• Nolifer
    13.2k


    Najbolje. Hahah :rofl:
  • don
    16.7k
    Možda gurnuti na vrijeme tu informaciju o SANU deklaraciji i činjenicu da je ovaj potpisnik? Upitati Ministarstvo kulture, pa podsjetiti da se bliži Dan sjećanja na zrtve upravo te deklaracije. Možda poslati novinare da ta neugodna.pitanja postave predstavnicima Srba, pa onda pozvat Nazora ili nekoga u Dnevnik da raščlane tu deklaraciju itd
    Ovako je ispalo da krvožedne ustaše udaraju na nejač i građane koji samo žele da uče
    miro

    u nekom svitu bajki bi to možda i imalo utjecaja

    "od kruševca, prizrena, cetinja, dubrovnika, knina, nevesinja. Sa avale, lovćena i šare, kliče srpstvo ustani lazare" dovoljno za postavit pitanja na konferencijam... i to sve u 11. misecu.

    ovo je bila idealna reakcija, bez nasilja, bez pljuvanja te dice kojoj je to nametnuto a sa dovoljno jasnom porukom.
  • miro
    7.9k
    Mislim da bi u ovo vrijeme (11.mj) sigurno reagirali
  • Sibirski plavac
    7.2k


    Danas mi je samo Istra na pameti, za ostale teme ima vremena. :rofl:
  • cibona
    6.8k
    Tuđmanova, sanaderova i plenkovićeva politika dolazi na naplatu, ali na to se odgovara na potpuno pogrešan način i bojim se da bi ovo moglo mobilizirati i homogenizirati ljevicu, a tek onda kreću pravi problemi.
  • Bruh
    1.1k
    ljevica koja nije hdz u hrvatskoj na vlasti moš mislit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.