• Kwedi
    3.8k
    nisu nepolitična već nevladina.

    razlika je.

    svaka organizacija je ideološki određena.

    ne vidim u čemu je problem oko toga?

    evo gore sam naveo udrugu željke markić, ista pjesma samo s druge strane spektra.
  • BlauDivision
    463
    Jel ti trolujes ili koji k ? Pa prvog koga bi trebali izbaciti u tom Mozaiku veza je sam GONG.
  • luftwaffe
    645
    pa upravo zato ne bi trebali nadgledavati izbore zbog toga (na lrošlim predsjedničkim izborima su tako zabranili Škorine i UIO promatrače) a u isto vrijeme se aktivno bore da sprijece neke referendume za koji su ispunjeni svi Ustavni akti (tipa referendum o braku).
    A druga strana, ljudi ni nemaju formalno lromatrače na izborima a za to su plaćeni.
    Ali slažem se, idemo u offtopic.
  • Kwedi
    3.8k
    evo o zdravku:

    https://www.mozaikveza.hr/entity/zdravko-mamic-4

    evo o zoranu:

    https://www.mozaikveza.hr/entity/zoran-mamic-5

    šteta što neka druga organizacija koja nije strani plaćenik nešto ovakvo smislila...



    gotovo, ofttopic je predebeli.
  • BlauDivision
    463
    Po svojim primanjima jasno pokazuju kako nisu nevladina organizacija, nego su povezani sa raznim vladama i njihovim agendama sa jasnim antinacionalnim politickim smjernicama.Nakon svoje karijere u promicanju demokraTije u Hrvata omladinac Zelić je nastavio svoju karijeru u SDP a Prkut u novoj "progresivnoj" partiji START Delije Orešković, osobe koja je najbolji primjer što znači biti uhljeb. Ne znam imal ti "fakta" u Mozaiku.O ostalom jugoslavenskom talogu i šljamu i njihovim biografijama iz te Soroševe organizacije sami proguglajte.
  • Gelipter
    3.5k
    Kaj se tiče Medvednice bilo je nekoliko tih većih nevremena koja su napravila veću štetu i to sigurno nije pomoglo, ali glavni je problem višegodišnja nelegalna sječa čak i od hrvatskih šuma pa se to eksploatira i prodaje. Jako tužno. Iako poznavajući mentalni sklop vladajućih u Zagrebu oni bi vjerojatno željeli da se sve poruši i izbetonira za vile parkinge itd. A vezano uz to u Zagrebu kaj se dogodilo ovih dana s potresom jako sam skeptičan kad sam čuo da će se dosta starih zgrada u centru morati rušiti zbog sigurnosti. Iskreno skeptičan sam prema tim procjenama tim više kad razmišljam koji tu interesi mogu biti u pitanju to su sve iznimno skupa i atraktivna zemljišta.
  • Mr Blue
    3.4k
    A vezano uz to u Zagrebu kaj se dogodilo ovih dana s potresom jako sam skeptičan kad sam čuo da će se dosta starih zgrada u centru morati rušiti zbog sigurnosti. Iskreno skeptičan sam prema tim procjenama tim više kad razmišljam koji tu interesi mogu biti u pitanju to su sve iznimno skupa i atraktivna zemljišta.Gelipter

    Frend mi je arhitekt, držim da se razumije u tu priču... rekao mi je da će sva sila oštećenih zgrada iz centra vjerojatno morat biti srušena jer su nepovratno oštećene. Mislim da to nema veze s lopovima iz Grada. Odnosno, ima, u vidu desetljeća neodržavanja i ignoriranja stručnjaka. Frend svakako nema nikakav interes u svemu tome, a njegova procjena temelji se na obilaženju oštećenih zgrada. Pa sad...
  • Cosey
    436
    Ne želi se još glasno reći, ali hrpa toga će se morati rušiti i to kažem kome građevina nije struka.
    Jednostavno kada se vide fotke temelja svih tih zgrada, sve ti je jasno.

    Ovo je svojesvrsni reset Zagreba jer će se vizura dobrog dijela grada jako promijeniti.
    Živimo u vremenima o kojima će se u budućnosti mnogo govoriti.
  • Gelipter
    3.5k
    Bez daljnjega da je veliki dio ljudi koji procjenjuju stručan i odgovorno radi svoj posao samo sam htio napomenuti na mogućnost raznih malverzacija u ovim teškim trenucima za naš grad od strane onih koji na kraju odlučuju, a već smo u prošlosti imali prilike vidjeti razna pogodovanja i muljaže mimo struke. Nadam se samo da u ovom slučaju neće biti tako. A da ne govorim o tim silnim desetljećima gdje se nije održavalo ili se obnavljalo na neučinkovit način, a za to su se vrijeme gradile fontane i ostale gluposti koje su preplaćivane, ali izgleda to je Banderosu donosilo glasove na izborima.
  • Kwedi
    3.8k
    Nisu fontane donesle glasove
  • Dino
    2.2k
    @Majki-Papi2111 Majki frende ti si kemicar, oces podijet s nama nekaj vise o ovim PM10 cesticama kaj nam zagaduju grad. Na internetu jako slabo pise kakva je to molekula.
  • Baneki
    731
    a kaj nije to samo prašina manja od 10 mikrona...pustinjski pijesak odnekud doletio
  • Dino
    2.2k

    A vidis ja sam mislil da mediji tak pisu jer laici ne bi razumijeli da udu malo dublje, al ak je Majki potvrdil onda vjerujem. :wink:
  • Majki2111
    2.6k
    Da, mediji namjerno pišu malo o tome da laici nebi razmjeli jer to sve ide u cilju da nam se ošteti zdravlje! Garantirano! Dobio sam dojavu! :grin: Ak će mediji nešto probat vjerodostojno prenjet onda je to nešto znanstveno, iako je malo zastupljeno.

    P.S. Ma ovo moje kaj se uči sad na fasku (kem. inženjerstvo-smjer materijali) je 90% teorija zasad iz 30ak godina starih debelih knjiga i jedino kaj bi mogo povezat s time kaj učimo je veličina čestica u prahu nekakvom. Evo prvi seminar ću sad pisat na trećoj godini. Tema nulta energetska kuća...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.