• Papastrumf
    10.4k

    Prica se da ga je Osijek kapario sad za zimu.
  • marcio amoroso
    33.6k

    Taman da mu Mile da 4 boda na kraju sezone :grin:
  • Neki tip
    19.6k
    Marko Dabro. Jel zna netko nešto više o njemu?marcio amoroso

    I ja sam čuo/pročitao negdje ovo što kaže Papa, on je praktički Osijekov.

    Ali nije niotkud bljesnuo.. o njemu se, čini mi se, kao o velikoj nadi pisalo još dok je imao 15, 16 godina.. sjećam se dobro imena i prezimena. Mislim da je iz Cibalije potekao.
  • deda
    29.2k
    Ja znam sve o njemu, ali ne vjerujem da vas to zanima.

    Zanima vas jeli igrač za Dinamo?

    Nije.
  • Crusades1986
    10.1k
    Debitirao u Cibaliji pa otišao u Italiju i nije se snašao i onda se vratio u Hrvatsku. Jedan od najmlađih koji su igrali u HNL-u, ako ne i najmlađi.
  • marcio amoroso
    33.6k

    Daj nam to što znaš. Muškarci isto vole tračeve :rofl:
  • deda
    29.2k
    Neću o tračevima. Tipična priča. Dečko je narastao sa 14 godina za glavu iznad generacije pa je izgledao kao Hercules što mu je omogućilo da zabija golove kao na traci. Posljedično zapostavlja rad na taktici i tehnici pa nadobudno odlazi van sa 17 godina i naravno mauna. Nakon povrtaka baulja od nemila do nedraga zadnje 3-4 godine i ne pokazuje ništa posebno. Prije godinu i pol dolazi u Bijelo Brdo gdje mu daju minutažu, a njemu se očigledno poslaguju kockice u glavi i životu, di je i šta je. I sad je konačno počeo davat rezultate u opuštenoj atmosferi. Domet mu je možda Varaždini ili uvrh glave Slaven.

    Copy-paste Brodić manje više.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Na tragu ankete HNL-a mogli bismo reći da su Igor Silva, Bočkaj, Tibor Halilović i Murić igrači koji pokrivaju pozicije gdje Dinamo ima mjesta za napredak.

    Ako smatramo da Ademi nigdje neće ići što bi bilo ispravno, Jakića će htjeti utopiti van kao što su i Šunjića.

    Bočkaj na lijevom boku bi bio malo riskantan, tu čak ne bih rekao da Čolina ne bi bio dobar. Tu poziciju može pokriti i Moubandje ako pogledaš da je Majer došao ni od kuda do bitnog igrača. Na tranfermarktu piše “end of loan 06/2021”. Jel on uopće još nakon toga Dinamov igrač?

    Samo sad su i u Rijeci i Osijeku dovoljno pametni da bi Dinamo za njihove igrače trebao platiti goleme odštete kakve će prije dati neki Rangers.
  • marcio amoroso
    33.6k

    Ovi pišu na TM da je ovo ljeto bio pred prekidanjem karijere. Htjeo je da igra samo Futsal.
  • Dudu
    2.6k
    Mislim da su na ljeto više nego realni odlasci Livakovića i Petkovića koji ulaze u najbolje igračke godine, moguće i Majera.

    Za Majera ima zamjena unutar ekipe, za ovu dvojicu nema, to i pozicija lijevog beka je ono što treba rješavati.
  • deda
    29.2k
    A to ti je to što kažem. Malo se ustabilio i rastura u drugoj ligi.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pa ako je Petković s 24 došao u Dinamo, a Dabro s 24 dodje u Osijek, ne vidim u čemu je razlika.

    Zašto i on ne bi dosegao svoj potencijal?
  • deda
    29.2k
    Zato što ga nema dragi moj Dioničar, tj. ima, malo više sam ti napisao koji je.
  • xavier
    11.4k
    Koliko ja znam, Osijek je odustao od njega jer im ne pada na pamet platiti koliko ovi traže.
  • Crusades1986
    10.1k
    Zadnje su navodno trazili milijun eura sto je ovima bilo puno previše.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions