaku tekmu, onom teškom anemijom u glasu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ma Vela ima znanje,objektivan je, čak i Real Madrid kad prenosi(čiji je javno i navijač) prenosi objektivno.

    Ali ima tu iritatnu stranu, boja glasa,kao da dehidrira, i u konačnici gdje krene filozofirat i kao da je pobrao svu pamet na svijetu i onda one neke njegove intelektualne izjave. Uz to sve najgore je kad krene se uživljavat u tekmu, pa kao da će biti nešto.. uff..

    Jedino li Balog baš pokvari svaku tekmu, onom teškom anemijom u glasu.Neki tip sa Zapada

    Ma Balog je slučaj za psihologije.
  • mniokl
    254
    Balog radi puno pogrešaka i nadrobi svaki put hrpu pogrešnih informacija,a nema u glasu ni mrvicu emocija.Baš zbog tih emocija mi je Drago Ćosić najjači ikad,ali i Vela mi je sasvim ok komentator.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Balog def. najgori za nogomet
  • deda
    27.5k
    Izuzetno zrela utakmica Intera i zaslužena pobjeda u Derbiju d'Italia. Barella izrasta u top igrača. Broz doktorski. Bravo dečki.
  • Crusades1986
    9.5k
    Vidi se po tablici da je Tudor u Juventusu. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.