• Mali dioničar
    14.2k
    Azerbajdžan i Crna Gora svoju utakmicu Lige nacija će igrat na Maksimiru.Crusades1986

    Azeri su u prednosti jer će ih okruženje podsjećati na Nagorno Karabah.
  • deda
    28k
    Bože svašta, baš svašta.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ne znam za vas, ali ja sam ponosan da netko želi doći igrati na naš Maksimir, a ne mora.
  • NORTE
    9.3k
    Imaš ovaj stadion pa odabereš Maksimir kao zamjenski. Stadion domaćin finala EL 2019. i Eura 2020.
    qgypfqkdsdf5szbr.jpg
  • immerwieder
    1.2k
    ipak je uefa shvatila da nema smisla delegirati tekmu na jedini nestadion u europi i povukla je odluku
  • Neki tip
    19.3k
    uvijek žudiš za onim što nemaš..

    Njima na nos ide modernost, sklad, proporcionalnost.

    A opet, nisu htjeli izgubiti svaku poveznicu pa su potražili stadion s plavim tepihom kako bi ih barem malo podsjetio na ovo zelenilo njihove atletske staze.

    Ukratko, sad je sve jasno - Maksimir im je bio jedini logičan izbor.
  • Neki tip
    19.3k
    ipak je uefa shvatila da nema smisla delegirati tekmu na jedini nestadion u europi u povukla je odlukuimmerwieder

    Ovime Azerima bitno padaju šanse, iz razloga koje sam naveo gore.
  • Mali dioničar
    14.2k
    nema smisla delegirati tekmu na jedini nestadion u europi i povukla je odlukuimmerwieder

    Možda su čitali Nacional pa su pomislili da bi Pukanićevi obožavatelji naudili Crnogorcima.
  • Mali dioničar
    14.2k


    Hoće Savičević spavati u Sheratonu? :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    pa pričamo o azerbejdžancima, ne pričamo o makedoncima...
  • NORTE
    9.3k
    Vjerojatno jedini pravi razlog današnjeg stanja dinamovog stadiona je visina i obujam sjeverne tribine izgrađene 97-99. To je toliko glomazno da nitko nikad nije pomislio to rušit. Zbog užasno prometne Maksimirske. Da sjever nije toliki mi bi već imali novi stadion na istom mjestu. Zapad bi se još i dao srušit lako, ali sjever je kočnica zbog koje nitko ne pomišlja ovo rušit. Nova lokacija nikad nije ozbiljnije ni razmatrana. Da vam ponude identičan stadion kakav imaju Cska ili Vitesse, ali ne u Maksimiru nego u nekom drugom kvartu bi li pristali?
  • Mali dioničar
    14.2k
    sjever je kočnica zbog koje nitko ne pomišlja ovo rušit.NORTE

    Da vam ponude identičan stadion kakav imaju Cska ili Vitesse, ali ne u Maksimiru nego u nekom drugom kvartu bi li pristali?NORTE

    Stani malo, ništa od novog stadiona u Maksimiru jer se sjever “ne smije” rušiti, ali novi stadion može negdje drugdje...?

    Kaj, ako se napravi stadion na Kajzerici ovaj se neće rušiti?
  • Dino
    2.2k
    Ma nije istina da je problem njegova visina. Ruse se zgrade i vece od te pa ne padaju u radijusu vecem od 10ak metara ak se kvalitetno obavi.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ma kakvi, pa da je ne znam kakva građevina pa se nemre srušit. Može se srušit kao bilo koja druga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.