• Navijač Dinama
    7.2k
    Lovro mi je sinoć bio na nekoj ispodprosječnoj razini. Tek kad je ušao Kastrati na poziciju desnog krila,Majer se vratio u sredu(iza špice) i prodisao i krenio igrat i dodavat.

    Ovako,Majer na desnome krilu je "kriminal koji traje".
  • xavier
    11.1k


    Ja svaki put kad vidim sastav, mislim da će to biti 4-4-2 romb odnosno 4-3-1-2 i da će Lovro igrati polušpicu jer gurati ga ne krilo stvarno nema smisla.
  • Carrasco
    4k
    Evo još jedan podatak. Prema portalu whoscored.com Majer je poslije Livakovića najbolje ocijenjeni hrvatski igrač nakon 3 kola Lige prvaka i Europske lige.

    Ispričavam se unaprijed :razz:
  • Carrasco
    4k
    TELESPORT : U 74 minute na terenu je, osim pogotka, točno dodao 29 od 34 dodavanja, od kojih je jedno bilo i asistencija za šut (‘key pass’). Odradio je stopostotni dribling; 5/5, a na višu razinu podigao i igru u obrambenoj fazi. Tome u prilog ide 10/13 dobivenih duela na tlu, pet klizećih startova, jedna presječena i dvije izbačene lopte.
  • Neki tip
    18.8k
    uporan si s argumentima..

    Pa tko je još vidio promijenit dojam i stav na temelju činjenica? :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    U ovakvom trendu, nebi nazvao ludim čovjeka koji ga prebaci na zadnjeg veznogf. Ima viziju i duele. Neki novi Prilo??
  • agramZ
    2.2k
    nemoj vrijedjati pirla..
  • Carrasco
    4k
    Pirlo na aparatima :razz: wjx37mllq2zi423p.png
  • Majki2111
    2.6k
    Majki vizionar hehe :razz:

    Al da duge lopte su mu upitne. Ne koristi ih puno pa ne znamo kakve su.
  • Carrasco
    4k
    Luka "zlatna lopta" Modrić na aparatima. Izvinjavam se, samo pokušavam dočarat na kojoj bolesnoj razini je Lovro odigrao ove 4 utakmice. 470bxfidzdixoysz.png
  • Mali dioničar
    13.9k
    Meni je Majer skroz ok, ali nije metronom koji diktira igru pa ne znam zakaj ga usporedjuješ s Pirlom i Modrićem. Ni približno ne igra ni tu poziciju niti se to očekuje od njega.

    Ali kaj se tiče prekida, tu bi zbilja netko treba nekaj napraviti, svaka lopta poklon golmanu.
  • xavier
    11.1k
    Ja ga isto nikako ne vidim kao nekakvog "deep lying playmakera" nego isključivo kao ofanzivca u vezi. No opet, nisam stručnjak, i nisam baš previše vjerovao u njega...na bilo kojoj poziciji.
  • Mali dioničar
    13.9k
    U 74 minute na terenu je, osim pogotka, točno dodao 29 od 34 dodavanja, od kojih je jedno bilo i asistencija za šut (‘key pass’). Odradio je stopostotni dribling; 5/5, a na višu razinu podigao i igru u obrambenoj fazi. Tome u prilog ide 10/13 dobivenih duela na tlu, pet klizećih startova, jedna presječena i dvije izbačene lopte.Carrasco

    Recimo sad to usporedi s Modrićem protiv Argentine, utakmicom možda čak i zahtjevnijom od jučerašnje.

    Uz napomenu da su i Dinamo i Hrvatska imali poprilično manji posjed od protivnika - Hrvatska 42%, Dinamo 43%.

    xj8oswsr7nqfbeii.png
  • The Undertaker
    3.9k
    Meni je Majer najveće iznenađenje ove sezone. Prije sezone bih potpisao da je novi Ćorić i/ili Halilović ali izgleda da neće biti tako. Veliki napredak i, za sada, solidna zamjena za Olma. S tim da je očit napredak iz utakmice u utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.