• Majki2111
    2.5k
    Ma polako tek sam treća godina, zapelo je u procesu.
    Hahahahahahahahaha, kad si spomenuo kolu iskreno pred neki tjedan probao sam stock kolu, prijatelj napravio. Dobro je bilo. Ali kaj veliš, bolje neki sokić samo ili kola. A kad smo kod sokića već. Bio u zagsu neki dan. Naručio Cedevitu. Kaže konobarica da nemaju. I onda ajd, nije mi se pio alkohol (radler) i naručio sokić. Odrali me 18 kuna za dva deci soka od naranče. Greška velika. :scream:
  • Dino
    2.1k
    ali svako svoje placankdz

    A daj, ja sam mislio da ce Majki bar cugu dofurat :fear:
  • agramZ
    2.2k
    probaj vodu, samo pazi da nije gazirana. mislim da bi ti se mogla svidjeti, mozes odmah sljedeci put prijatelja pitati za jednu casu.
  • Bosna86
    11.1k
    Ispeci prase, Majkii
  • nkdz
    825
    ja sam mislio da ce Majki bar cugu dofuratDino

    pa bude... za sebe
  • agramZ
    2.2k
    jednu gajbu cedevite.
  • Majki2111
    2.5k
    Bahahahahaha šou :fire: :lol: Za vodu obavezno u WC odem, nema teorije da naručujem na šanku. Za mineralnu nije problem. Naručit ćemo, al ak već ekipa uzima vino i mineralnu za gemišt. Uvijek nasipat kad su već pijani čašu, nije problem, A i ostalo, kolko se ima prilika popit koja čaša i alkohola za džabe. Kaže pijani prijatelj da pridržiš čašu ode na WC ili negdje i zaboravi. Kolko puta se zabavim, a ne potrošim ni 20 kuna. A odem puna želuca i mjehura :rofl: .
  • Zambatine škude
    1.9k
    Mogu podnijeti da kradeš ispite, ali frendovima cugu....E Majki, baš sam razočaran :meh:
  • Markelo
    2.3k
    Ma pusti Majki taj ciganluk, treba to proslavit kako spada. Mora sve da gori
  • Majki2111
    2.5k
    Ne ne, samo tu i tamo čašu mineralne, ali to pitam večinom... :smile:
  • Dino
    2.1k
    Kakav si ti sef, Majki
  • xavier
    11k
    A pijani prijatelji obično imaju čaše pune mineralne koje ti ostavljaju na čuvanje...zvuči logično :cool:
  • Majki2111
    2.5k
    Ma ne buraz, bitno je bit trijezan na izlasku, znači šou. Kaj se sve vidi i čuje, baš neki dan zaružio s nekom curom o dubokim temama, a pijana bila priznala je. Al najbolje od svega je kad prijateljima pričaš kaj je bilo jer se ne sječaju. Znači vrh. :lol:
  • Majki2111
    2.5k
    Alkohola.... Mineralna je u boci...
  • Dino
    2.1k

    E vidis, bez zezancije, tak sam si ja zamislil sljedeci izlazak. Mislim ni inace mi se ne desava da budem u blackoutu il da radim ko zna kakva sranja, al kuis da kad si pod gasom sve drukce dozivljavas pa sam si ja bas zamislil ostat ful trijezan i malo zajebavat druge da vidim kak to zgleda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.