• Kwedi
    3.8k
    Ja sam siguran da će Dinamo dovesti nekog provjerenog golmana kad Livaković ode. Nikakvi Horkaši, Krkalići itd.marcio amoroso

    Dobro, Horkaš je truba čim se zabetonirao u Zrinjskom i Varaždinu pa tek sad malo oživio.

    Krkalić je dobar u Sesvetama.

    No zašto te citiram; ja mislim da je za stvoriti domaćeg mladog golmana Dinamo savršen klub.

    Ak odradi jednu zahtjevniju sezonu tipa druga liga [neovisno radi li se sad o Krkaliću ili npr. Josipoviću], ima neki psihološku stabilnost za prvu momčad [pod uvjetom jasno da je talent], a opet za razliku od drugih klubova di kiks golmana vrijedi deseterostruko, u Dinamu kroz kontekst domaćeg prvenstva može se vidjeti da li je pravi ili ne.

    Na koncu i Livaković je prošao ispadanje iz prve lige, cijelu drugu ligu pa Medićevo maltretiranje zbog čega nije branio i na koncu došao do Dinama i svega ovog danas. Na početku ni u Dinamu nije branio.

    Naravno, može se desiti i Zelenika ili Lončarić case, ali ovisno o situaciji i kontekstu u kojeg guraš klinca na gol - može se desiti rollercoster u smislu izvedbe pa čak i ak je klinac talent s obzirom na osjetljivost pozicije.
  • NORTE
    9.8k
    Koji je argument pored Brozovića, Modrića, Kovačića, Vlašića, Pašalića, Roga, Bašića se recimo gura MajerMali dioničar

    Izuzev Vlašića nitko od nabrojanih u svom klubu ne igra na baš toj Majerovoj poziciji ofenzivnog veznog. Svi su povučeni na nekakvog zadnjeg veznog, čak ni Brozović nije klasični ofenzivni vezni kao Majer. Uostalom pa ne guraju ga novinari jer nemaju pametnijeg posla, tu su braća Mamić i menadžer mu.
  • marcio amoroso
    33.6k

    Jasno je sve šta si napisao i čak se slažem da je Dinamo dobar klub za istrpiti perspektivnog golmana, ali ovo što Dinamo pokazuje i čemu je očigledno naklonjen u zadnje tri sezone su rezultati, a tu ti na mjestu golmana treba netko provjeren.
    Prije mislim da će dovesti za rezervnog golmana nekoga tipa Krkalić a mjesto prvog vratara popuniti nekim provjerenim imenom.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Uostalom pa ne guraju ga novinari jer nemaju pametnijeg posla, tu su braća Mamić i menadžer mu.NORTE

    To sam i napisao. Da novinari guraju koga im se kaže. Rezon je da se uvijek nekoga gura. Pa ako se misli da bi ipak bilo previše gurati dva igrača koji još nisu igrali (Majer i Gvardiol), gurat će se jednog.

    Ponavljam, Majer mi je dobar igrač, a još bolji lik. Nikad nisam vidio kod njega nikakvo nezadovoljstvo od kad je u Dinamu što možda ima veze s time da nikad nisam vidio nikakvu emociju uopće, ali meni je to simpa.

    Vezano za tvoje definiranje ofanzivnog veznog, samo da te podsjetim da je na popisu za Francusku bio Ante Ćorić.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Vezano za golmana, Dinamo nije klub koji bi trebao bilo koga trpiti čitaj čekati. Tak se Šempera stavilo u Ligu prvaka pa je bio debakl i za Dinamo i za Šempera.
  • deda
    29.2k
    Vezano za golmana, Dinamo nije klub koji bi trebao bilo koga trpiti čitaj čekati. Tak se Šempera stavilo u Ligu prvaka pa je bio debakl i za Dinamo i za Šempera.Mali dioničar

    Potpis, Dinamo treba golmana sad, a ne možda. Horkaš ima još 3,5 godine ugovor i vrijeme da dokaže da je taj.
  • Majki2111
    2.8k



    Čini mi se čisto dobar na prvu. Vidit ćemo.
  • Krizy
    38.4k
    Iz ova 2 videa jedino dobar se može činiti po izjavama ili fizički. Za kvalitete igrača ne vjerujem ni videu od 58 minuta a tek ovome od 58 sekundi :lol:
  • mniokl
    258
    Olivari klasično trkelja gluposti.
  • Nolifer
    7k
    A kaj se golmana tiče, Nevistić bi mi bio solidna zamjena za Livija, nego kaj je sa onim Delačem? Jel on još uvijek negdje brani il?
  • deda
    29.2k
    Delač standardno brani u 11. momčadi Danske lige - Horsensu.
  • SAS1987
    13.8k
    vjerujem ni videu od 58 minuta a tek ovome od 58 sekundiKrizy

    Sjećam se vremena kada smo bio mlad i naivan pa sam vjerovao YouTube snimki :rofl:

  • Mališan
    1.8k
    Zagorac je bolji golman od svih mladih navedenih osim možda Nevistića i ne bi me čudilo kad Livi ode da se on zacementira na golu
  • deda
    29.2k
    Svi mi volimo Zagija, ali on je za mene tipičan drugi golman za Dinamo.
  • Infinity
    15.4k
    Meni je Zagi nekako ko Miralem nekad. Dobri duh i klasicna rezerva. Ne bih ga se rjesavao, al ne bih se uzdao ni u njegove kvalitete. Moze on branit i na Nou Campu kad je nuzda, al ne znam bas da ga bacis da brani sest utakmica LP/EL.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions