• Neki tip
    19k
    tvoja mi se čini težom.. Poljska je bez dvojbe jača od Rumunjske što rezultati jasno govore, Norvežani mi se čine kao ekipa kakva nam ne leži, a i taj Haaland će postajati samo bolji (naravno, ne igra sam), BiH je samo solidna repka, ali ne volim te regionalne sudare - najbolji smo i logično da je i zbog toga i zbog rivaliteta izvlače dodatnu motivaciju i homogenost.

    Ukratko, ako ti je jednostavno po guštu, razumijem logiku, ali slaba nije. :)
  • Eduardo
    17.2k
    nisam ciljao slabu, već po guštu kako kažeš. Posebno bih volio sudar s Poljacima i BiH. Norvežani me isto nekako mame, reprezentacija u rastu.

    Mislim da bi bila dobra borba za svaki bod, posebice na gostovanjima.
  • Neki tip
    19k
    ok, al radije guštam na SP-u, nego u borbama za svaki bod :wink:

    No da, skupina je zanimljiva
  • Neki tip
    19k
    Nije još izvučeno, ali da odmah zaključimo - nikad lakša skupina! :ok:
  • flexXy
    1.9k
    Eto nam opet Slovaka
  • Krizy
    35.4k
    Hrvatska
    Slovačka
    Rusija
    Slovenija
    Cipar
    Malta
  • Crusades1986
    9.5k
    Rusija, Slovačka, Slovenija, Cipar i Malta
  • flexXy
    1.9k
    Ak nista bar necemo puno putovati
  • Bosna86
    11.5k
    Plitak potok
  • Markelo
    2.5k
    Super smo prošli
  • Navijač Dinama
    7.3k
    "Jel nam se opet mora desit Malta"
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Crven bijel plavi skupina (ne nužno tim redom)

    Squating slavs ftw
  • NORTE
    9k
    Hrvatska
    Slovačka
    Rusija
    Slovenija
    Cipar
    Malta
    Krizy

    Samo otvorim zonu i vidim po što sam i došao, ne trebam davat klik portalima :)
  • Nolifer
    6.5k
    Prolazna skupina, ne smijemo podcijenit protivnike. Nadam se da bumo gledali Ivanušeca i Majera u tim akcijama... A mogo bi se i Petko stabilizirati do tada, tako da kao što reče kolega

    Plitak potok
    Bosna86
  • Neki tip
    19k
    Nema te skupine među danas izvučenima za koju ne bismo rekli da je plitak potok, najlakša ikad, lako prolazna itd.

    Slovačka je jedna od lakših protivnika iz 2. pota, ali Rusija zato bez dvojbe najjača iz 3.

    Od Slovenije u 4. ima i lakših i težih protivnika. Nadam se da ćemo ih oslabiti tako što će Kek doći u Dinamo. :cool:

    5. i 6. pot ionako ne smiju biti izazov, ali tu smo dobili i u jednom i u drugom potu uvjetno rečeno "među najtežim".

    Sve u svemu, skupina koju moramo proći, no ponavljam, dok smo nositelji takva je svaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.