• Eduardo
    17.3k
    Nekako mi čudno djeluje da bi Zdravkec radio protiv sebe. Ipak se radi o velikom talentu i potencijalno ogromnoj lovi u budućnosti. Više mi je realniji scenarij da ga Bjelica ne šmeka jer nije baš tip igrača koji se uklapa u njegove zamisli.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Klub ima potencijalnu zaradu i budućnosti, istina samo 50%, Mamić nema niš.
  • LovroZG
    1.3k
    To bi također značilo da se Bjelici određuje sastav, mislim da ćemo na ljeto bit pametniji jer je očito da Bjelica baš i ne voli igrat s dva veznjaka ko Olmo i Majer zajedno na terenu, iako igra 4141.
  • Eduardo
    17.3k
    Bjelica voli igrače trkački močnije i taktički odgovornije od Majera. Meni osobno se to čini kao Lovrin najveći problem kod Bjelice.
  • El Capitan
    74
    Meni nije jasno ali opet ni njega nisam imao prilike vidjeti na djelu: kad god dečko igra (dobro skoro pa uvijek) čitam i slušam superlative u navijačkim krugovima ali Bjelica mu očito i dalje ne daje ključeve veznog reda. Kaj se tu točno događa? Mislim da je Deda rekao da ne zna za igru u obrani, to bi objasnilo puno stvari.
  • marcio amoroso
    32k

    Ja koliko vidim on se prilično trudi i nije bezbriganović ali se jednostavno pogubi u postavljanju i praćenju igrača. Ako Olmo ode imat će više prilika pa nek se pokaže,
  • Mr Anderson
    5.3k
    Zna se prilično dobro zašto Majer ne igra više. To nema veze s njegovim znanjem i zalaganjem.
  • El Capitan
    74

    Očito nisam upućen, čisto me zanima gdje je problem.
  • Mr Anderson
    5.3k
    U Međugorju.
  • El Capitan
    74
    Nije potpisao ugovor?
  • Carrasco
    4k
    Daj ne pričaj gluposti, kakvo Međugorje. Kad je došao ozlijedio se. Nakon toga je hvatao formu i taman kad je došao na dobru razinu, opet se ozlijedio. Sad se polako vraća...
  • Mr Anderson
    5.3k

    Nisu to nikakve gluposti, vjeruj ti što hoćeš, BMK. Istina je da krkan nije dobio svoje u Majerovom slučaju i zato mali ne igra koliko bi trebao. Zbog toga je i skoro propao transfer u Dinamo i zbog toga se krkan posvađao sa Šikićem i Svetinom.
  • Carrasco
    4k
    Nemam ja u što vjerovat ili ne vjerovat. Čim je došao ozlijedio se, kad se vratio u formu ponovo se ozlijedio - to su činjenice.
  • Kwedi
    3.8k
    Ako Majer ne igra zbog navedenih razloga to znači da onda i Neno nije baš bezgrešan?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pa je sam rekao da se često čuje sa Zdravkom i da mu je Zoran pomagao prošle godine u prijelaznom roku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.