• Infinity
    15.4k
    To nije normalno. To je ono sto sam rekao da nam trebaju fensi hodnici. Pri tome ne mislim da nam trebaju neke plazme, roze boje i slicno nego da trebaju biti novi, lijepi, cisti i bezbjedni. Zapad je centralna tribina i idem na WC u kontenjer, a i sve pod zapad ni malo ne lici na centralnu tribinu. Sve je tmurno.

    Pa kada bi netko granatirao stadion ucinio bi nam uslugu. Vrijedilo bi svakog dana zatvora.
  • 000
    942
    Nadam se da u ovu ruinu nitko više nikada ni lipu neće uložiti.
  • reziser
    6.5k
    broj gledatelja na dinamu je vrlo kompleksan.
    od parkinga, pregleda na ulasku (u zadnje vrijeme je bolje), do zmazanih sjedalica, do tog da smo bez krova u slucaju kise, do neatraktivne lige jer smo puno jači od svih, do otuđenja gledatelja od kluba, do slabijeg marketinga, do smetanja dlake u jajetu, do svih sportskih TV programa, uglavnom 100 razloga za nedolazak.
  • Kwedi
    3.8k
    sad ovu temu koja je ovdje spojiti u onu sa stadionom i potrebom za njim.

    s jedne strane postoji broj od xy navijača koji su tu, s druge strane radile bi se tribine babilonske...
  • xavier
    11.4k
    ovdje čak i ne. Više je nekoliko forumaša na Snetu zagovaralo megalomanske stadione od 40.000 - 50.000 mjesta...jer "Zagreb treba imati takav stadion" :grimace:
  • deda
    29.4k
    Mislim da ovdje nitko nije za megalomaniju već za stadion od 18-20 tisuća. Ali ako ćemo krenut o stadionu možda bolje da se prebacimo na tu temu.
  • Infinity
    15.4k
    ↪Kwedi ovdje čak i ne. Više je nekoliko forumaša na Snetu zagovaralo megalomanske stadione od 40.000 - 50.000 mjesta...jer "Zagreb treba imati takav stadion" :grimace:xavier

    I jedan takav neki dan osamari samog sebe izjavom da uopce ne bi dolazio na manje utakmice, a da bi za velike svakako htio svu mogucu gotivu, samo sto fotelju nije trazio (ili mozda jest? zna deda). Da, Zagreb mozda treba imati takvu ekskluzivu koja nije isplativa, ali je potrebna njegovim stanovnicima koji ce to uostalom i placati, kao i Arenu i sve ostale neisplative projekte, al evo mene prvog ne zanima sta Zagreb treba. Slazem se s dedom da Dinamo treba stadion 18-20.000 mjesta i to je to. Sutra da Bandic i ekipa naprave neki nacionalni stadion od 40-50.000 mjesta ja bih i dalje plakao za manjim stadionom na kojem ce igrati Dinamo i koji ce biti Dinamov.
  • xavier
    11.4k
    ma dobro, taj na kojeg misliš je uvijek kontra...da si ti napisao kako ne prihvaćaš ništa ispod luksuznog stadiona s kožnim foteljama i all inclusive uslugom, onda bi ti on napisao da je poanta ipak nogomet i da su to gluposti te da je njemu sasvim u redu sjediti na plastičnoj klupi bez krova nad glavom :wink:
  • deda
    29.4k
    Govoriš o slavnom kolegi DB. I on bi to platio 4 tisuće, a već danas lože koštaju toliko koje su puno oskudnije. Takvo mjesto koje on trraži treba koštat 500 kn po tekmi.
  • xavier
    11.4k
    Sutra da Bandic i ekipa naprave neki nacionalni stadion od 40-50.000 mjesta ja bih i dalje plakao za manjim stadionom na kojem ce igrati Dinamo i koji ce biti Dinamov.Infinity

    Nitko neće ništa izgraditi tako da se ne moraš bojati ovog :grin:
  • reziser
    6.5k

    ma kaj bi db platio...on je prelijen i ne voli guzvu :lol:
  • deda
    29.4k
    ma kaj bi db platio...on je prelijen i ne voli guzvu :lol:reziser

    I to što kažeš. Kad je mala utakmica ne zanima ga, a na velikim je gužva. Ne bi on nikada došao. :rofl:
  • reziser
    6.5k
    da nebude kao u sjevernoj koreji - jednoumlje, ja sam za veci stadion do 45, 50000
    to je moj stav

    ali kao sto kolega xavi kaze, nebu se nist gradilo do daljnjega
  • xavier
    11.4k
    Da se razumijemo, svi bi rado gradili. I Dinamo i grad Zagreb i HNS i država i što ja znam tko sve ne...jedino što nitko u toj priči ne smatra da bi baš on trebao financirati taj projekt ili neki njegov dio :cool:
  • deda
    29.4k
    Ajd se stvarno prešaltajte na temu stadion. Ja ne znam ovo prebacit u onu temu :yikes:
    Ako netko od drugih dečki vidi nek slobodno prebaci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.