• BluePhone67
    3.4k
    4ioltvvdoueihec8.jpg

    JL 13.02.2019
  • Guinness
    2k
    Cijena uređenja 140M KN , efektivno manje od €20M, a cijena novijih stadiona je oko €50-60 M za 15-20 tisuća ljudi... Genijalno.
  • xavier
    11.4k
    Kad misliš da ne može ništa gore od ovog što imaš sad, onda netko pojača gas i shvatiš da uvijek može i gore uz nove milijune oprane iz gradske blagajne :rage:

    E da se hoće dogoditi neki lokalizirani potres na adresi Maksimirska 128 koji bi srušio tribine dok tamo nema ljudi :sweat:
  • BluePhone67
    3.4k
    Koliko sam procitao 140 milki je krov a 140 milki drugih je uredjenje stadiona. Znaci ukupno 280
  • xavier
    11.4k
    i onda još 500-600 dodatnih za novi stadion kad se ovaj za koju godinu sam od sebe uruši :sweat:
  • 000
    942
    MAX3.jpg

    You can dress up a pig, but it's still a pig.Cavalera

    Samo da se citiram...
  • xavier
    11.4k
    lijepa slika :love:
  • reziser
    6.5k
    Kaj sam jucer napisao....
    Od novog nista, nego, "uredjenje" maksimira.

    Vidovit sam jbt
  • Mr Anderson
    6k
    Teško mi je sad to čitati. Jel piše, što bi ako ovo stvarno prođe bilo s istočnom i južnom tribinom?
  • xavier
    11.4k
    Najsmješnije je što bi, kad bi se ovo ostvarilo, sjever zapravo postao atraktivnija tribina od istoka i nekako mi se čini da bi dobar dio ovih koji kupuju godišnje ulaznice za istok, preselio na sjever gore.
  • Mr Anderson
    6k
    Da na istok stave krov, srušio bi se sam od sebe. Ak neće biti kamp na Sveticama, nek tam pomaknu stadion, to jest naprave novi, manji i moderniji.
  • Mr Anderson
    6k
    Rekonstrukcija rotora košta ukupno oko 300 milijuna, po ovome ispada da je postavaljanje krova na pola stadiona i malo šminkanja isto toliko.
  • Infinity
    15.4k
    cd6c21umvl5f5ci8.jpg

    Samo da krov bude sto masivniji pa se ne zaustavi na tribini.
  • Guinness
    2k
    Nek se uruši na ložu pod zapadom. Teško bi tko žalio, a to bi doslovno bilo, što se kaže, karma.
  • deda
    29.5k
    Reći ću samo ovo. Interesi Dinama i grada se kose. Treba tražit livadu od 3-4 rali za kupit. Na žalost dok je koalicije Bandić-Mamić nemamo se čemu nadati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.