• deda
    26.3k
    Ovo što kaže Marcio, napravio je grešku jer je razmišljao o Lovrenu, a ne o sebi i svom golu.
  • The Undertaker
    3.7k
    Za golmana top klase kakav bi Livaković trebao postati treći gol je ozbiljna greška. I kod Ronaldovog slobodnog udarca nije najbolje odbio loptu. Lovren je postupio kako treba. Ostao je na mjestu i nije skakao na loptu.
    Već smo o tome pričali, Livaković treba poboljšati izlazak sa linije i igru nogom. I sa ovim greškama je trenutno uvjerljivo naš najbolji golman. Za 2-3 godine bi trebao biti top klasa.
  • Eduardo
    16.8k
    Ne da je greška njegova nego je ona takva da ne može biti veća. Koliko god nam bio drag ne kužim di je problem da se prizna kad je zajebao više nego očito. Nikakva sreća ili splet okolnosti čista loša procjena za top golmana nedopustivaserbus

    Nema problema, greška je, ali ne toliko čista kakvih je već imao ove sezone gdje mu se već nakupilo par kiks golova, u klubu i reprezentaciji.

    Ovo nije loša procjena, nije on krivo procijenio let lopte ili zaplivao u prazno. On je loptu uhvatio, iskliznula mu je na trenutak, odbila se od suigrača protivniku na nogu i pao je gol. Puno bliža teza istini je ovaj drugi dio posta s kojim se u potpunosti slažem.

    Nedopustivo je relativan i jako opširan pojam u kontekstu vratara. Ako bi tako gledali onda top golman ne postoji. Nabroji jednog koji u karijeri nije primio 5 "nedopustivih" golova... Nema ga.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Pogriješio je što kaže marcio, trebao je pomesti Lovrena i imao bi čistu loptu. Ovako je gledao Lovrena i ispala mu. Lovren se trebao maknuti, a Liva vikati mojaaa. :)
    Lovren je loše reagirao i kod drugog gola iako je bila ruka Jote, ići onakvom akrobatskom intervencijom čistiti loptu može samo Lovren.

    Prvi gol je mogao malo bolje odbiti, ali je cijela obrana zaspala. Protivnički igrači krenu na odbijanac ti kreneš prekasno sekundu dvije i to je to.
    Liva je pogriješio i što sad, nema drame, mlad je vratar, bit će još grešaka, najvažnije je da ih ne bude puno i da i dalje zadrži formu. Imamo vratara za sljedećih 10 godina.
  • Crusades1986
    9.3k
    Ne znam tko je spominjo uopce Lovrena u nekom negativnom tekstu... dapace koliko sam ja vidio svi su ga pohvalili, potpuno zasluzeno.

    Ja nisam vidio ni jedan takav naslov za Lovrena, ispravite me ako griješm. Vidio sam jedino negde za Livakovica da je "tragicar".
  • Mali Zeus
    8.7k
    I jedan i drugi su bili ok.
  • Papastrumf
    9.1k

    Ne znam gdje to Lovren naveden kao tragicar?
    Oba stopera su bila dobra, iako su svi ocekivali, a tako i ja, da ce Skoric biti propuh.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Vjerojatno po nekim medijima. Nije to moja grafika, samo prenosim.
  • Krizy
    33.6k
    g1rlixgrep04p5fn.jpg

    Nakon što su se kvalificirale 4 momčadi iz skupine.

    wandrd3t1y51m3nj.jpg
  • Neki tip
    18.3k
    Hrvatska, Rumunjska, Republika Irska, Bjelorusija, Estonija + Gibraltar; u slučaju 6 momčadi

    Za nove "najlakša skupina ikad" naslove. :)
  • Eduardo
    16.8k
    ja bih Poljsku, Norvešku, Bosnu i Hercegovinu, Estoniju + Malta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.