• Kwedi
    3.8k
    ma lamprda stari jebivjetar bezveze.

    ti četnici ne bi dali lipu,a da ne ide u njihov džep.
  • xavier
    11.4k
    baš to. Čemu uopće komentirati te nebuloze.
  • 000
    942
    Mumija ce to rijesiti sve, al sada za stvarno. Mumke osjeca da mu je ostalo jos 30-40 godina zivota pa do zivota svoga zeli ostaviti nesto iza sebe, jeste da je dugorocni projekt ali ne sekiram se ja za njega. :death:BluePhone67

    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

    Daleko najjaci komentar, i jamac izgradnje novog plavog doma.
  • deda
    29.2k
    Hoćemo novi stadion. Operite na njemu novce.
  • Infinity
    15.4k
    https://www.zagreb.hr/userdocsimages/arhiva/prostorno_uredjenje/Poziv%20-%20stadion%20Maksimir-ispravak%20(G.Ciglar).pdf

    I sta sad? Jel moguce da ce ispuniti jedno obecanje oko stadiona i to bas ono koje ne zelimo :yikes:
  • Mr Anderson
    5.9k
    U tom slučaju, zanima me što će biti s istokom. Zapad i sjever su rekonstruirani prije 20 godina. Istok mogu jedino srušiti pa graditi ispočetka.
  • Infinity
    15.4k
    Pa meni to smrdi na onu pricu Barisica kada je rekao da ce sjever i istok dobiti dodatne nivoe, a da ce jug vjerojatno biti novi.

    Za istok je vec nekad bila neka inspekcija koja je rekla da ne moze podnijeti krovnu konstrukciju. Ako ce to sve i izvesti onda neka ruse istok i rade novi zajedno s jugom i neka budu manji. Bio bi zo zagrebacki St.James Park. Oni imaju dzamiju na stadionu, mi imamo kapelu :lol:

    Ne znam kako ne shvacaju da nadogradnjom dobijaju samo kapacitet i taj krov. Stadion treba novu unutrasnjost, fensi hodnike, normalne toalete, barove, standove itd. To je ovdje nemoguce izvesti, a i ako izvedes opet nije na nekom nivou. Odem u Arenu pa onda na Maksimir, covjece, to su dva vremena, ali doslovno.
  • xavier
    11.4k
    Napisao sam 100 puta i ponovit ću 101. put. Bilo kakvo značajnije ulaganje u ovakav stadion je bacanje novca (čitaj: pranje) jer je jeftinije izgraditi potpuno novi pristojan objekt nego pokušati dovesti ovo čudo u red.
  • BluePhone67
    3.4k
    Nemam problemam sa kapelicom, ipak je Maksimir i krenuo od zagrebackog nadbiskupa Antuna Bauera kao glavni donator pa cak je i na toj poziciji bio i neki samostan, pa eto da ima neke simbolike i zahvale ako ne uzmemo samu svrhu , al ono sto me smeta je ime a to je kapelica Sv. Stjepan i to cak nebi bilo cudno ako necemo ici u detalje koji bi trebao biti prigodni zastitnik te kapelice i kako bi se najbolje zvalo , ali cudno je u svemu tome sto se Zdravkov, Zokijev i Stojkov otac zvao Stjepan i nazvalo se u cast njemu.
  • xavier
    11.4k
    Oni imaju dzamiju na stadionuInfinity

    Tko ima džamiju na stadionu? :yikes:
  • markoli
    1.7k
    Ljudi moji zapad treba poravniti sa zemljom. Ulazim kroz one kentaure prije početka utakmice protiv Rudeša, redar me krene pregledavati i odjednom padne komad betona gore s onog nosača koji drži tribinu. Bio je možda veličine šake, srećom da nije nikome na glavu palo. I onda se priča o nekom krovu na zapadu...
  • deda
    29.2k
    Treba sve poravnat sa zemljom i izmjestit stadion 20-.30m prema jugu i fajrunt ili ganc novi u Vrbovcu. :rage:
  • marcio amoroso
    33.7k

    Mogli bi mi šljemove nosati na Maksimiru. Taman bi kao UNPROFOR izgledali ili sto kažu Srbi “plavi šlemovi”
  • BluePhone67
    3.4k
    Mogli bi mi šljemove nosati na Maksimirumarcio amoroso

    Mozda ce to biti novi marketinski potez.. plavi sljemovi..

    vsopby74lqtb2bwb.png

    Ne brinite plavi puce,
    moze i strop da puce..
    Za sve kamenje, varove i lemove
    Imamo za vas povoljno Plave sljemove..
    :strong:
  • Infinity
    15.4k
    Pa Newcastle. Vidis da spominjem da bi Maksimir s ovim sjeverom i zapadom, te novim i nizim istokom i jugom licio na St.James Park koji isto tako ima dvije ogromne i dvije male tribine.

    I nemaju doslovno dzamiju, imaju prostoriju za molitvu muslimana. Kod nas bi to nazvali kapelicom, ne znam kako se kod njih naziva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.