• Bosna86
    11.5k
    Nabili smo 166 stranica ove teme, vjerovatno ima negdje objašnjeno ali me bas mrzi da listam i tražim... Valjda će netko uletiti
  • SAS1987
    13.3k
    Valjda će netko uletitiBosna86

    Sretan sam ko malo djete da opet mogu pisati o stadionu :rofl:

    Sjever bi bio ogroman od tri kata ali je sam po sebi jako dobra tribina ali previše udaljena od terena (tako kaze otto baric jr). Na sjeveru dolje bi mogli biti normalni, sjever sredina navijaci dinama koji su pozitivni na covid a na sjever gore oni zbog kojih trebas imati social distance od 10 metara - Mamicevci. Sad ozbiljno, sjever bi mogao biti cak i tribina na dva kata (veliki sjever dolje i sjever gore).

    Novi jug bi mogla biti koorpativna tribina i tako bi se jako smanjio kapacitet a povecao luksuz i zarada od takvih ulaznica.

    Npr nesto takvo. Stavis cca 4000 sjedala za normalne a ostalo koorpativna sjedala.

    99yzhkelwvgvm07q.jpg

    Navijacka tribina iza gola.. Koliko treba boysima (4k do 6k?) i jos jedna takva sa druge strane.

    Nacrt je radila neka dobra duša iz skyscarper.

    l2xi9bwl7nik1fxb.png
    qta7f1psk7eiia01.png
  • SAS1987
    13.3k
    Meni nikad nece biti jasno zasto se nije napravio sjever dolje koji je vazan jer bi ultrasi bili uz teren pa bi i ekipa imala bolju podršku te reziltate. Sve je napravljeno (ulazi itd) osim tribine same koja nije skupa.
  • xavier
    11.1k


    Zato što se prvo trebao ukopati teren.
  • NepokolebljivDuh
    129

    Nekako najpopularnija teza koju sam viđao po internetu je da se državni vrh bojao mogućnosti nekih novih nereda u stilu 13.05. pa su se porušile sve tribine stajanje a sjever se podignuo. Koliko sad to drži vodu je drugi par rukava.
  • SAS1987
    13.3k
    Zato što se prvo trebao ukopati teren.xavier

    Znam da je bio plan da se ukopa teren ali sa obzirom da bi donji (ili produženje trenutačne tribine) imao manji naklon bi vjerovatno i bilo moguče (tribina treba biti minimalno 7.5m od terena). Bilo kako bilo, sve je treba srušiti.

    državni vrh bojao mogućnosti nekih novih nereda u stilu 13.05NepokolebljivDuh
    Ljepa je to priča ali sam siguran da nije to razlog :smile:
  • xavier
    11.1k


    Ali postavlja se pitanje za koga bi je uopće radili takvu? Sjever je i ovako nesrazmjerno velik prema ostalim tribinama. Što tek da su napravili i treću razinu?
  • SAS1987
    13.3k
    pa jer je to bio relativno mali trosak a imas najglasniju tribinu odmah uz teren.
  • NORTE
    9k
    Kako idu radovi sa sanacijom juga? Miješa li se beton? Dela se unatoč zabrani gledatelja do daljnjeg? Kad će novo farbanje zidova i stepenica? Što kažu Mamićevi javnozborci iz medija? Ni repka više neće na Maksimir. Ni Azeri ne žele.

    Meanwhile u Osijeku...tamo ne beru brigu oko nekakvog starog Gradskog vrta. Repka će svaku tekmu igrat tamo.
    20201024_162444-jpg.656358
  • flexXy
    1.9k
    Pa jel ovo realno :lol:
    Znam da nece bit nista od ovoga, ali da smo spali na to da idemo po svijetu i zicamo pare od dijaspore je stvarno sramota za ovu drzavu. Bolje da su po dijaspori ponudili par projekata po raznim gradovima u Hrvatskoj gdje bi se pomoglo klubovima da naprave infrastrukturu i da investitor tamo ima neki dodani sadrzaj koji ce mu sve to ciniti isplativim( trgovacki centri, garaze, itd.). Nacionalni stadion kao koncept je debilizam.
    edit: Ovi renderi su Miskoviceva kantrida sa kockicama nabacanim.
  • deda
    27.5k
    SAS, priznaj da ti imaš prste u tome :rofl:
  • Neki tip
    19k
    Čuo sam da će Stipu zvati za prikupljanje.

    Ako mogu reaktivirati liječnike iz mirovine, što ne bi čuvenog Gadafijevog lobista i iskusnog čuvara novca iz dijaspore.

    Ako treba, doradit će i repertoar pjesama. Zna ih sve, ta čovjek veseo i zabavan.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ako netko ima iskustva s dijasporom i njihovim novcem, onda je to zasigurno Stipe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.