• immerwieder
    1.2k
    zamisli da nismo bili nositelji, i da smo u ovoj grupi umjesto Slovačke, a da su kao nositelji npr. netko kao Portugal, Francuska, Španjolska, Italija ili Belgija
  • NORTE
    9k
    Prolazna skupinabbbjura

    Sve osim 10 pobjeda mene bi iznenadilo. Preveliki talent i širinu imamo da ne idemo na pobjedu u Rusiji i Slovačkoj.
  • Papastrumf
    9.4k
    Kad smo to imali sve pobjede u kvalifikacijama za SP?
  • Crusades1986
    9.5k
    Al malo ga pretjeruješ stvarno... pa nismo mi Njemačka da imamo 100% učinak u kvalifikacijama. Ak smo po nečem poznati, onda je to da vrlo rijetko izborimo direktan plasman i da slabije igramo u kvalifikacijama, a bolje na završnim turnirima.
  • Eduardo
    17.2k
    Zadovoljan skupinom. Nije baš čemu sam se nadao, ali ok. Također, nemojmo zaboraviti da ćemo vjerojatno biti slabiji za Modrića pa tek treba vidjeti dugoročni učinak njegova neigranja u kvalifikacijskim utakmicama. Baš da je plitak potok - nije, 10 pobjeda - teško ostvarivo, ali da smo favoriti - jesmo. Protiv Rusa uvijek bude neizvjesno, Slovenija ima Keka (za sada), Slovaci nisu sigurica... Na kraju krajeva, sve ove reprezentacije imaju iskustvo igranja protiv Hrvatske. Bit će zanimljivo.
  • Guinness
    1.9k
    . pa nismo mi Njemačka da imamo 100% učinak u kvalifikacijamaCrusades1986

    Stoji, ali u ovakvoj skupini bi se trebalo moć osvojit 24 boda, bez pretjerivanja.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Maksimir nije opcija na kraju za domace?
  • SAS1987
    13.3k
    Maksimir nije opcija na kraju za domace?Tom Hanks

    Zasluzi biti jer dinamo ulaga u juznu tribinu! :cool:

    Stoji, ali u ovakvoj skupini bi se trebalo moć osvojit 24 boda, bez pretjerivanja.Guinness

    Samo ako nam uzmete Keka i netko ogledi Stojanovića :rofl:
  • Krizy
    35.4k
    aiq2q7ljihswamks.jpg
    Hrvatska je u grupnoj fazi kvalifikacija za SP odigrala 56 utakmica uz skor 33-15-8 i gol razliku 99-45

    Najviše bodova: 24 (6 momčadi u grupi)
    Najmanje bodova: 15 (5 momčadi)
    Najviše postignutih golova: 21 (6 momčadi)
    Najmanje postignutih golova: 12 (5 momčadi)
    Najmanje primljenih golova: 2 (5 momčadi)
    Najviše primljenih golova: 13 (6 momčadi)
  • flexXy
    1.9k
    U21 repka izvukla Englesku,Portugal i Svicarsku.
  • deda
    27.5k
    Jel moglo teže, hm... mislim da ne. Nek se dokazu
  • immerwieder
    1.2k
    zapravo je i svejedno koja grupa,
    imamo engleska, portugal,
    u drugim grupama su iz prve dve rajngle
    njemačka, nizozemska,
    španjolska, italija.
    danska, francuska,
    grupe se igraju u ožujku,
    sve ovisi koji igrači budu bili u kvalama za svjetsko, a koje budu pustili za U21
  • Keyser Soze
    8k
    sve ovisi koji igrači budu bili u kvalama za svjetsko, a koje budu pustili za U21immerwieder

    Tak je, ja mislim da mi s postavom koja je igrala kvale nismo nista losiji od ostatka skupine.
  • Krizy
    35.4k
    odf7utskp4zpde8b.jpg

    25. ožujka 2021.
    Portugal - Croatia
    England - Switzerland

    28. ožujka 2021.
    Portugal - England
    Croatia - Switzerland

    31. ožujka 2021.
    Switzerland - Portugal
    Croatia - England
  • Eduardo
    17.2k
    Jebena skupina. To ako prođu kapa dolje :ok:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.