• NORTE
    9.3k
    Može li Kristijan Lovrić igrati desno krilo?
  • mniokl
    254
    Može.Ali ako pitaš za Dinamo mislim da nije kapacitet a tako misle i u klubu jer bi već bio kod nas.
  • Morales7
    184
    Mamić rekao da Mišićev ugovor će svakako otkupit ako bude zdrav, Nevistić jedan od igrača koje prate, Hajro će bit na popisu za EL
  • Mali dioničar
    14.3k
    , Hajro će bit na popisu za ELMorales7

    Dobro su procijenili da će se kroz skupinu prošetati i bez njega.
  • LovroZG
    1.3k
    Dakle, za Europu ćemo prijavit Mišića i Hajrovića. Ostaje nam još jedna zamjena i to će valjda bit novi lijevi bek/stoper, ovisno o tome dal Gvardiol ostaje.
  • Morales7
    184
    Evo ne znam jel ovo u Zagrebu,ali ovo je naš desni bek i gray

    nhi4cuynw3c7gll3.jpg
  • deda
    28.1k
    Znači obistinila se ona da je mali Grayev dečko :lol:
  • deda
    28.1k
    Tipični Olivari, malo pušta balone. Dvostruki fail, Livaković ne ide sigurno ispod 13, a drugo Horkaš nema šanse da dobije jedinicu.
  • Neki tip
    19.4k
    nisam siguran da će Horkaš zadržati 1icu na vratima Varaždina do kraja sezone, a ne da će je dobiti u Dinamu
  • Kwedi
    3.8k
    Meni je recimo nevjerojatno za jednog profi novinara da lupeta pizdarije, a da iz svoje domene to nije provjerio.

    Dajem lijevo jaje kako Olivari nije gledao Horkaša dva put ove sezone[računam utakmicu protiv Dinama].

    Inače, to uopće nije samo problem Olivarija, ko god baci pogled na momčad kola u SN-u, sastavlja se ekipa bez ikakvog konteksta, izvedbe ili važnosti utakmice jer eto nečija sedmica ili osmica u nekoj simultanki nije ista u odnosu na demoliranje od strane Dinama jedno Lučko, Rudeš ili Inker.

    Dakle, neš ti posla - dobivaš plaću za odgledat pet utakmica HNL-a. Ili čak ak je to teško, ispratiti sažetke - al ćorak.
  • deda
    28.1k
    Da ja sam sve uvjereniji da novinari nemaju elementarnog pojma o igri
  • Kwedi
    3.8k
    I prije bi gurnuo na gol Krkalića nego Horkaša.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ja sam siguran da će Dinamo dovesti nekog provjerenog golmana kad Livaković ode. Nikakvi Horkaši, Krkalići itd.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Da ja sam sve uvjereniji da novinari nemaju elementarnog pojma o igrideda

    Ma nemaju elementarnog pojma s etikom. Recimo sad se u reprezentaciju gura Majera prije Gvardiola. Jasno je i zašto - zato jer je Gvardiol već prodan, a Majer nije.

    Koji je argument pored Brozovića, Modrića, Kovačića, Vlašića, Pašalića, Roga, Bašića se recimo gura Majer. Ne velim da ne treba dobiti priliku, ali igra na poziciji koja je najjača karika, a paralelno se ne spominje Gvardiol koji pokriva dva mjesta na kojima je takav propuh da nemre biti veći.

    Računa se ajmo stiskati Dalića i javnost, ali točno se zna koga se gura i zašto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.