• Dudu
    2.6k
    Kod njeg sam primjetio i da mu se ne da baš u duel ulazit. Kao da kad vidi da ide igrač ide u njega, on se samo skloni od lopte. Znanje ima, više trke, više agresivnosti i čvrstine, pa možda i napravi nešto u karijeri..
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Misliš opčenito ili jučer? Jer jučer me je lik dosta imresioniro sa time što je baš išto u dosta duela, plus oduzeo par lopti. I ona situacija isto kad ga je onaj mlatnio po nozi i Majera vidiš grimasu na licu, ali nastavlja trčat u kontru što je po meni nešto što ne vidim prečesto kod igrača tako da +
  • Dudu
    2.6k


    Da parafraziram majku utjecajnog forumaša: Ne zanima me prošlost, samo sadašnjost i budućnost haha

    Općenito mislim da mu to nedostaje da bude "novi" Modrić, jer dobri stari to sve ima :D
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Definitivno je on jaaaako daleko od Modrića. Ali definitivno treba više energije (ili da budem točnij više kontinuirane energije, a ne 5 min dobro 5 loše i tako u krug)

    No vjerujem da on to može! Uostalom vjerujem i u Ivanušeca.
  • deda
    27.6k
    Ja kod njega i Ivanušeca nažalost vidim ponavljanje istih grešaka koje su još u Loksi radili. Očigledno slabo rade na sebi ili im nije dodijeljen adekvatan individualni tretman.
  • xavier
    11.1k


    A što tek reći za Kastratija koji je u Loksi izgledao odlično i većina je mislila da će nam upravo on biti najveće pojačanje, a trenutno kod nas izgleda kao da je jučer počeo trenirati nogomet.
  • marcio amoroso
    32k
    Lovro neke stvari radi odlično, neke manje dobro.
    Kad bude radio sve odlično, ili većinu, nažalost će otići. Meni djeluje kao ok dečko i drago mi je da ga je krenulo.
  • deda
    27.6k
    Kastrati ne zna štopat loptu, to je strašno. Svaki dan sat vremena samo na tome raditi
  • marcio amoroso
    32k
    Kastrati je igrač koji ima strašne tehničke deficite. Kriva je selekcija Dinama koji na oba krila ima dešnjake. Geometrija zato pati.
    Kastrati je po meni u domaćim utakmicama za Dinamo više iskoristiv na beku nego na krilu, pa Stojke je za njega Ronaldinho osobno što se tiče tehnike. Što se tiče europe čak bi ga probao na napadaču, neki tip Wernera za sirotinju. Werner je također limitiran tehnikom, ali dominira brzinom na mjestu napadača.
  • Dudu
    2.6k


    Werner je golgeter, a Kastratijevu realizaciju neću ni komentirat :D
  • xavier
    11.1k


    Nezgodno je jedino što je to isto i Oršić samo dosta bolji. Želim reći da ako igraš s jednim napadačem, onda to nije ni Kastrati ni Oršić, a ako igraš s dva, onda je jedan od njih Oršić, a drugi "pravi napadač" kao Petković ili Gavran.
  • marcio amoroso
    32k

    A jbg, rekao sam Werner za sirotinju :wink:
    Osim toga je Kastrati nešto i zabijao u Lokosima.
  • Dudu
    2.6k


    Imamo trenera filantropa, humanitarca, kakva sirotinja haha
  • marcio amoroso
    32k

    Ma jasno, sve stoji. Pokušavam mu naći mjesto :smile: . Tko zna, možda nam čak i pomogne u nekim utakmicama.
  • marcio amoroso
    32k

    Velemajstora si zaboravio :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.