• Eduardo
    17.1k
    DATUM ROĐENjA: 17.01.1998.
    MJESTO ROĐENjA: Zagreb
    VISINA: 179cm
    TEŽINA: 75kg
    BIVŠI KLUBOVI: Lokomotiva
    POZICIJA: Ofenzivni vezni
  • deda
    27.3k
    Lovro je operiran jučer u Barceloni i out je do kraja polusezone. Smrdi na muljažu. Za tu ozljedu se očigledno znalo i zato mali nije otišao van, nego je utrapljen nama za kao povoljniju cijenu. Godinu dana na plaći koju uopće neće odraditi. Dužina pregovora ukazuje na ovo i dragi Bog me ne može uvjeriti da ovdje nije riječ o još jednoj prevari.
  • marcio amoroso
    31.8k
    A moguće je to. Ali meni se on ne uklapa svakako u Bjeličin koncept. Ova dva vezna gdje bi on mogao igrati moraju igrati naprijed nazad a ja ne vjerujem da on to može. U HNLu ce vjerojatno dobijati prilike. Za jace tekme su Olmo, Gojak i Moro u velikoj prednosti.
  • 000
    941
    Spominjala se neka izraslina na peti kao kod Benkovića, tako da nebi trebalo biti preozbiljno.

    Istina, kilometrima je od agresije i obrane koju Bjelica zahtjeva.
  • deda
    27.3k
    Nema prostora u današnjem nogometu za jednosmjerne nogometaše. Tko neće raditi na sebi, razinu HNL neće nadići. Ćorići, Halilovići su stvar prošlosti. Ako se prilagode opstat će.
  • LovroZG
    1.3k
    Spominjala se neka izraslina na peti kao kod Benkovića, tako da nebi trebalo biti preozbiljno.Cavalera

    Kolko je Benković bio ozlijeđen i kolko ga se čuvalo ne bi baš reko da Majerova ozlijeda nije ozbiljna. Sad na kraju ispada da će imat pet mjeseci pauze...
    Barem se Moro vraća.
  • 000
    941
    Benković je slična, ali ipak druga priča. Njemu su kasno detektirali ozljedu, pa su se nakon toga upalile tetive, taj je prošao doktora i vračeva.
  • 000
    941
    - Operacija je dobro prošla i sve ide svojim tijekom. Sada slijedi oporavak od nekoliko tjedana nakon kojeg mogu početi s laganim radom - rekao je iz Barcelone Majer, koji je za Dinamo odigrao samo 72 minute protiv Rudeša, u onom remiju na startu prvenstva.
  • Eduardo
    17.1k
    Operacija je dobro prošla i sve ide svojim tijekom. Sada slijedi oporavak od nekoliko tjedana nakon kojeg mogu početi s laganim radom.

    Žao mi je što se sve odužilo i što nisam bio u stanju pomoći dečkima na travnjaku ali u meni su imali najvećeg navijača. Sretan sam i ponosan na rezultate koje su napravili i žao mi je što im nisam bio u stanju pomoći. Jedva čekam da im se pridružim na treningu i utakmicama, ali isto tako sam svjestan da moram biti strpljiv.
    Puno toga sam naučio iz ove ozljede. I još jednom dobio potvrdu da mi ništa u životu nije išlo lako, pa niti ovo. Ali to je nešto što se valjda treba dogoditi da te učini jačim i boljim. Vjerujem da ćču se takav vratiti.

    Želim se ovim putem zahvaliti svima koji su mi pomogli da operacija prođe što bezbolnije. Od liječnika, kluba, agenta i obitelji. Isto tako, hvala navijačima koji su mi poslali mnogobrojne poruke podrške. Svi oni su mi motiv više da se vratim na travnjak i pomognem svom Dinamu.
  • deda
    27.3k
    Na kraju nam je ovo mjesto veznjaka najtanje u momčadi. Majer, Knežević out , ajde hvala Bogu pa se vraća Moro. Olmo i Gojak nisu imali zamjenu. Nadam se da će se Majer uopće snaći u Bjeličinom nogometu.
  • Eduardo
    17.1k
    Što reći za Lovru?

    Ovo možda nije bila sezona stagnacije nego nazadovanja. Došao s velikm očekivanjima, a dogodio se flop. U početku ga je zaustavila ozljeda ali bilo je kasnije dovoljno vremena da se vrati i nametne treneru, a on nije uspio. I ovo što je odigrao bilo je većinom mlako, niti blizu onoga što se predvidja da on može i umije.

    Samo 776' uz gol i dvije asistencije. Puno premalo s obzirom na reputaciju s kojom je došao.

    Nadam se da će obavit otvoren razgovor s Bjelicom da se zna računa li se na njega konkretnije ili ne. Još jedna ovakva sezona nema smisla, niti za njega niti za klub.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Sve mi je to oko Majera malo čudno, da takav igrač nije ni na klupi. Nadam se da nije razlog taj o kojem se čuju glasine.
  • Eduardo
    17.1k
    Nadam se da nije razlog taj o kojem se čuju glasine.Mr Anderson

    Znaš nešto konkretno ako nije tajna?
  • Mr Anderson
    5.2k
    Konkretno, ne znači i istinito je priča da Mamić stoji iza Majerovog neigranja radi osobnog sukoba njega i Andya Bare.
  • markoli
    1.6k
    Hm, pa i Olmo je igrač A. Bare...
  • Mr Anderson
    5.2k
    Je, ali Olmo je top igrač lige.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.