• Kwedi
    3.8k
    Tak je.

    Majki veli da je

    zaružio s nekom curom o dubokim temama, a pijana bila priznala jeMajki2111

    i zamisli da ju dopelja doma i onda skupa npr. ulogiraju se na Zonu i diskutiraju o utakmicama protivnika Dinama u domaćem prvenstvu
  • Krizy
    34.9k
    A istina vidiš, sl nije Majki takav. Ja mislim da bi on išao na duge staze :halo:

    Ma neće valjda cura preuzeti maminu ulogu :scream:
  • Eduardo
    17.1k
    A daj, ja sam mislio da ce Majki bar cugu dofurat :fear:Dino

    pa bude... za sebenkdz

    Umirem :lol:

    zamisli da ju dopelja doma i onda skupa npr. ulogiraju se na Zonu i diskutiraju o utakmicama protivnika Dinama u domaćem prvenstvuKwedi

    U društvu mame i bake :grimace:
  • Dino
    2.2k

    Prije da ce onda bit tema gradevina neg tekme, ipak je baka tu glavna :cool:
  • Majki2111
    2.6k
    Ma samo je bila priča s curom vjerojatno ju u životu neću vidjet. Plus kaj bi ukro iz kafića, to su gluposti. Velim jedino je fora kad niko ne zna kak su neke stvari završile kod njega... i koja je pozadinska priča ti razgovori su uživancija uvijek. Bilo za situacije bilo tako za stvari( tih je manje logično). :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    A u krivu si. Za gapočet razgovor zasad prvi dojam je dobro krenut sa šahom... lijepo se može razvit komunikacija bez zezancije :smile: . Dinamo i zona tek kasnije, prvo šah :razz: :snicker:

    Al ova cura je krenula pričat o religiji i sebi kako želi krenut štedit jer nema više stipendije. Skroz je istina da se ljudi otvore pijani. A još zanimljivije slušat takve stvari. Al nema teorije da se takav razgovor odbije ma koliko god neko pijan. :grin:

    Druga cura 15 minuta nakon ove isto duboke teme u šugavom netsu na Savi, odvratna atmosfera a ja sa ženskom pričam o muško ženskim interakcijama. Di cura iznense vrlo zanimljivu konstataciju. Kao kako muški pri uletu cure više poštuju imaginarnog lika nego curu ispred sebe kada mu ženksa direktno kaže ne... Čudno malo, glupo, al nisam se složio tamo s njom...

    Poanta priče je da je predobro kad si trijezan.
  • Infinity
    15.1k
    Poanta priče je da je predobro kad si trijezan.Majki2111

    Kad za bolje ne znas :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    :grin: :up: pošteno
  • luftwaffe
    644
    mogu s tobom van? Vidim da si magnet za žene
  • Neki tip
    18.8k
    Di cura iznense vrlo zanimljivu konstataciju. Kao kako muški pri uletu cure više poštuju imaginarnog lika nego curu ispred sebe kada mu ženksa direktno kaže ne..Majki2111

    Jesi ti sam sebe razumio što si htio reći? :brow:

    Zbilja je dobro da ne piješ.
  • Dino
    2.2k
    Bas citam i ocu rec da nikak nemrem skuzit; zenska ulijece i odbija istovremeno, a pri tom lik vise postuje imaginarnog lika. Jel bi mogo pojasnit, Majki, ak ti nije problem jer me zanima.
  • Krizy
    34.9k
    Majki alfa mužjak, na koju benzinsku on svrati dođe do nestašice prezervativa :halo:
  • Neki tip
    18.8k
    @Majki2111 gdje nestade prva cura, ako si s drugom pričao već 15 minuta kasnije? Zašto je otišla? Ili si ti otišao kad je popila cugu, jer joj nisi htio donijet novu? :wink:

    Jel druga prišla tebi ili ti njoj? Je li iz toga proizašla ova gore duboka rasprava o curi koja stoji ispred tebe i direktno ti kaže ne nakon što ti je prišla, ali je ti poštuješ manje nego imaginarnog lika?

    Jel ti zamjerila što se nisi složio s njom?

    Hoćete se opet čuti, jesi dobio broj?

    Jel prva bila ljubomorna kad te vidjela da pricas s drugom?

    Previše nepoznanica, popuni praznine malo.
  • og1986
    2.9k
    Televisa presenta by majki
  • Zambatine škude
    2k
    Majki alfa mužjak, na koju benzinsku on svrati dođe do nestašice prezervativa :halo:Krizy

    Kad smo kod toga jedna skroz nepovezana, a baš me puklo podijeliti to sada

    Išli na more u Vodice, nas 6-7, četvrti srednje. Sve barabe, klasični kvartovski kreteni i klipani, samo jedan odgovoran dečko, ne cuga, miran, na zeleno prelazi preko ceste, jede povrće svaki dan... Naravno kako smo svi kvarni uvijek je 90 % zajebancije na njegov račun. I spakirala frajeru sestra iz zajebancije dve kutije kondoma u torbu koje nije ni skužio dok nismo došli dolje. Super, vidim svima na faci da su skužili da su uštedjeli 10-20-30 kuna.

    I prva večer jedan mu mazne par komada, druga večer dvojica, treća večer ista priča. Prođe 4-5 dana, valjda smo svi nekaj našli a on jedini suh. I poludi on na naše priče, nervira ga kaj svaku večer jedan dvojica furaju trebu u apartman i veli on ko ga jebe, jednom se živi.

    Zadnja večer, napijemo ga mi u Hacijendi, uspijemo naći neku Slovenku koja se ponašala ko Amiši ono kad ih puste jednu godinu u svijet da se ižive. Zicer nad zicerima, takve ni Kulenović ne promašuje. I sjedne on s njom u taksi, otfura ju u apartman solo. Krevet, krene tiki taka, i taman da će nabaciti kad ono gurne ruku u ladicu i skuži da nema više kondoma.

    Poanta priče: Uglavnom je bolje cugat nego biti trijezan. A skoro uvijek je bolje jebat nego ne jebat :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.