• vjeko1701
    6k
    Možda u najpotentnijim godinama ali su Prosinečki, Novotny, Šimunić, Kovač ili Cufre sigurno bili veća imena u nogometnom svijetu.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim nama to možda izgleda kao wow, 12 miliona vrijedi, ali to je realno prosječni ili čak ispodprosječni igrač u engleskoj ligi, istječe mu ugovor, ne igra u Lesteru, a Dinamo je dosta podigo svoje ime i možda želi jumpstartat svoju karijeru. Nije Dinamo toliko malo ime koliko ga ljudi žele napraviti da bi igračima bio toliko ispod časti. Jedino je pitanje možemo li ga platiti (plus možda nevezano, ali moguće da smo odustali od onog drugog lika zbog ovoga?)

    (samo da spomenem ne vjerujem da je ovo istina, ali mi ide malo na živce kad ljudi govore da je ispodprosječnim igračima u ligi petice Dinamo ispod časti...)
  • Morales7
    184
    Vidim da se na instagramu svi navijači Legie opraštaju od Antolića. Povratak u Dinamo?
  • deda
    29.2k
    Kud ćeš s njim? U drugu momčad
  • marcio amoroso
    33.6k
    Realno nam ne treba nitko.
    Kadar je stvarno dobar.
  • Morales7
    184


    Da najbolji veznjak poljske lige u drugu momčad. Antola je kapetan, domaći dečko, svakako bi ga volio vidjet nazad. Ademi Antolić Jakić Mišić, bit će opet puno tekmi. Ne vidim problem
  • deda
    29.2k
    Mi imamo trenutno Ademija, Jakića, Burtona, Franjića, Mišića, Majera, Ivanušeca, Tolića koji kandidiraju za 3 mjesta.
  • Krizy
    38.4k
    Antolić je prespor, nimalo agresivan za zadnjeg veznog, ne baš kreativan za ofenzivnog.. Mislim da nam ne bi bio od pomoći.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Antolić je dobar dečko (lajka nam svaku objavu na instagramu :grin: ), ali nam je trenutno stvarno nepotreban.
  • deda
    29.2k
    Naravno :up:
  • The Undertaker
    4.4k
    Šteta da mu Petko nije dao penal da se upiše u strijelce.
  • deda
    29.2k
    A ne, ne smije se balavce razmazit.
  • Dudu
    2.6k
    Nadolaze još Baturina, Julardžija i Duvnjak, bio bi kriminal vratit Antolića da uzima mjesto :D
  • marcio amoroso
    33.6k
    Marko Dabro. Jel zna netko nešto više o njemu? Ima brutalnu statistiku u drugoj ligi. 16 golova u 15 utakmica za BSK. Na TM ga predlažu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions