• Infinity
    16.4k
    reziser
    33
    ↪deda
    ma kaj bi db platio...on je prelijen i ne voli guzvu :lol:
    reziser

    E da, kako sam to zaboravio. Kad sam to procitao nasmijao sam se na glas. Covjek zeli stadion od 50.000 mjesta, a ne voli guzvu :lol: Mozda zato i zeli 50.000 mjesta, jer ce svaki covjek imati svojih 100 stolica, imao bi puno prostora samo za sebe :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    3782 je trenutno prosjek Maksimira ove sezone.
    Čisto nek se zna kao orijentir da li postoji potreba za novim stadionom.

    To se dešava u najboljoj europskoj sezoni zadnjih pola stoljeća, fizički četnik nije tu.

    Jednostavno, nema više onih vremena, drugo vrijeme i drugačiji način razmišljanja.

    Ne bih rekao da mentalitet ima ikakvu ulogu jer ako bi to uzeli u obzir, mogli bi reći da:
    - narod ne želi gledati privatnu prčiju(trenutni Dinamo)
    - narod želi gledati nešto kvalitetno(HNL je nekonkurentan već desetak godina)

    Mentalitet bi bio argument kad bi postojao zdravi klub u Maksimiru pa jednostavno, narod ima pametnijeg posla vikendom.

    Apropo stadiona;


    Ako Dinamo želi gradit/dovršavati svojim parama, slobodno.

    Ako Savez želi gradit/dovršavati svojim parama, slobodno.

    Ali parama poreznih obveznika neka objese mačku o rep.
  • deda
    32.7k
    Novi stadion treba po meni, tu nema rasprave. Jer upravo novi stadion bi omogućio dolazak nekih koji inače ne dolaze. Ako bismo trenutni broj publike uzimali kao razlog da se stadion ne gradi, onda on nikad neće ni trebati. Slažemo se da Dinamo treba graditi vlastiti stadion vlastitim parama.
    Ono što bi Dinamu zasigurno donijelo porast gledatelja je igranje nogometa sa kvalitetnijim protivnicima.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ni novi stadion ne bude trajno podigao prosjek ljudi na malim utakmicama na recimo 10.000, to su zablude. Možda bi bilo prvih par utakmica jer bi ljudi došli vidjeti to novo čudo, ali na kraju bi to opet bilo slabo. Možda bi protiv Rudeša umjesto 2.300 došlo 3.200. Većina ljudi su na žalost takvi. Ne zanima ih HNL, neda im se, lijeni su. Radije sjede doma i šaltaju Premier ligu, Primeru ili HNL nego da dođu pogledati uživo.
  • BluePhone67
    4.1k
    Nemam problema da kao gradjanin Zagreba od rodjenja i jos ktome i Dinamovac koji placa sve poreze i prireze i to najvise u ovoj drzavi od svih drugih gradova, da se grad upusti u jos jedno gradjenje stadiona mojeg kluba sa mojim dijelom novaca i moje obitelji ali isto tako zelimo da svi lopovi sto su pokrali u bilo kojoj bransi i sferi tog lopovluka nas gradski novac od kada zivimo u Zagrebu, sto znaci vise od 50 godina vrate do zadnje kune gradu i postenom narodu i objesimo ih na nove reflektore novog stadiona za primjer drugima i novim buducim lopovima.. :cool:
  • Guinness
    2.2k
    mislim da je prosjek gledatelja jedino i pravo mjerilo što nama treba. Ništa više od 15000 ni u kakvom scenariju. Reprezentacija nek igra di hoće il nek si sama gradi nešto, ali nama je 15k top topova kad se sve zbroji. Gostima njihovih 750 karata i zaseban sektor i amen.
  • reziser
    6.8k
    mozemo mi mastati, ali ni od kakvog stadiona u bliskoj buducnosti nema nista
    cak mislim da ce prije "popravljati" maksimir nego gradit bilo koji drugi
  • Mr Anderson
    8.2k
    Dok god je Bandić i njegova ekipa na čelu grada, eventualna gradnja stadiona nas bude koštala duplo. Ko i većina drugih projekata u gradu.
  • deda
    32.7k
    mislim da je prosjek gledatelja jedino i pravo mjerilo što nama treba. Ništa više od 15000 ni u kakvom scenariju. Reprezentacija nek igra di hoće il nek si sama gradi nešto, ali nama je 15k top topova kad se sve zbroji. Gostima njihovih 750 karata i zaseban sektor i amenbk5b

    Slažem se s tobom. Ja sam dignuo na 18.000 jer mislim da će se povećati broj godišnjih u sljedećim sezonama. A broj godišnjih ne bi trebao premašivati nekih 60-65% kapaciteta. To je neka moja teorija.
  • Papastrumf
    12.4k
    Naslovnica sutrasnjeg jutarnjeg: Gradi se krov nad zapadom i sjeverom. 40 mil €.
    Na sto ce to licit, majko mila.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ne ne ne... koji crni krov majko moja.
  • Bosna86
    11.7k
    Ma joj to je jedna 12ta naslovnica, nema od tog nista
  • Infinity
    16.4k
    Barisic u intervijuu izjavljuje kako je stadion nesiguran i sad ce mu jos postaviti krov. Eto nek se dogodi Twente. Ne razumijem kako ce gradnja krova povecati sigurnost na stadionu. Ima tu puno vecih i drugih zahvata da se poveca sigurnost, a na Maksimiru je najjetnije napraviti novi stadion. Postojeci je prevelik, a da bi licio na nesto trebao bi postati jos veci. I jos milijun drugih razloga, joj, ne znam kako tipkam, zivac mi skoci na samu pomisao na stadion.
  • deda
    32.7k
    Ma što više reći, sve je valjda rečeno.
  • Guinness
    2.2k
    Naslovnica sutrasnjeg jutarnjeg: Gradi se krov nad zapadom i sjeverom. 40 mil €.
    Na sto ce to licit, majko mila.
    Papastrumf

    jutarnji-list-4232.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.