• SAS1987
    14.8k
    Izgleda da je kod vas u Zagrebu stvarno sve otišlo u 3pm, a Bandić još pravi budale od ljudi na presicama.
  • Dino
    2.7k
    Sretan vam Dan Grada Zagreba i blagdan Majke Božje Kamenite!
  • Majki2111
    3.2k
    Volim grad koji teče :joke:
  • cron1ck
    1.7k
    pa covjece bas ova 2020. nije godina za Zagreb :sad: svima sa zone koji su oštećeni u poplavi zelim puno srece da se to sto prije sanira i rijesi
  • LovroZG
    1.3k
    Volim grad koji teče :joke:Majki-Papi2111

    Grad koji teče je Rijeka, mi plivamo u govnima...
  • gh0c
    256
    Često bude nekih utopističkih rendera i ideja u kontekstu Maksimira, evo jedna takva maštarija u kontekstu grada:

    https://issuu.com/markkendernay/docs/zagreb_iii___proposal

    :nerd:
  • Mali Zeus
    13.5k
    Šef na poslu tu i tam sluša radio Sljeme uredno svaki dan prenosi presicu zagrebačkog stožera. To je takva milina za slušati. Nekak kokica Bandićeva najavljuje govornike, govornici (pročelnica ona Majić mislim, pa šefovi policije, Andrije Štampara, vatrogasaca, tko već sve) uredno svima zahvaljuju po par puta pa izjave koliko kod njih ima zaraženih pa si onda još malo svi guguću. Jedna idiotska i beskorisna stvar kako i pristoji poglavarstvu i svemu oko njega. Obično nema pitanja ili su to pitanja di onda govornici mogu poentirati. E i svaki dan izvijeste koliko su počistili objekata nakon potresa. Čovjek bi pomislio da je u gradu cakum pakum.
  • Gelipter
    3.7k
    Ova tema i nije previše aktivna na forumu kaj je na prvu neobično, al kad se uzme u obzir da su ljudi već umorni od svega kaj se događa sa Zagrebom kao i Dinamom onda postaje jasnije da možda više nemaju volje ni komentirati. Zagreb se urušava na svakoj razini već desetljeće i pol, a ovaj nesretni potres samo je podcrtao razmjere užasa kojima svjedočimo kao stanovnici Zagreba iz dana u dan. Potres je otvorio i prostor za novu neslućenu korupciju, malverzacije, prenamjene zemljišta u centru na štetu spomenika kulture grada koji se nisu obnavljali kak treba valjda prek pol stoljeća i nekima su ionak sam smetali u ostvarenju njihovih financijskih ciljeva. Također, ne bih se čudio da se nakon svega izrodi određena grupa ljudi malograđana i velikoseljaka (mislim na stanje svijesti) koji će u cjelokupnoj situaciji oko potresa i pronaći razlog i alibi za stanje kakvo je i kakvo će tek biti u gradu. Bandićeva klika i nakupina njegovih dupelizaca posebna su priča i jedini koji su mi u rangu po odvrantoći kao oni Mamićevi iz kluba.
  • og1986
    2.9k
    Zadnja nada da se nešto pomakne u Zagrebu su lokalni izbori sljedeće godine. Bandić već zna da nema šanse da to pobijedi te se malo smirio i vjerojatno samo trpa lovu sebi i svojima.

    Čudili smo se kako za vrijeme juge je katedrala propala jer se nije obnavljala, a sada puno više zgrada je upropašteno ( što zbog potresa, ali većinom zbog ne obnavljanja više godina). Sa tolikim prirezima i porezima Zagreb bi mogao biti u top 100 gradova za živjeti u Europi.

    A tko bi mogao biti taj novi čovjek da povede zagreb, neznam. Ako vi imate kakve ideje slobodno recite, a meni ostaje da se nadam u bolje sutra.
  • Gelipter
    3.7k
    @og1986 ma nažalost nakon Banderosa će puno vode morati protjeći ispod Savskog mosta da se njegove široko rasprostranjene strukture promjene. U svakom slučaju tko god dođe na čelo grada nakon šmrkavca iz Pogane Vlake ne bih mu bio u koži. Gradom ionako prema mnogima godinama vlada mafija, a Piskutavi je zadnjih godina posebno samo lutak na koncu. Kaj je najgore stvarno se i ne vidi neka prava alternativa u ovom trenutku, ali to i je ono kaj je Banderosa držalo na vlasti iz mandata u mandat. Fala Bogu biologija sad ipak radi svoje i on je sam svjestan da je završena priča.
  • Mali Zeus
    13.5k
    og1986 ma nažalost nakon Banderosa će puno vode morati protjeći ispod Savskog mosta da se njegove široko rasprostranjene strukture promjene. U svakom slučaju tko god dođe na čelo grada nakon šmrkavca iz Pogane Vlake ne bih mu bio u koži. Gradom ionako prema mnogima godinama vlada mafija, a Piskutavi je zadnjih godina posebno samo lutak na koncu. Kaj je najgore stvarno se i ne vidi neka prava alternativa u ovom trenutku, ali to i je ono kaj je Banderosa držalo na vlasti iz mandata u mandat. Fala Bogu biologija sad ipak radi svoje i on je sam svjestan da je završena priča.Gelipter

    Sve točno što si rekao. Nije to samo osoba gradonačelnika, on ima svoju ekipu umreženu u svim porama poglavarstva i grada kao takvog, to je hebeni karcinom.
    Nažalost jedina konkurencija se trenutno čini Tomašević i ekipa, a kad vidim što sve ima oko sebe, počevši od RF dođe mi slabo.
  • Crusades1986
    12.7k
    Znači ovak je: da su u drugom krugu Bandić i kanta govana, ja bi glasao za kantu govana.

    Međutim, kad sam vidio govor nekog lika iz te nakaradne koalicije koji je student psihologije sa 27 godina i koji govori o poduzetnicima i uspoređuje propalo brodogradilište i Matu Rimca, odlučio sam da bude li bilo tko iz te staljinističke koalicije Možemo u drugom krugu s Bandićem, glasat ću za Bandića.
  • Kwedi
    3.8k
    na stranu ideloško-politička preferencija, al činjenica je kako je rimac jedna velika prevara koja ima sjajan PR i političku patronažu.

    preporučam forum.hr oko te teme
  • Neki tip
    21.3k
    Da je bar puna zemlja prevara sa 650 zaposlenih, mahom dobro plaćenih inženjera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.