• xavier
    12.1k
    Da radi s velikim profitom onda bi priča bila - zarađuje ogromne novce, a radnike u skladištu i čistačice plaća samo xxx...markoli

    Baš sam htio napisati. Kad netko zarađuje, onda se piše o nekakvim "ekstraprofitima" jer zamisli samo bezobrazluka...netko je stvorio firmu da bi zarađivao :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    ↪Kwedi Ne razumijem ovo za EU fondove. Smeta ti sam koncept EU fondova ili ti smeta što je Rimac povukao EU fondove?markoli

    kaj bi mi smetalo. da nema fondova bili bi u bankrotu ko država.

    ma govorim u kontekstu javnog novca; kad se potiče poljoprivreda onda su to sisači poreznih obveznika, a kad ide kroz fondove - onda nije.

    a izvor isti.

    A zašto tebe ili ikoga muči gdje su automobili?

    I zašto bi proizveo hrvatskog sandera? Pa proizvedi ga ti, ako uočavaš nišu i imaš znanja.

    Rimac ne želi proizvesti hrvatskog sandera nego baterije. I ne vidim kako je to problem.
    Neki tip sa Zapada

    ne muči me. al netko kaže rimac je za zeta savršen, prodao je 160 automobila, radi novi na warp pogon, a ustvari nije niti jedno istina - onda je malo gadljivo. samo to.
    pogotovo kad se dobije nagrada za poduzetnika godine. pa onda radije daj lipk glasu nagradu, više je fer i iskrenije jer oni ne skrivaju da prodaju šofer šajbe.

    Da radi s velikim profitom onda bi priča bila - zarađuje ogromne novce, a radnike u skladištu i čistačice plaća samo xxx...markoli

    mislim da ne bi i ne vidim razlog osim ako nije zlonamjeran zašto?

    atlantic grupa, jel itko kuka protiv njih?

    a čak postoji ta povijesno-roditeljska analogija di je emilov stari isto muljao s novcem.
  • og1986
    2.9k
    prodao je 160 automobilaKwedi


    Neznam otkud ti ovo, lik je napravio 7 concept one, I planira napraviti 150 C2.
  • Mali dioničar
    15.5k
    kaj bi mi smetalo. da nema fondova bili bi u bankrotu ko država.Kwedi

    ???
  • og1986
    2.9k
    Nakon ovih par postova od kwedi, čini se kako sve zna nekako napola.

    Ili kako se kaže u narodu, čuje da odnekud grmi ali neznam otkud.
  • Mali Zeus
    13.5k
    3 stranice o apsolutno ničemu. O tome da Rimac tvrdi da proizvodi automobile, a u biti ne proizvodi navodno što se stručnjacima s forum.hr-a, koji čitaju financijska izvješća, nimalo ne sviđa.
  • Gelipter
    3.7k
    ma nigdje drugdje on više ni ne gostuje jer znamo za njegov stav prema novinarima i kak se prema njima odnosi oduvijek, a zadnjih godina posebno. Na Sljemenu još kolko toliko izdrži i bude "pristojan" jer je to u njegovom interesu, ali i interesu Radija Sljeme jer zbog njihovog specifičnog odnosa prema gradu i usmjerenosti na njega ne mogu si ni dopustiti da budu pretjerano kritični prema Piskutavom. Ipak, Sljeme ima najviše emisija o gradu, komunalnim i drugim problemima koje znaju biti i korisne te zanimljive kako god bilo.
  • Neki tip
    21.3k
    kad se potiče poljoprivreda onda su to sisači poreznih obveznika, a kad ide kroz fondove - onda nije.Kwedi

    Naravno, jer se poljoprivredi davalo šakom i kapom na temelju hektara, a ne projektne ideje.

    Za povući novac iz fondova i programa moraš neki k znati.. Imati ideju, viziju, cilj, ali i metode, odnosno uvjerljiv način ostvarivanja ciljeva. Vrlo je mjerljivo i opipljivo. Pa ili jesi ili nisi opravdao uložen novac i tada ga vraćaš.

    Ne ide to kolega u istu recenicu s onim sto se radilo u poljoprivredi..
  • og1986
    2.9k
    kaj bi mi smetalo. da nema fondova bili bi u bankrotu ko državaKwedi

    Za tebe je Warren buffett mala beba.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ma slažem se sve, imaju dobru muziku, emisije baš o gradu, ne samo promet nego puno toga, ali gadljivo je slušati kako su snishodljivi prema njemu. Kužim zašto, ali opet gadljivo. Naravno da je pristojan kad ga pitaju fina, ugodna pitanja.
  • Gelipter
    3.7k
    Radio Sljeme kako god bilo jedan je od zadnjih bastiona profesionalnog radijskog novinarstva u poplavi komercijalnih džuboks radio postaja. Također, održavaju i taj zg štih. S druge strane nekad znaju biti pristojni gdje i ne treba al jbg. U svakom slučaju gradonačelnici se, vjerovali ili ne, ipak mijenjaju, a na Sljemenu će gostovati i drugi.... Haha
  • Mali dioničar
    15.5k
    Otto Barić anyone?! :lol:

    Znači čini mi se da je bilo nekih problema s Westgateom, da on tam nekaj radio s Matom Granićem.

    Ban centar mi je u startu bio ružan, sad mi je super.
  • nkdz
    887
    Otto Barić anyone?!Mali dioničar

    procitao sam prije koji tjedan interview i cinio se dosta razborit i normalan ali fakat nemam pojma o njegovoj pozadini i o eventualno o kosturima iz ormara.
    Ak nis mislim da nema nabrijanije osobe za gradnju stadiona :D
  • Neki tip
    21.3k
    Pročitao sam ranije intervju s njim, ostavio je dosta dobar dojam na mene. Naravno, jako mi je važno kime bi se okružio, tko bi ga podržao, odnosno s kime misli provesti svoju priču.
  • Kwedi
    3.8k

    pa činjenica je da su nas investicije pogurale, a najviše ih dolazi iz EU fondova.

    baš bi boris lalovac, milanović i slični genijalci uspjeli zadnju godinu mandata malo ispod nule da se nije dvije godine ranije ušlo se u EU.

    s takvim majstorima bili bi ko cipras i pomozi angela,al na drugi način.

    Naravno, jer se poljoprivredi davalo šakom i kapom na temelju hektara, a ne projektne ideje.

    Za povući novac iz fondova i programa moraš neki k znati.. Imati ideju, viziju, cilj, ali i metode, odnosno uvjerljiv način ostvarivanja ciljeva. Vrlo je mjerljivo i opipljivo. Pa ili jesi ili nisi opravdao uložen novac i tada ga vraćaš.

    Ne ide to kolega u istu recenicu s onim sto se radilo u poljoprivredi..
    Neki tip sa Zapada

    slažem se. govorim isključivo o izvoru novca. imaš ljude, komentatore koji kažu "prestanimo poticat poljoprivredu" al generalno jer je sporan javni novac. i kroz našu državnu blagajnu ide po nekim kriterijima. naravno da nisu dobri kako si i spomenuo. al i fondovi su naši, jer smo dio tog sistema. na to se referiram.

    Nakon ovih par postova od kwedi, čini se kako sve zna nekako napola.

    Ili kako se kaže u narodu, čuje da odnekud grmi ali neznam otkud.
    og1986

    istina. a mi imamo medijsku sliku golden boya koji svoje viđenje ima jako šareno i životopisno u odnosu na ono kaj radi.
    Neznam otkud ti ovo, lik je napravio 7 concept one, I planira napraviti 150 C2.og1986

    al tih 150 je on već prodao! to je bila priča u medijima. a ono nije.

    čemu foliranje osim ako je ego u pitanju i uspješan biznis s baterijama nije dovoljno pa mora prodavat priču kako osmišljava, sastavlja, proizvodi i prodaje automobile?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.